Martinez ziet 3 beloften op de deur kloppen

door
Martinez ziet 3 beloften op de deur kloppen

Roberto Martinez verjongde de afgelopen maanden bij de Rode Duivels. Een aantal jongens kregen al de nodige kansen. Na het WK 2022 zullen drie spelers wellicht ook deel gaan uitmaken van de nationale ploeg.


Wim De Coninck laat in Het Nieuwsblad weten dat Eliot Matazo, Aster Vranckx en Amadou Onana indruk maakten. Hij verwacht het trio binnen korte tijd bij de Rode Duivels. Al zullen zij in 2022 mogelijk niet meer echt moeten hopen op speelkansen bij de eerste ploeg. In juni volgen er drie matchen in de Nations League en in september nog eens twee. Vanaf november is er dan het WK in Qatar. Matazo, Vranckx en Onana zijn bovendien drie spelers die centraal op het middenveld uit de voeten kunnen. Daar is er momenteel best nog de nodige weelde voor Martinez.

BIJZONDER VEEL WEELDE

Met Youri Tielemans, Hans Vanaken, Axel Witsel, Leander Dendoncker en Kevin De Bruyne heeft Martinez daar nog de nodige opties. Voorlopig zijn zij niet van plan af te haken en de bondscoach heeft daarnaast ook nog eens Orel Mangala en Sambi Lokonga als opties. Centraal op het middenveld is de toekomst van het Belgische voetbal dus gewaarborgd. Voorlopig lijkt Onana als defensieve middenvelder het meeste kans te maken op een selectie voor België.

Hij heeft een ander profiel dan de andere middenvelders en is een dynamische defensieve middenvelder. Dergelijk type kunnen de Belgen wel eens goed gebruiken. Martinez gaat op dit moment nog niet extra verjongen, nadat Alexis Saelemaekers, Arthur Theate, Jérémy Doku en Charles De Ketelaere al stilaan een vaste waarde werden in de ruime spelerskern.

LEES OOK: Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

Wie verdient het snelst zijn kans?

Meest recent

Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

64
64
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

104
104
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

34
34
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

63
63
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

40
40
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

262
262
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

260
260
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

147
147
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

64
64
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

220
220
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

138
138
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

431
431
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

73
73
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

60
60
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

69
69
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

300
300
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

286
286
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

46
46
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

243
243
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

152
152
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

454
454
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

71
71
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

284
284
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1475
1475
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

460
460

Meer sportnieuws