Martinez somt 3 vervangers op voor Vermaelen

door
Martinez somt 3 vervangers op voor Vermaelen

Thomas Vermaelen hing de schoenen aan de haak en werd assistent-trainer van Roberto Martinez bij de Rode Duivels. De bondscoach zoekt naar een vervanger voor de linksvoetige ex-verdediger. Drie spelers komen daarvoor in aanmerking.


Tegen Burkina Faso kreeg Siebe Van der Heyden daar een kans. "Hij was een aangename verrassing op de training en hij verdiende het om te spelen. Alles is nieuw voor hem, maar hij heeft zich goed aangepast. Het is niet makkelijk om een linksvoetige verdediger te vinden. Er zijn nog andere mogelijkheden zoals Theate en Delcroix en het zou leuk zijn als iemand zich kan doorontwikkelen", aldus de bondscoach bij La Dernière Heure.

FIT BLIJVEN

Van der Heyden speelde een sobere wedstrijd tegen Burkina Faso, maar hij werd ook niet echt getest. Het is nog koffiedik kijken of hij op internationaal niveau meekan. Mogelijk volgt er in juni een zwaardere test, wanneer België in korte tijd aan de bak moet tegen Nederland, Polen en Wales. Dan zal er ongetwijfeld nog een kans volgen voor een linkspoot. Arthur Theate toonde zich tegen Ierland en was voordien al goed tegen Wales. Hij lijkt momenteel de grootste kanshebber te zijn om als linksvoetige verdediger mee te gaan naar het WK.

Zonder blessureleed zou Hannes Delcroix ook nieuwe kansen hebben gekregen. De verdediger van Anderlecht speelde al eens tegen Zwitserland en liet toen een goede indruk achter. Als ze allen fit weten te blijven de komende maanden, zal het wellicht tussen deze drie verdedigers gaan om als vervanger van Vermaelen mee te gaan naar het WK in Qatar.

LEES OOK: Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Wie zou jij indien fit meenemen?

Meest recent

Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

9
9
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

39
39
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

17
17
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

93
93
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

88
88
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

163
163
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

64
64
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

84
84
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

36
36
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

280
280
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

195
195
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

258
258
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

324
324
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

140
140
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

272
272
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1125
1125
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

107
107
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

52
52
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

117
117
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

657
657
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

258
258
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

714
714
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

187
187
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

259
259
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

46
46

Meer sportnieuws