Ibrahimovic (40): "Tuurlijk ga ik door, wat denk jij nou?"

door
Ibrahimovic (40):

Nog op internationaal niveau voetballen na je 40e, het is er weinigen gegeven. Maar als je Zlatan Ibrahimovic heet, is dat een evidentie. Zo vindt de Zweedse-aanvaller zelf en beslist hij om door te gaan op clubniveau én internationaal niveau met Zweden.

Ondanks de gemiste WK-kwalificatie is de AC Milan-spits niet zinnens om de Zweedse nationale ploeg vaarwel te zeggen. Zweden mag het WK in Qatar vergeten na een 2-0 nederlaag in de barragewedstrijd tegen Polen. “Zolang ik gezond ben en mijn bijdrage kan leveren aan de ploeg ga ik door”, repliceerde Ibrahimovic gevat op de vraag van een journalist of hij voor Zweden blijft spelen. 

COMEBACK
Ibracadabra stopte eerder al eens bij Zweden. Na het EK in 2016 gaf hij er de brui aan omdat volgens hem toen zijn sportieve doelen met de nationale ploeg waren ingelost en hij gezien zijn leeftijd niet langer een rol zou spelen. Maar de spits voetbalde lustig verder bij Man United, LA Galaxy en in Milaan, en kwam terug op zijn beslissing. 

Vorig jaar maakte hij zijn ambitie bekend om Zweden aan een plaatsje op het WK te willen helpen. Ibrahimovic is met 62 rozen de topschutter aller tijden van zijn land, maar na zijn terugkeeur staat de teller nog op nul. Tegen Polen had hij slechts een rol als invaller. Al heeft bondscoach Andersson Ibra er nog graag bij. “Een fitte Zlatan heeft altijd een toegevoegde waarde voor onze ploeg”, is de mening van de trainer.

LEES OOK: Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

Zal Ibrahimovic na zijn 40e ook nog potten breken?

Meest recent

Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

10
10
Gheysens speelt solo slim: interne wrevel bij Antwerp

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

1
1
'Renard slaat opnieuw toe: Anderlecht frustreert Brugge'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

94
94
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

283
283
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

29
29
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

181
181
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

199
199
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

44
44
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

133
133
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

422
422
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

155
155
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

110
110
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

192
192
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

101
101
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

210
210
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

150
150
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

54
54
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

99
99
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

367
367
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

100
100
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

411
411
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

41
41
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

100
100
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

119
119
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

90
90

Meer sportnieuws