Vanderhaeghe geeft KVO-bestuur duidelijke transferboodschap

door
Vanderhaeghe geeft KVO-bestuur duidelijke transferboodschap

KV Oostende was vorig seizoen één van de revelaties en flirtte lange tijd met de top vier, maar dat succes kon de kustploeg dit seizoen niet bevestigen. Het verkeerde zelfs lange tijd in de gevarenzone en is nog steeds niet helemaal veilig. Het kan zich komend weekend wel verzekeren van het behoud als het erin slaagt een punt te pakken tegen Seraing.


Yves Vanderhaeghe weet dus wat zijn ploeg te doen staat om eindelijk aan volgend seizoen te kunnen beginnen denken. Ondanks dat de toekomst van de trainer zelf nog onzeker is - Vanderhaeghe kreeg bij zijn aanstelling slechts een contract tot het einde van dit seizoen - heeft hij toch al een duidelijk idee van wat KVO tijdens de zomermercato moet doen.

"We hebben een injectie nodig met jongens die over drive en motivatie beschikken", weet de trainer in Het Laatste Nieuws. "We weten allemaal wie er vorig jaar allemaal vertrokken is en het is niet simpel om die op een paar maanden tijd te vervangen. De transfermarkt schiet soms laat in gang. Kijk naar Hendry die op het einde van de transferperiode nog verhuisde. Trouwens, tijdens de interlandperiode speelden we tegen onze beloften en zag ik bij hen enkele interessante profielen rondlopen."

VERTREKKERS
Het lijkt er dus op dat Vanderhaeghe mikt op een mix tussen aanwinsten en eigen jeugd. Sowieso zullen in de zomer ook nog enkele extra spelers Oostende verlaten. Het contract van oudgediende Brecht Capon loopt af, terwijl ook de uitleenbeurten van Kjell Scherpen en Frederik Jäkel verstrijken. Zij lijken niet in Oostende te gaan blijven.

Moet KVO Vanderhaeghe aan boord houden?

Meest recent

Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

25
25
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

366
366
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

111
111
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

320
320
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

285
285
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

138
138
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

349
349
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

524
524
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

451
451
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

101
101
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

185
185
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

281
281
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

296
296
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

438
438
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

82
82
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

424
424
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

429
429
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

111
111
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

696
696
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

418
418
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

195
195
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

343
343
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

567
567
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

226
226
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

276
276

Meer sportnieuws