Vanderhaeghe geeft KVO-bestuur duidelijke transferboodschap

door
Vanderhaeghe geeft KVO-bestuur duidelijke transferboodschap

KV Oostende was vorig seizoen één van de revelaties en flirtte lange tijd met de top vier, maar dat succes kon de kustploeg dit seizoen niet bevestigen. Het verkeerde zelfs lange tijd in de gevarenzone en is nog steeds niet helemaal veilig. Het kan zich komend weekend wel verzekeren van het behoud als het erin slaagt een punt te pakken tegen Seraing.


Yves Vanderhaeghe weet dus wat zijn ploeg te doen staat om eindelijk aan volgend seizoen te kunnen beginnen denken. Ondanks dat de toekomst van de trainer zelf nog onzeker is - Vanderhaeghe kreeg bij zijn aanstelling slechts een contract tot het einde van dit seizoen - heeft hij toch al een duidelijk idee van wat KVO tijdens de zomermercato moet doen.

"We hebben een injectie nodig met jongens die over drive en motivatie beschikken", weet de trainer in Het Laatste Nieuws. "We weten allemaal wie er vorig jaar allemaal vertrokken is en het is niet simpel om die op een paar maanden tijd te vervangen. De transfermarkt schiet soms laat in gang. Kijk naar Hendry die op het einde van de transferperiode nog verhuisde. Trouwens, tijdens de interlandperiode speelden we tegen onze beloften en zag ik bij hen enkele interessante profielen rondlopen."

VERTREKKERS
Het lijkt er dus op dat Vanderhaeghe mikt op een mix tussen aanwinsten en eigen jeugd. Sowieso zullen in de zomer ook nog enkele extra spelers Oostende verlaten. Het contract van oudgediende Brecht Capon loopt af, terwijl ook de uitleenbeurten van Kjell Scherpen en Frederik Jäkel verstrijken. Zij lijken niet in Oostende te gaan blijven.

Moet KVO Vanderhaeghe aan boord houden?

Meest recent

Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

11
11
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

25
25
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

113
113
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

47
47
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

293
293
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

103
103
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

721
721
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

159
159
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

647
647
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

67
67
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

173
173
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

225
225
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

177
177
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

570
570
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

207
207
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

266
266
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

558
558
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

209
209
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

174
174
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws