"De Rode Duivels zouden een logische volgende stap zijn"

door

Tijdens de voorbije interlandperiode gaf Roberto Martinez heel wat bankzitters en jongere spelers een kans, maar de Jonge Duivels liet hij nog grotendeels ongemoeid. Omdat zij nog een belangrijke EK-kwalificatiematch afwerkten, liet hij enkel in het begin van de week een aantal spelers op training van de A-ploeg proeven. Zeven spelers mochten hun opwachting maken.


Senne Lammens, Koni De Winter, Hugo Siquet, Aster Vranckx, Amadou Onana, Yorbe Vertessen en Lois Openda kregen zo de kans om zich te meten met de grote jongens. Een aantal van hen lijken ook al dicht bij een echte selectie te staan. Vooral Vranckx en Onana werden de jongste weken naar voor geschoven als kanshebbers, maar het dichtst erbij kwam Siquet. Hij mocht in september meereizen naar Wit-Rusland, maar moest uiteindelijk afhaken omdat hij niet op tijd een visum kon krijgen.

De jonge rechtsachter is echter ambitieus. "De Rode Duivels zijn de volgende stap voor mij, dat is logisch", maakt hij zich sterk bij RTBF. "Maar ik plak daar geen termijn op. Als ik binnen een jaar de stap kan zetten, zou dat mooi zijn. Gebeurt het binnen twee jaar, dan is dat ook goed. Ik werk er hard voor, maar vandaag is het nog wat vroeg. Ik moet hard werken bij mijn club en dan zal de rest volgen."

FREIBURG
Siquet zal zich inderdaad eerst op clubniveau moeten zien door te zetten. De 19-jarige rechtsachter verkaste in januari van Standard naar Freiburg, maar heeft daar nog niet veel plezier beleefd. De aanpassing aan de Duitse subtop verloopt moeizaam en na drie maanden heeft hij nog steeds geen seconde gespeeld. Enkel bij de B-ploeg in derde klasse mocht Siquet al opdraven.

LEES OOK: Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Zal Siquet snel de stap naar de Rode Duivels zetten?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

23
23
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

48
48
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

74
74
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

25
25
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

118
118
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

112
112
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

61
61
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

109
109
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

28
28
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

138
138
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

550
550
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

168
168
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

450
450
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

86
86
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

474
474
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

132
132
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

136
136
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

276
276
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

808
808
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

224
224

Meer sportnieuws