"De Rode Duivels zouden een logische volgende stap zijn"

65 stemmen

Tijdens de voorbije interlandperiode gaf Roberto Martinez heel wat bankzitters en jongere spelers een kans, maar de Jonge Duivels liet hij nog grotendeels ongemoeid. Omdat zij nog een belangrijke EK-kwalificatiematch afwerkten, liet hij enkel in het begin van de week een aantal spelers op training van de A-ploeg proeven. Zeven spelers mochten hun opwachting maken.


Senne Lammens, Koni De Winter, Hugo Siquet, Aster Vranckx, Amadou Onana, Yorbe Vertessen en Lois Openda kregen zo de kans om zich te meten met de grote jongens. Een aantal van hen lijken ook al dicht bij een echte selectie te staan. Vooral Vranckx en Onana werden de jongste weken naar voor geschoven als kanshebbers, maar het dichtst erbij kwam Siquet. Hij mocht in september meereizen naar Wit-Rusland, maar moest uiteindelijk afhaken omdat hij niet op tijd een visum kon krijgen.

De jonge rechtsachter is echter ambitieus. "De Rode Duivels zijn de volgende stap voor mij, dat is logisch", maakt hij zich sterk bij RTBF. "Maar ik plak daar geen termijn op. Als ik binnen een jaar de stap kan zetten, zou dat mooi zijn. Gebeurt het binnen twee jaar, dan is dat ook goed. Ik werk er hard voor, maar vandaag is het nog wat vroeg. Ik moet hard werken bij mijn club en dan zal de rest volgen."

FREIBURG
Siquet zal zich inderdaad eerst op clubniveau moeten zien door te zetten. De 19-jarige rechtsachter verkaste in januari van Standard naar Freiburg, maar heeft daar nog niet veel plezier beleefd. De aanpassing aan de Duitse subtop verloopt moeizaam en na drie maanden heeft hij nog steeds geen seconde gespeeld. Enkel bij de B-ploeg in derde klasse mocht Siquet al opdraven.

LEES OOK: Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

Zal Siquet snel de stap naar de Rode Duivels zetten?

Meest recent

Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

45
45
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

13
13
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

48
48
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

148
148
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

66
66
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

136
136
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

131
131
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

21
21
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

201
201
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

92
92
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

160
160
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

117
117
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

261
261
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

37
37
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

168
168
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

109
109
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

231
231
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1211
1211
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

110
110
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

305
305
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

394
394
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

30
30
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

60
60
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

360
360

Meer sportnieuws