Lovende Martinez: "Niet veel spelers met zoveel talent"

245 stemmen
Lovende Martinez:

Roberto Martinez is altijd positief en dat was hij uiteraard ook na de makkelijke 3-0-zege tegen het zwakke Burkina Faso. De bondscoach was na de match lovend over één van zijn Rode Duivels. Die maakte duidelijk indruk op de trainer en hij mag zo toch stiekem dromen van meer speelkansen.


Adnan Januzaj speelde 52 minuten en iedereen was toch een beetje verrast dat de speler van Real Sociedad al zo vroeg naar de kant moest. Januzaj zelf liet al verstaan dat hij graag 90 minuten had gespeeld om zijn doelpuntje mee te pikken. Dat gebeurde niet, maar desondanks lijkt Martinez tevreden te zijn over de prestatie van de speler van Sociedad.

"Over hem ben ik erg tevreden. Hij was op training erg goed, daarom startte hij. Je vindt niet veel spelers met zoveel talent. Adnan moest alleen consistenter worden. Vandaag (gisteren, nvdr.) was hij de eerste speler die verdedigde. Hij heeft een enorme progressie geboekt sinds het WK van 2018", vertelde hij aan Sporza.

VEEL CONCURRENTIE

Toch moet Januzaj nog heel erg bikkelen voor een plaats in de WK-selectie. Als iedereen fit is, zijn Eden Hazard, Dries Mertens en Jérémy Doku zekerheden voor de 'pocket'. Daarnaast zouden wingbacks als Yannick Carrasco en Thorgan Hazard er ook kunnen spelen. Januzaj moet dus hopen dat hij wordt opgeroepen voor de matchen tegen Nederland, Wales en Polen zodat hij zich ook daar in de kijker kan spelen. Voor Januzaj zou een WK-selectie een straffe prestatie zijn, want hij was er eerder ook al bij op het WK 2014 en 2018.

LEES OOK: Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Zal Januzaj meegaan naar het WK?

Meest recent

"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

40
40
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

151
151
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

291
291
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

88
88
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

200
200
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

342
342
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

306
306
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

151
151
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

87
87
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

347
347
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

232
232
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

249
249
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

427
427
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

176
176
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

133
133
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

446
446
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

147
147
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

165
165
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

555
555
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

880
880
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

94
94
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

230
230
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

284
284
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

60
60
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

662
662

Meer sportnieuws