'Standard-eigenaars draaiden RSCA bijna stevige loer'

door
'Standard-eigenaars draaiden RSCA bijna stevige loer'

Bij Standard hebben ze nieuwe eigenaars en zij zijn bezig om een stevig netwerk à la Red Bull neer te zetten. Johannes Spors is daar een belangrijke kracht in geworden. Hij is nu technisch directeur bij Genoa.


Sport/Voetbalmagazine weet dat 777 Partners in januari aan niemand minder dan Peter Verbeke dacht. Die weigerde het voorstel en nadien werd Spors aangetrokken. Bij RSC Anderlecht maakte Verbeke in die periode ook een mooie promotie bij Paars-Wit, waar hij uitgroeide tot CEO van de club.

Verbeke liet onlangs al verstaan dat hij ooit een buitenlandse uitdaging wel zou zien zitten, maar enkel om die ervaring te laten beleven voor zijn gezin. Hij vertelde toen ook al dat het moeilijk is om nog meer promotie te maken en zeggenschap te krijgen zoals nu het geval is bij Anderlecht. Verbeke wordt alom geprezen voor de nieuwe wind die hij samen met Wouter Vandenhaute en Vincent Kompany door Anderlecht laat waaien.

OP ZOEK NAAR EEN PRIJS

RSCA is financieel weer op het goede spoor en ook sportief zet de club stilaan de nodige stappen. Als Anderlecht op deze manier kan blijven verder werken met deze mensen als hoofdverantwoordelijken, dan lijkt het op relatief korte termijn weer voor de titel te kunnen meestrijden. Héél de club hoopt dan ook dat het binnen ruim twee weken de bekerfinale tegen AA Gent kan winnen en zo de eerste prijs in vijf jaar naar Brussel kan halen. Fans en club snakken heel erg naar een nieuwe trofee.

LEES OOK: 'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

Maakte Verbeke de goede keuze?

Meest recent

Hasi maakt zich geen zorgen: “De club weet dit héél goed”

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

20
20
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

56
56
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

135
135
Keert Leon Bailey terug naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

68
68
Solden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

72
72
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

158
158
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

41
41
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

251
251
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

274
274
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

53
53
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

302
302
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

151
151
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

140
140
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

93
93
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

213
213
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

86
86
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

162
162
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1361
1361
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

72
72
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

91
91
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

603
603
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

261
261
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

128
128
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

176
176
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

152
152

Meer sportnieuws