Martinez somt 3 vervangers op voor Vermaelen

161 stemmen
Martinez somt 3 vervangers op voor Vermaelen

Thomas Vermaelen hing de schoenen aan de haak en werd assistent-trainer van Roberto Martinez bij de Rode Duivels. De bondscoach zoekt naar een vervanger voor de linksvoetige ex-verdediger. Drie spelers komen daarvoor in aanmerking.


Tegen Burkina Faso kreeg Siebe Van der Heyden daar een kans. "Hij was een aangename verrassing op de training en hij verdiende het om te spelen. Alles is nieuw voor hem, maar hij heeft zich goed aangepast. Het is niet makkelijk om een linksvoetige verdediger te vinden. Er zijn nog andere mogelijkheden zoals Theate en Delcroix en het zou leuk zijn als iemand zich kan doorontwikkelen", aldus de bondscoach bij La Dernière Heure.

FIT BLIJVEN

Van der Heyden speelde een sobere wedstrijd tegen Burkina Faso, maar hij werd ook niet echt getest. Het is nog koffiedik kijken of hij op internationaal niveau meekan. Mogelijk volgt er in juni een zwaardere test, wanneer België in korte tijd aan de bak moet tegen Nederland, Polen en Wales. Dan zal er ongetwijfeld nog een kans volgen voor een linkspoot. Arthur Theate toonde zich tegen Ierland en was voordien al goed tegen Wales. Hij lijkt momenteel de grootste kanshebber te zijn om als linksvoetige verdediger mee te gaan naar het WK.

Zonder blessureleed zou Hannes Delcroix ook nieuwe kansen hebben gekregen. De verdediger van Anderlecht speelde al eens tegen Zwitserland en liet toen een goede indruk achter. Als ze allen fit weten te blijven de komende maanden, zal het wellicht tussen deze drie verdedigers gaan om als vervanger van Vermaelen mee te gaan naar het WK in Qatar.

LEES OOK: Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Wie zou jij indien fit meenemen?

Meest recent

"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

7
7
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

109
109
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

294
294
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

69
69
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

333
333
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

130
130
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

601
601
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

166
166
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

537
537
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

500
500
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

164
164
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

319
319
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

993
993
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

411
411
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

306
306
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

437
437
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

372
372
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

270
270
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

201
201
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

453
453
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

362
362
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

150
150
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

130
130
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

203
203
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

242
242

Meer sportnieuws