Degryse: "Ik vond dat raar van Martinez"

154 stemmen
Degryse:

Bondscoach Roberto Martinez gaf tegen Burkina Faso weer een aantal spelers hun kans. De ene greep die al meer dan de andere. Marc Degryse gaf zijn mening over de prestatie van Adnan Januzaj.


De linkspoot van Real Sociedad speelde een degelijke wedstrijd in het Lotto Park, maar ook niet meer dan dat. Hij werd kort na de rust al naar de kant gehaald. "Ik vond dat raar", zei Degryse bij VTM over die wissel.

TOEKOMST

Degryse heeft de nodige twijfels bij Januzaj. "Als je hem afweegt ten opzichte van Charles De Ketelaere, dan is hij rijper. Maar heeft hij dat vuur in zich om het elke match te brengen? Dat weet ik niet en misschien heeft Martinez hem daarom niet altijd opgeroepen. Hij heeft klasse genoeg, maar ik mis zijn dribbels van in het begin van zijn carrière. Of hij meegaat naar het WK? Dat is allemaal te vroeg om te zeggen, want het WK is nog maanden veraf. Hij moet vooral spelen de komende maanden", aldus Degryse.

Januzaj ontgoochelde niet, maar scoorde dus ook niet echt punten. De voormalige speler van Manchester United en Borussia Dortmund staat voor zeer belangrijke maanden. De kans is bijzonder groot dat hij Real Sociedad gaat verlaten en Napoli wordt steeds hardnekkiger genoemd als toekomstige bestemming. De aanvallende middenvelder doet het al jaren goed bij Sociedad en wil graag een stap hogerop zetten. Het is afwachten of Martinez tevreden was over zijn prestatie en hem zal oproepen voor de Nations League in juni.

LEES OOK: Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Scoorde Januzaj punten tegen Burkina Faso?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

79
79
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

119
119
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

94
94
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

119
119
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

136
136
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

308
308
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

485
485
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

111
111
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

234
234
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

316
316
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

583
583
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

376
376
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

142
142
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

198
198
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

425
425
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

546
546
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

366
366
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

416
416
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

511
511
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

682
682
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

142
142

Meer sportnieuws