Lovende Martinez: "Niet veel spelers met zoveel talent"

door
Lovende Martinez:

Roberto Martinez is altijd positief en dat was hij uiteraard ook na de makkelijke 3-0-zege tegen het zwakke Burkina Faso. De bondscoach was na de match lovend over één van zijn Rode Duivels. Die maakte duidelijk indruk op de trainer en hij mag zo toch stiekem dromen van meer speelkansen.


Adnan Januzaj speelde 52 minuten en iedereen was toch een beetje verrast dat de speler van Real Sociedad al zo vroeg naar de kant moest. Januzaj zelf liet al verstaan dat hij graag 90 minuten had gespeeld om zijn doelpuntje mee te pikken. Dat gebeurde niet, maar desondanks lijkt Martinez tevreden te zijn over de prestatie van de speler van Sociedad.

"Over hem ben ik erg tevreden. Hij was op training erg goed, daarom startte hij. Je vindt niet veel spelers met zoveel talent. Adnan moest alleen consistenter worden. Vandaag (gisteren, nvdr.) was hij de eerste speler die verdedigde. Hij heeft een enorme progressie geboekt sinds het WK van 2018", vertelde hij aan Sporza.

VEEL CONCURRENTIE

Toch moet Januzaj nog heel erg bikkelen voor een plaats in de WK-selectie. Als iedereen fit is, zijn Eden Hazard, Dries Mertens en Jérémy Doku zekerheden voor de 'pocket'. Daarnaast zouden wingbacks als Yannick Carrasco en Thorgan Hazard er ook kunnen spelen. Januzaj moet dus hopen dat hij wordt opgeroepen voor de matchen tegen Nederland, Wales en Polen zodat hij zich ook daar in de kijker kan spelen. Voor Januzaj zou een WK-selectie een straffe prestatie zijn, want hij was er eerder ook al bij op het WK 2014 en 2018.

LEES OOK: Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

Zal Januzaj meegaan naar het WK?

Meest recent

Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

25
25
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

16
16
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

37
37
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

218
218
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

62
62
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

188
188
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

21
21
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

388
388
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

205
205
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

56
56
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

103
103
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

65
65
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

316
316
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

285
285
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

99
99
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

195
195
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

221
221
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

221
221
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

194
194
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

87
87
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

47
47
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

192
192
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

92
92

Meer sportnieuws