Keuze van Origi roept nu al twijfels op

door
Keuze van Origi roept nu al twijfels op

Divock Origi gaat Liverpool binnen enkele maanden verlaten. De 26-jarige aanvaller trekt zo goed als zeker naar AC Milan. Daar hoopt hij eindelijk veel aan de bak te komen.


"Is Milan de juiste optie als je zo lang niet hebt gespeeld? AC Milan staat eerste in de Serie A en zal ook volgend jaar kampioen willen spelen. Zij willen terug naar de top. Is het dan niet beter dat hij voor pakweg Fiorentina, in de subtop, zou gaan spelen? We kunnen niet oordelen wat hij een seizoen lang kan presteren, want hij speelde amper bij Liverpool. Het is wel duidelijk dat er minder concurrentie is bij de Italianen. Ik hoop voor hem dat het lukt”, aldus Stef Wijnants aan TVL Sportcafé.

OUDE SPITSEN

Bij AC Milan liggen er de nodige kansen voor Origi. Zlatan Ibrahimovic is ondertussen 40 jaar, hij tekent mogelijk één jaar bij, en kent de nodige blessures. Daarnaast is er ook nog Olivier Giroud, die ook al 35 jaar is. AC Milan is tevreden over de Fransman, maar beseft ook dat er een jongere speler bij de kern moet. De Italiaanse topclub wil volgend jaar ook indruk maken in Europa en heeft daarom nood aan een bredere kern.

Het lijkt daardoor nu al vast te staan dat Origi, die ook achter een diepe spits en vanaf de flank kan spelen, er meer minuten gaat maken. Dit seizoen staat de teller van de ex-spits van KRC Genk op een schamele 533 minuten. Daarin was hij goed voor 5 goals en 3 assists, wat een zeer goed gemiddelde is.

LEES OOK: 'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Zal Origi vaak spelen bij AC Milan?

Meest recent

De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

3
3
Smaakmaker geeft STVV nog sprankeltje hoop

STVV heeft in de voorbije week een geweldige zaak gedaan in de strijd om Europees voetbal. De ...

8
8
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

127
127
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

29
29
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

45
45
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

140
140
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

152
152
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

126
126
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

104
104
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

122
122
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

255
255
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

265
265
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

68
68
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

28
28
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

156
156
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

415
415
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

337
337
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

238
238
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

274
274
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

81
81
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

238
238
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

293
293
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

394
394
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

102
102

Meer sportnieuws