'Barça rekent op geheim wapen voor knaltransfer'

106 stemmen
'Barça rekent op geheim wapen voor knaltransfer'

FC Barcelona zag de afgelopen tijd zwarte sneeuw, maar nu lijken de Catalanen opnieuw aan de oppervlakte te komen. Enkele geslaagde wintertransfers zorgden voor de nodige kwaliteitsinjectie en ook de komst van clublegende Xavi bleek een gouden zet. Die laat de Blaugrana opnieuw swingen als in haar beste dagen.


Barça is ondertussen opgeschoven naar de derde plaats in La Liga. Ook in de Europa League loopt het voorlopig gesmeerd. In de achtste finales wurmde de Spaanse topclub zich in twee wedstrijden voorbij Galatasaray. Het zou de eerste keer zijn in de clubgeschiedenis dat Barça de Europa League zou winnen. Maar dan zullen Xavi en co wel nog moeten afrekenen met zware concurrentie van onder meer RB Leipzig en West ham United.

Ondertussen richten ze het vizier in Camp Nou ook al op komende zomer. Dan moeten er weer enkele mooie transfers gerealiseerd worden om de club helemaal opnieuw op de Europese kaart te zetten. Onder meer de naam van Robert Lewandowski wordt al enige tijd in verband gebracht met een overgang naar Catalonië. Sport Italia meldt dat er zelfs al een principeakkoord zou zijn tussen beide partijen.

LAPORTA

Volgens journalist Matteo Moretto van CalcioMercato en Fichajes is de overgang echter nog niet in kannen en kruiken. Er zou nog geen akkoord zijn met de speler en Barça zou ook nog geen bod ingediend hebben bij Bayern. Der Rekordmeister zou het contract van Lewandowski, dat midden 2023 afloopt, overigens willen verlengen. Er zou wel eens een sleutelrol kunnen weggelegd zijn voor voorzitter Joan Laporta. Die zou volgens Moretto al persoonlijk contact gehad hebben met Pini Zahavi, de makelaar van Lewandowski. De twee zouden er een uitstekende relatie op nahouden. 

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

🚀

Wie zal Lewa kunnen overtuigen?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

26
26
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

228
228
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

81
81
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

115
115
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

173
173
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

102
102
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

160
160
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

56
56
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

324
324
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

113
113
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

676
676
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

73
73
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

274
274
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

298
298
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

596
596
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

479
479
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

817
817
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

119
119
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

192
192
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

250
250
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

173
173

Meer sportnieuws