Ibrahimovic (40): "Tuurlijk ga ik door, wat denk jij nou?"

114 stemmen
Ibrahimovic (40):

Nog op internationaal niveau voetballen na je 40e, het is er weinigen gegeven. Maar als je Zlatan Ibrahimovic heet, is dat een evidentie. Zo vindt de Zweedse-aanvaller zelf en beslist hij om door te gaan op clubniveau én internationaal niveau met Zweden.

Ondanks de gemiste WK-kwalificatie is de AC Milan-spits niet zinnens om de Zweedse nationale ploeg vaarwel te zeggen. Zweden mag het WK in Qatar vergeten na een 2-0 nederlaag in de barragewedstrijd tegen Polen. “Zolang ik gezond ben en mijn bijdrage kan leveren aan de ploeg ga ik door”, repliceerde Ibrahimovic gevat op de vraag van een journalist of hij voor Zweden blijft spelen. 

COMEBACK
Ibracadabra stopte eerder al eens bij Zweden. Na het EK in 2016 gaf hij er de brui aan omdat volgens hem toen zijn sportieve doelen met de nationale ploeg waren ingelost en hij gezien zijn leeftijd niet langer een rol zou spelen. Maar de spits voetbalde lustig verder bij Man United, LA Galaxy en in Milaan, en kwam terug op zijn beslissing. 

Vorig jaar maakte hij zijn ambitie bekend om Zweden aan een plaatsje op het WK te willen helpen. Ibrahimovic is met 62 rozen de topschutter aller tijden van zijn land, maar na zijn terugkeeur staat de teller nog op nul. Tegen Polen had hij slechts een rol als invaller. Al heeft bondscoach Andersson Ibra er nog graag bij. “Een fitte Zlatan heeft altijd een toegevoegde waarde voor onze ploeg”, is de mening van de trainer.

LEES OOK: Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Zal Ibrahimovic na zijn 40e ook nog potten breken?

Meest recent

'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

57
57
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

95
95
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

126
126
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

9
9
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

23
23
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

80
80
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

18
18
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

112
112
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

560
560
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

172
172
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

105
105
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

60
60
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

365
365
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

329
329
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

795
795
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

147
147
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

23
23
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

525
525
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

143
143
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

740
740
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

859
859
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

379
379
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

436
436

Meer sportnieuws