Jonge Duivel solliciteert bij Martinez: "Die positie ligt open"

door
Jonge Duivel solliciteert bij Martinez:

Roberto Martinez gaf de voorbije week speelkansen aan een aantal jongens die doorgaans minder of niet aan de bak komen bij de Rode Duivels. Orel Mangala en Siebe Van der Heyden mochten hun debuut maken, terwijl ook jongens als Adnan Januzaj, Sebastiaan Bornauw, Yari Verschaeren en Matz Sels een nieuwe kans kregen. Zij hebben zich al dan niet in de kijker gespeeld met het oog op het WK, maar er zitten nog jongens in de wachtkamer.


Bij de Jonge Duivels zitten bijvoorbeeld enkele jongens die op termijn aanspraak mogen maken op een plaats in de A-ploeg. Martinez wou deze maand echter de beloften nog niet kaalplukken, omdat ze zich in Denemarken nog van een ticket voor het EK moesten verzekeren. Nu dat gebeurd is, mogen de volgende maanden misschien wel enkele jongens een kans krijgen.

Linksachter Logan Ndenbe doet alvast een open sollicitatie. "Waar ik ook speel, dat blijft het doel. Ook al speel ik in de MLS. Het is een plaats die nog in te vullen is bij de Rode Duivels", verklaart hij aan Eleven Sports. "Ik weet dat zelfs in de MLS Roberto Martinez mijn wedstrijden bekijkt. Het is aan mij om te bewijzen dat ik het beoogde niveau haal om mijn plekje te krijgen."

DUNNE SPOELING
De spoeling op de linkerflank is inderdaad behoorlijk dun bij de Rode Duivels. Bij afwezigheid van Yannick Carrasco en Thorgan Hazard moest Martinez daar tegen Burkina Faso teruggrijpen naar Leandro Trossard. De 22-jarige Ndenbe is bij de Jonge Duivels uitgegroeid tot de vaste linksachter, nadat hij al een opmerkelijk parcours aflegde. Hij werd opgeleid bij Moeskroen en trok op jonge leeftijd naar KV Oostende, maar brak daar niet door. Via een passage bij de Franse tweedeklasser Guingamp belandde hij in januari in de Verenigde Staten bij Sporting Kansas City.


LEES OOK: “Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Moet hij een kans krijgen bij de A-ploeg?

Meest recent

'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

13
13
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

41
41
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

253
253
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

139
139
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

92
92
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

108
108
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

97
97
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

227
227
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

57
57
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

41
41
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

704
704
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

455
455
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

231
231
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

414
414
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

239
239
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

183
183
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

251
251
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

217
217
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

995
995
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

145
145
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

143
143
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

335
335
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

148
148
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

418
418

Meer sportnieuws