Jonge Duivel solliciteert bij Martinez: "Die positie ligt open"

door
Jonge Duivel solliciteert bij Martinez:

Roberto Martinez gaf de voorbije week speelkansen aan een aantal jongens die doorgaans minder of niet aan de bak komen bij de Rode Duivels. Orel Mangala en Siebe Van der Heyden mochten hun debuut maken, terwijl ook jongens als Adnan Januzaj, Sebastiaan Bornauw, Yari Verschaeren en Matz Sels een nieuwe kans kregen. Zij hebben zich al dan niet in de kijker gespeeld met het oog op het WK, maar er zitten nog jongens in de wachtkamer.


Bij de Jonge Duivels zitten bijvoorbeeld enkele jongens die op termijn aanspraak mogen maken op een plaats in de A-ploeg. Martinez wou deze maand echter de beloften nog niet kaalplukken, omdat ze zich in Denemarken nog van een ticket voor het EK moesten verzekeren. Nu dat gebeurd is, mogen de volgende maanden misschien wel enkele jongens een kans krijgen.

Linksachter Logan Ndenbe doet alvast een open sollicitatie. "Waar ik ook speel, dat blijft het doel. Ook al speel ik in de MLS. Het is een plaats die nog in te vullen is bij de Rode Duivels", verklaart hij aan Eleven Sports. "Ik weet dat zelfs in de MLS Roberto Martinez mijn wedstrijden bekijkt. Het is aan mij om te bewijzen dat ik het beoogde niveau haal om mijn plekje te krijgen."

DUNNE SPOELING
De spoeling op de linkerflank is inderdaad behoorlijk dun bij de Rode Duivels. Bij afwezigheid van Yannick Carrasco en Thorgan Hazard moest Martinez daar tegen Burkina Faso teruggrijpen naar Leandro Trossard. De 22-jarige Ndenbe is bij de Jonge Duivels uitgegroeid tot de vaste linksachter, nadat hij al een opmerkelijk parcours aflegde. Hij werd opgeleid bij Moeskroen en trok op jonge leeftijd naar KV Oostende, maar brak daar niet door. Via een passage bij de Franse tweedeklasser Guingamp belandde hij in januari in de Verenigde Staten bij Sporting Kansas City.


LEES OOK: 'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Moet hij een kans krijgen bij de A-ploeg?

Meest recent

'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

343
343
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

23
23
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

16
16
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

607
607
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

32
32
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

126
126
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

427
427
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

273
273
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

665
665
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

228
228
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

553
553
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

101
101
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

568
568
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

391
391
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

724
724
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

619
619
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

196
196
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

120
120
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

509
509
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

75
75
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

444
444
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

262
262
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

226
226
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

371
371
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

274
274

Meer sportnieuws