Lovende Martinez: "Niet veel spelers met zoveel talent"

door
Lovende Martinez:

Roberto Martinez is altijd positief en dat was hij uiteraard ook na de makkelijke 3-0-zege tegen het zwakke Burkina Faso. De bondscoach was na de match lovend over één van zijn Rode Duivels. Die maakte duidelijk indruk op de trainer en hij mag zo toch stiekem dromen van meer speelkansen.


Adnan Januzaj speelde 52 minuten en iedereen was toch een beetje verrast dat de speler van Real Sociedad al zo vroeg naar de kant moest. Januzaj zelf liet al verstaan dat hij graag 90 minuten had gespeeld om zijn doelpuntje mee te pikken. Dat gebeurde niet, maar desondanks lijkt Martinez tevreden te zijn over de prestatie van de speler van Sociedad.

"Over hem ben ik erg tevreden. Hij was op training erg goed, daarom startte hij. Je vindt niet veel spelers met zoveel talent. Adnan moest alleen consistenter worden. Vandaag (gisteren, nvdr.) was hij de eerste speler die verdedigde. Hij heeft een enorme progressie geboekt sinds het WK van 2018", vertelde hij aan Sporza.

VEEL CONCURRENTIE

Toch moet Januzaj nog heel erg bikkelen voor een plaats in de WK-selectie. Als iedereen fit is, zijn Eden Hazard, Dries Mertens en Jérémy Doku zekerheden voor de 'pocket'. Daarnaast zouden wingbacks als Yannick Carrasco en Thorgan Hazard er ook kunnen spelen. Januzaj moet dus hopen dat hij wordt opgeroepen voor de matchen tegen Nederland, Wales en Polen zodat hij zich ook daar in de kijker kan spelen. Voor Januzaj zou een WK-selectie een straffe prestatie zijn, want hij was er eerder ook al bij op het WK 2014 en 2018.

LEES OOK: Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

Zal Januzaj meegaan naar het WK?

Meest recent

Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

10
10
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

26
26
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

311
311
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

481
481
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

198
198
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

74
74
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

82
82
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

337
337
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

144
144
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

233
233
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

96
96
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

251
251
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

435
435
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

185
185
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

66
66
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

539
539
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

109
109
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

65
65
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

273
273
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

157
157
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

119
119
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

24
24
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38

Meer sportnieuws