"De Rode Duivels zouden een logische volgende stap zijn"

65 stemmen

Tijdens de voorbije interlandperiode gaf Roberto Martinez heel wat bankzitters en jongere spelers een kans, maar de Jonge Duivels liet hij nog grotendeels ongemoeid. Omdat zij nog een belangrijke EK-kwalificatiematch afwerkten, liet hij enkel in het begin van de week een aantal spelers op training van de A-ploeg proeven. Zeven spelers mochten hun opwachting maken.


Senne Lammens, Koni De Winter, Hugo Siquet, Aster Vranckx, Amadou Onana, Yorbe Vertessen en Lois Openda kregen zo de kans om zich te meten met de grote jongens. Een aantal van hen lijken ook al dicht bij een echte selectie te staan. Vooral Vranckx en Onana werden de jongste weken naar voor geschoven als kanshebbers, maar het dichtst erbij kwam Siquet. Hij mocht in september meereizen naar Wit-Rusland, maar moest uiteindelijk afhaken omdat hij niet op tijd een visum kon krijgen.

De jonge rechtsachter is echter ambitieus. "De Rode Duivels zijn de volgende stap voor mij, dat is logisch", maakt hij zich sterk bij RTBF. "Maar ik plak daar geen termijn op. Als ik binnen een jaar de stap kan zetten, zou dat mooi zijn. Gebeurt het binnen twee jaar, dan is dat ook goed. Ik werk er hard voor, maar vandaag is het nog wat vroeg. Ik moet hard werken bij mijn club en dan zal de rest volgen."

FREIBURG
Siquet zal zich inderdaad eerst op clubniveau moeten zien door te zetten. De 19-jarige rechtsachter verkaste in januari van Standard naar Freiburg, maar heeft daar nog niet veel plezier beleefd. De aanpassing aan de Duitse subtop verloopt moeizaam en na drie maanden heeft hij nog steeds geen seconde gespeeld. Enkel bij de B-ploeg in derde klasse mocht Siquet al opdraven.

LEES OOK: De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

Zal Siquet snel de stap naar de Rode Duivels zetten?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

89
89
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

46
46
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

28
28
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

56
56
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

277
277
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

212
212
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

142
142
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

140
140
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

91
91
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

427
427
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

334
334
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

200
200
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws