Matthys weigerde twee fraaie transfervoorstellen

door
Matthys weigerde twee fraaie transfervoorstellen

In de jeugd gold Hervé Matthys als een groot talent. Hij was jeugdinternational in de zogenoemde 'gouden generatie' van '96 met onder meer Musonda en Bakkali en werd op zijn zestiende door Anderlecht bij Club Brugge weggeplukt. De grote doorbraak bij Paars-Wit volgde echter nooit en sindsdien was Matthys vooral in Nederland actief.


Hij speelde nog een handvol wedstrijden in de Jupiler Pro League voor Westerlo, maar daarna was Matthys aan de slag bij FC Eindhoven en Excelsior. Vorige zomer liep zijn contract in Rotterdam af en ging hij op zoek naar een nieuwe club. Die zoektocht duurde uiteindelijk twee maanden, waarin hij enkele stevige voorstellen afwees.

In MIDMID vertelt Matthys immers dat hij een voorstel kreeg van Sheriff Tiraspol, de Moldavische kampioen die dit seizoen in de Champions League Real Madrid wist te kloppen. Hij onderhandelde ook over een terugkeer naar de Jupiler Pro League met Seraing en met Union. Matthys zal misschien wel spijt hebben dat hij niet bij de huidige leider tekende, want met Siebe Van der Heyden leverden ze onlangs een Rode Duivel met een zeer gelijkaardig profiel.

DEN HAAG
Matthys tekende begin september uiteindelijk een contract voor een jaar bij ADO Den Haag. Daar is hij een vaste waarde en kwam hij al 30 keer in actie, waarbij hij vijf assists leverde. Zijn contract loopt er na dit seizoen wel af en dan zal Matthys weer op zoek moeten naar een nieuwe werkgever, als ADO hem geen nieuwe overeenkomst biedt.


Trending:

'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Had hij bij één van die clubs moeten tekenen?

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

35
35
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

221
221
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

59
59
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

139
139
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

85
85
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

54
54
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

161
161
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

310
310
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

117
117
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

702
702
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

342
342
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

903
903
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

697
697
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

332
332
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

505
505
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

815
815
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

493
493
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

189
189
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

257
257
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

796
796
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

661
661
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

878
878
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1127
1127
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

443
443
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

347
347

Meer sportnieuws