Ibrahimovic (40): "Tuurlijk ga ik door, wat denk jij nou?"

door
Ibrahimovic (40):

Nog op internationaal niveau voetballen na je 40e, het is er weinigen gegeven. Maar als je Zlatan Ibrahimovic heet, is dat een evidentie. Zo vindt de Zweedse-aanvaller zelf en beslist hij om door te gaan op clubniveau én internationaal niveau met Zweden.

Ondanks de gemiste WK-kwalificatie is de AC Milan-spits niet zinnens om de Zweedse nationale ploeg vaarwel te zeggen. Zweden mag het WK in Qatar vergeten na een 2-0 nederlaag in de barragewedstrijd tegen Polen. “Zolang ik gezond ben en mijn bijdrage kan leveren aan de ploeg ga ik door”, repliceerde Ibrahimovic gevat op de vraag van een journalist of hij voor Zweden blijft spelen. 

COMEBACK
Ibracadabra stopte eerder al eens bij Zweden. Na het EK in 2016 gaf hij er de brui aan omdat volgens hem toen zijn sportieve doelen met de nationale ploeg waren ingelost en hij gezien zijn leeftijd niet langer een rol zou spelen. Maar de spits voetbalde lustig verder bij Man United, LA Galaxy en in Milaan, en kwam terug op zijn beslissing. 

Vorig jaar maakte hij zijn ambitie bekend om Zweden aan een plaatsje op het WK te willen helpen. Ibrahimovic is met 62 rozen de topschutter aller tijden van zijn land, maar na zijn terugkeeur staat de teller nog op nul. Tegen Polen had hij slechts een rol als invaller. Al heeft bondscoach Andersson Ibra er nog graag bij. “Een fitte Zlatan heeft altijd een toegevoegde waarde voor onze ploeg”, is de mening van de trainer.

LEES OOK: Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Zal Ibrahimovic na zijn 40e ook nog potten breken?

Meest recent

'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

15
15
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

49
49
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

137
137
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

148
148
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

379
379
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

342
342
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

313
313
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

158
158
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

71
71
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

213
213
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

404
404
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

323
323
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

144
144
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

58
58
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

123
123
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

251
251
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

332
332
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

622
622
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

415
415
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

491
491
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

151
151
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

82
82
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

730
730
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

712
712

Meer sportnieuws