‘Overmars-rel krijgt nieuw hoofdstuk bij Antwerp’

door
 ‘Overmars-rel krijgt nieuw hoofdstuk bij Antwerp’

Royal Antwerp FC stelde op amateuristische wijze Marc Overmars voor als de nieuwe technisch directeur. De ex-TD van Ajax en Antwerp kregen bijzonder veel kritiek over de manier waarop ze hadden gecommuniceerd. Daar komt volgens Het Belang van Limburg verandering in.


CEO Sven Jacques liet geen al te beste indruk achter met bepaalde uitspraken op de persvoorstelling en ook Overmars liet een belabberde indruk achter. "Ik wil dit achter mij laten", zei Overmars over zijn gedrag bij Ajax. Er volgde een storm van kritiek en vijf sponsors haakten ondertussen al af. De storm ging maar niet liggen en ook vanuit politieke hoek kreeg de Great Old de nodige kritiek.

Antwerp zou volgens de krant nu toch bereid zijn om samen met Overmars het anders aan te pakken. Er zouden nu toch verontschuldigen volgen richting de slachtoffers van het grensoverschrijdend gedrag van Overmars bij Ajax. Alleen is het de vraag hoe Antwerp en Overmars dit gaan aanpakken, want uiteraard komt dit rijkelijk te laat. Antwerp hoopt vooral zijn sponsors tevreden te stellen met een goede en duidelijke boodschap, want er zijn nog een aantal sponsors die aan afhaken denken.

Overmars zou bovendien voordien de raad van zijn advocaten hebben gekregen om geen publieke excuses aan te bieden, maar er lijkt geen gerechtelijke vervolging te komen. Mede daardoor zou hij bereid zijn om dat nu wél te doen. Het is afwachten hoe de twee partijen naar buiten gaan komen én of voorzitter Paul Gheysens deze keer wel van de partij gaat zijn. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Een goede beslissing om dit alsnog te doen?

Meest recent

Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

5
5
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

68
68
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

49
49
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

546
546
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

34
34
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

211
211
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

324
324
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

269
269
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

40
40
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

144
144
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

376
376
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

241
241
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

73
73
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

341
341
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

159
159
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

428
428
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

267
267
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

37
37
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

529
529
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

200
200
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

414
414
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

102
102
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

78
78
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

582
582

Meer sportnieuws