"De Rode Duivels zouden een logische volgende stap zijn"

door

Tijdens de voorbije interlandperiode gaf Roberto Martinez heel wat bankzitters en jongere spelers een kans, maar de Jonge Duivels liet hij nog grotendeels ongemoeid. Omdat zij nog een belangrijke EK-kwalificatiematch afwerkten, liet hij enkel in het begin van de week een aantal spelers op training van de A-ploeg proeven. Zeven spelers mochten hun opwachting maken.


Senne Lammens, Koni De Winter, Hugo Siquet, Aster Vranckx, Amadou Onana, Yorbe Vertessen en Lois Openda kregen zo de kans om zich te meten met de grote jongens. Een aantal van hen lijken ook al dicht bij een echte selectie te staan. Vooral Vranckx en Onana werden de jongste weken naar voor geschoven als kanshebbers, maar het dichtst erbij kwam Siquet. Hij mocht in september meereizen naar Wit-Rusland, maar moest uiteindelijk afhaken omdat hij niet op tijd een visum kon krijgen.

De jonge rechtsachter is echter ambitieus. "De Rode Duivels zijn de volgende stap voor mij, dat is logisch", maakt hij zich sterk bij RTBF. "Maar ik plak daar geen termijn op. Als ik binnen een jaar de stap kan zetten, zou dat mooi zijn. Gebeurt het binnen twee jaar, dan is dat ook goed. Ik werk er hard voor, maar vandaag is het nog wat vroeg. Ik moet hard werken bij mijn club en dan zal de rest volgen."

FREIBURG
Siquet zal zich inderdaad eerst op clubniveau moeten zien door te zetten. De 19-jarige rechtsachter verkaste in januari van Standard naar Freiburg, maar heeft daar nog niet veel plezier beleefd. De aanpassing aan de Duitse subtop verloopt moeizaam en na drie maanden heeft hij nog steeds geen seconde gespeeld. Enkel bij de B-ploeg in derde klasse mocht Siquet al opdraven.

LEES OOK: Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

Zal Siquet snel de stap naar de Rode Duivels zetten?

Meest recent

Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

39
39
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

28
28
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

11
11
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

68
68
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

80
80
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

37
37
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

113
113
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

85
85
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

132
132
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

118
118
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

69
69
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

196
196
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

87
87
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

142
142
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

286
286
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

289
289
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

27
27
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

630
630
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

437
437
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

260
260
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

406
406
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

117
117
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

83
83
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

59
59
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

184
184

Meer sportnieuws