De Bilde luidt alarmbel voor Rode Duivels

door
De Bilde luidt alarmbel voor Rode Duivels

De Rode Duivels moeten dinsdagavond opnieuw vriendschappelijk aan de bak. Ze nemen het dan op tegen Burkina Faso. Na de tegenvallende prestatie en uitslag (2-2) tegen Ierland willen onze landgenoten opnieuw aanknopen met de zege, en het liefst met goed voetbal.


Dat zal dan wel moeten gebeuren zonder Simon Mignolet in doel. De doelman van Club Brugge zal vervangen worden door Matz Sels. Dat maakte bondscoach Roberto Martinez maandag bekend op zijn persbabbel. Voor het overige moeten er niet veel veranderingen verwacht worden, liet de Spanjaard zich ook ontvallen. Afwachten hoe de Duivels voor de dag zullen komen tegen Burkina Faso, dat momenteel op de 56ste plaats kampeert op de FIFA-ranking.

Analist en voormalige Rode Duivel Gilles De Bilde ziet bij VTM dat de tijd dringt voor wie zich nog wil bewijzen voor het WK in Qatar. "Vanaf juni is er de Nations League, dan gaat het erom, weer wedstrijden met inzet. En dan komt er nog eens die generatie die er nu niet bij is bij. Dus het is voor veel jongens de laatste kans om zich echt te tonen in die wedstrijd, om echt nog aanspraak te maken op een eventuele plaats in die 23 voor Qatar", is De Bilde duidelijk.

WK QATAR

Op het WK in Qatar zal het om de knikkers gaan, en dus zal Martinez een beroep op de vertrouwde krachten bij de Rode Duivels. Kevin De Bruyne, Romelu Lukaku en Eden Hazard moeten de nationale ploeg op sleeptouw nemen en proberen om nog beter te doen dan in 2018 in Rusland. Toen strandden onze landgenoten in de halve finales, tegen de latere winnaar Frankrijk. In de strijd om de derde plaats klopten we daarna Engeland.

 



  

LEES OOK: "Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Doen we beter in Qatar dan in Rusland?

Meest recent

Pikante rel omtrent Fellaini: "Hij hield van mijn billen"

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

0
0
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

52
52
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

28
28
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

43
43
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

20
20
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

176
176
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

135
135
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

194
194
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

204
204
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

102
102
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

213
213
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

822
822
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

90
90
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

46
46
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

114
114
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

571
571
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

234
234
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

615
615
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

182
182
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

245
245
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

43
43
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

56
56
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

691
691
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

855
855
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

160
160

Meer sportnieuws