'Standard-eigenaars draaiden RSCA bijna stevige loer'

door
'Standard-eigenaars draaiden RSCA bijna stevige loer'

Bij Standard hebben ze nieuwe eigenaars en zij zijn bezig om een stevig netwerk à la Red Bull neer te zetten. Johannes Spors is daar een belangrijke kracht in geworden. Hij is nu technisch directeur bij Genoa.


Sport/Voetbalmagazine weet dat 777 Partners in januari aan niemand minder dan Peter Verbeke dacht. Die weigerde het voorstel en nadien werd Spors aangetrokken. Bij RSC Anderlecht maakte Verbeke in die periode ook een mooie promotie bij Paars-Wit, waar hij uitgroeide tot CEO van de club.

Verbeke liet onlangs al verstaan dat hij ooit een buitenlandse uitdaging wel zou zien zitten, maar enkel om die ervaring te laten beleven voor zijn gezin. Hij vertelde toen ook al dat het moeilijk is om nog meer promotie te maken en zeggenschap te krijgen zoals nu het geval is bij Anderlecht. Verbeke wordt alom geprezen voor de nieuwe wind die hij samen met Wouter Vandenhaute en Vincent Kompany door Anderlecht laat waaien.

OP ZOEK NAAR EEN PRIJS

RSCA is financieel weer op het goede spoor en ook sportief zet de club stilaan de nodige stappen. Als Anderlecht op deze manier kan blijven verder werken met deze mensen als hoofdverantwoordelijken, dan lijkt het op relatief korte termijn weer voor de titel te kunnen meestrijden. Héél de club hoopt dan ook dat het binnen ruim twee weken de bekerfinale tegen AA Gent kan winnen en zo de eerste prijs in vijf jaar naar Brussel kan halen. Fans en club snakken heel erg naar een nieuwe trofee.

LEES OOK: Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Maakte Verbeke de goede keuze?

Meest recent

'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

29
29
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

104
104
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

138
138
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

38
38
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

72
72
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

47
47
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

280
280
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

281
281
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

152
152
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

67
67
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

228
228
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

149
149
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

447
447
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

78
78
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

62
62
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

70
70
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

309
309
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

291
291
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

47
47
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

252
252
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

156
156
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

459
459
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

71
71
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

291
291
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1525
1525

Meer sportnieuws