‘Overmars-rel krijgt nieuw hoofdstuk bij Antwerp’

door
 ‘Overmars-rel krijgt nieuw hoofdstuk bij Antwerp’

Royal Antwerp FC stelde op amateuristische wijze Marc Overmars voor als de nieuwe technisch directeur. De ex-TD van Ajax en Antwerp kregen bijzonder veel kritiek over de manier waarop ze hadden gecommuniceerd. Daar komt volgens Het Belang van Limburg verandering in.


CEO Sven Jacques liet geen al te beste indruk achter met bepaalde uitspraken op de persvoorstelling en ook Overmars liet een belabberde indruk achter. "Ik wil dit achter mij laten", zei Overmars over zijn gedrag bij Ajax. Er volgde een storm van kritiek en vijf sponsors haakten ondertussen al af. De storm ging maar niet liggen en ook vanuit politieke hoek kreeg de Great Old de nodige kritiek.

Antwerp zou volgens de krant nu toch bereid zijn om samen met Overmars het anders aan te pakken. Er zouden nu toch verontschuldigen volgen richting de slachtoffers van het grensoverschrijdend gedrag van Overmars bij Ajax. Alleen is het de vraag hoe Antwerp en Overmars dit gaan aanpakken, want uiteraard komt dit rijkelijk te laat. Antwerp hoopt vooral zijn sponsors tevreden te stellen met een goede en duidelijke boodschap, want er zijn nog een aantal sponsors die aan afhaken denken.

Overmars zou bovendien voordien de raad van zijn advocaten hebben gekregen om geen publieke excuses aan te bieden, maar er lijkt geen gerechtelijke vervolging te komen. Mede daardoor zou hij bereid zijn om dat nu wél te doen. Het is afwachten hoe de twee partijen naar buiten gaan komen én of voorzitter Paul Gheysens deze keer wel van de partij gaat zijn. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Een goede beslissing om dit alsnog te doen?

Meest recent

Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

22
22
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

40
40
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

45
45
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

85
85
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

69
69
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

169
169
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

212
212
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

572
572
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

32
32
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

210
210
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

64
64
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

820
820
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

329
329
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

123
123
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

154
154
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

372
372
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

51
51
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

135
135
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1823
1823
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

578
578
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

630
630
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

21
21
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

225
225
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

488
488
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

358
358

Meer sportnieuws