Jonge Duivel solliciteert bij Martinez: "Die positie ligt open"

door
Jonge Duivel solliciteert bij Martinez:

Roberto Martinez gaf de voorbije week speelkansen aan een aantal jongens die doorgaans minder of niet aan de bak komen bij de Rode Duivels. Orel Mangala en Siebe Van der Heyden mochten hun debuut maken, terwijl ook jongens als Adnan Januzaj, Sebastiaan Bornauw, Yari Verschaeren en Matz Sels een nieuwe kans kregen. Zij hebben zich al dan niet in de kijker gespeeld met het oog op het WK, maar er zitten nog jongens in de wachtkamer.


Bij de Jonge Duivels zitten bijvoorbeeld enkele jongens die op termijn aanspraak mogen maken op een plaats in de A-ploeg. Martinez wou deze maand echter de beloften nog niet kaalplukken, omdat ze zich in Denemarken nog van een ticket voor het EK moesten verzekeren. Nu dat gebeurd is, mogen de volgende maanden misschien wel enkele jongens een kans krijgen.

Linksachter Logan Ndenbe doet alvast een open sollicitatie. "Waar ik ook speel, dat blijft het doel. Ook al speel ik in de MLS. Het is een plaats die nog in te vullen is bij de Rode Duivels", verklaart hij aan Eleven Sports. "Ik weet dat zelfs in de MLS Roberto Martinez mijn wedstrijden bekijkt. Het is aan mij om te bewijzen dat ik het beoogde niveau haal om mijn plekje te krijgen."

DUNNE SPOELING
De spoeling op de linkerflank is inderdaad behoorlijk dun bij de Rode Duivels. Bij afwezigheid van Yannick Carrasco en Thorgan Hazard moest Martinez daar tegen Burkina Faso teruggrijpen naar Leandro Trossard. De 22-jarige Ndenbe is bij de Jonge Duivels uitgegroeid tot de vaste linksachter, nadat hij al een opmerkelijk parcours aflegde. Hij werd opgeleid bij Moeskroen en trok op jonge leeftijd naar KV Oostende, maar brak daar niet door. Via een passage bij de Franse tweedeklasser Guingamp belandde hij in januari in de Verenigde Staten bij Sporting Kansas City.


LEES OOK: The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Moet hij een kans krijgen bij de A-ploeg?

Meest recent

Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

5
5
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

55
55
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

128
128
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

382
382
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

390
390
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

184
184
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

152
152
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

318
318
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

157
157
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

305
305
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

208
208
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

191
191
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

347
347
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

250
250
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

418
418
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

196
196
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

181
181
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

619
619
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

212
212
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

174
174
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

673
673
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

209
209
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

492
492
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

366
366

Meer sportnieuws