Ibrahimovic (40): "Tuurlijk ga ik door, wat denk jij nou?"

114 stemmen
Ibrahimovic (40):

Nog op internationaal niveau voetballen na je 40e, het is er weinigen gegeven. Maar als je Zlatan Ibrahimovic heet, is dat een evidentie. Zo vindt de Zweedse-aanvaller zelf en beslist hij om door te gaan op clubniveau én internationaal niveau met Zweden.

Ondanks de gemiste WK-kwalificatie is de AC Milan-spits niet zinnens om de Zweedse nationale ploeg vaarwel te zeggen. Zweden mag het WK in Qatar vergeten na een 2-0 nederlaag in de barragewedstrijd tegen Polen. “Zolang ik gezond ben en mijn bijdrage kan leveren aan de ploeg ga ik door”, repliceerde Ibrahimovic gevat op de vraag van een journalist of hij voor Zweden blijft spelen. 

COMEBACK
Ibracadabra stopte eerder al eens bij Zweden. Na het EK in 2016 gaf hij er de brui aan omdat volgens hem toen zijn sportieve doelen met de nationale ploeg waren ingelost en hij gezien zijn leeftijd niet langer een rol zou spelen. Maar de spits voetbalde lustig verder bij Man United, LA Galaxy en in Milaan, en kwam terug op zijn beslissing. 

Vorig jaar maakte hij zijn ambitie bekend om Zweden aan een plaatsje op het WK te willen helpen. Ibrahimovic is met 62 rozen de topschutter aller tijden van zijn land, maar na zijn terugkeeur staat de teller nog op nul. Tegen Polen had hij slechts een rol als invaller. Al heeft bondscoach Andersson Ibra er nog graag bij. “Een fitte Zlatan heeft altijd een toegevoegde waarde voor onze ploeg”, is de mening van de trainer.

LEES OOK: 'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

Zal Ibrahimovic na zijn 40e ook nog potten breken?

Meest recent

Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

13
13
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

30
30
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

25
25
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

24
24
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

186
186
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

117
117
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

237
237
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

154
154
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

285
285
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

421
421
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

204
204
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

71
71
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

69
69
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

87
87
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

154
154
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

201
201
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

288
288
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

562
562
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

135
135
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1072
1072
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

361
361
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

119
119
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

556
556
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

336
336
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

248
248

Meer sportnieuws