'STVV hoopt met derde poging op toptransfer'

door
'STVV hoopt met derde poging op toptransfer'

STVV is goed bezig en de Kanaries hopen dat ze alsnog play-off 2 kunnen bereiken. De club is echter ook al bezig met het volgende seizoen. Het wil één speler zeker aan boord houden, al zal dat niet makkelijk worden.


STVV huurt Dimitri Lavalee al anderhalf jaar van de Duitse eersteklasser FSV Mainz. De ex-speler van Standard is onder Bernd Hollerbach uitgegroeid tot een verrassende sterke kracht op het middenveld. Ook al was hij voordien vooral een verdediger. De 25-jarige Lavalee zal in de zomer terugkeren naar Mainz, waar hij nog een contract heeft van twee seizoenen.

De Duitse club lijkt echter niet meer echt op hem te rekenen en de speler laat verstaan dat hij volgend seizoen vooral wil spelen. Hij ziet een definitieve transfer naar STVV dan ook zeker zitten en de Kanaries zullen ongetwijfeld gaan polsen om bij een derde onderhandelingsronde met Mainz de speler wél definitief over te namen.

STANDARD?

Lavalee heeft als jeugdspeler van Standard ook nog altijd een band met de Rouches en als zij eventueel zouden polsen, zou hij daar wel voor openstaan. Alleen lijkt Standard het geweer van schouder te veranderen door de komst van de Amerikaanse eigenaars. Zij gaan wellicht in hun eigen scoutingsdatabase spelers zoeken om de kern voor volgend seizoen te gaan versterken. Het lijkt twijfelachtig dat zij veel zullen gaan shoppen in de Belgische eerste klasse, al kennen ze die markt zeer goed aangezien Genoa (één van de clubs van hun netwerk) er vaak scoutte.

LEES OOK: VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

Zal STVV hem kunnen losweken?

Meest recent

Grote deceptie bij AA Gent: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

0
0
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

9
9
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

183
183
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

65
65
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

153
153
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

100
100
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

350
350
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

187
187
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

118
118
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

155
155
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

239
239
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

185
185
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

336
336
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

247
247
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

459
459
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

152
152
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

944
944
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

192
192
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

769
769
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

79
79
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

226
226
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

249
249
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

98
98
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

184
184
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

632
632

Meer sportnieuws