Martinez somt 3 vervangers op voor Vermaelen

161
Martinez somt 3 vervangers op voor Vermaelen

Thomas Vermaelen hing de schoenen aan de haak en werd assistent-trainer van Roberto Martinez bij de Rode Duivels. De bondscoach zoekt naar een vervanger voor de linksvoetige ex-verdediger. Drie spelers komen daarvoor in aanmerking.


Tegen Burkina Faso kreeg Siebe Van der Heyden daar een kans. "Hij was een aangename verrassing op de training en hij verdiende het om te spelen. Alles is nieuw voor hem, maar hij heeft zich goed aangepast. Het is niet makkelijk om een linksvoetige verdediger te vinden. Er zijn nog andere mogelijkheden zoals Theate en Delcroix en het zou leuk zijn als iemand zich kan doorontwikkelen", aldus de bondscoach bij La Dernière Heure.

FIT BLIJVEN

Van der Heyden speelde een sobere wedstrijd tegen Burkina Faso, maar hij werd ook niet echt getest. Het is nog koffiedik kijken of hij op internationaal niveau meekan. Mogelijk volgt er in juni een zwaardere test, wanneer België in korte tijd aan de bak moet tegen Nederland, Polen en Wales. Dan zal er ongetwijfeld nog een kans volgen voor een linkspoot. Arthur Theate toonde zich tegen Ierland en was voordien al goed tegen Wales. Hij lijkt momenteel de grootste kanshebber te zijn om als linksvoetige verdediger mee te gaan naar het WK.

Zonder blessureleed zou Hannes Delcroix ook nieuwe kansen hebben gekregen. De verdediger van Anderlecht speelde al eens tegen Zwitserland en liet toen een goede indruk achter. Als ze allen fit weten te blijven de komende maanden, zal het wellicht tussen deze drie verdedigers gaan om als vervanger van Vermaelen mee te gaan naar het WK in Qatar.

LEES OOK: Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Wie zou jij indien fit meenemen?

Meest recent

'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

13
13
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

31
31
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

49
49
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

59
59
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

48
48
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

28
28
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

141
141
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

86
86
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

49
49
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

56
56
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

24
24
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

240
240
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

122
122
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

96
96
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

103
103
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

334
334
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

66
66
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

354
354
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

307
307
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

244
244
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

197
197

Meer sportnieuws