'Waanzin: Messi, Suárez, Busquets en Alba naar zelfde club'

door
'Waanzin: Messi, Suárez, Busquets en Alba naar zelfde club'

Lionel Messi speelt sinds afgelopen zomer voor Paris Saint-Germain. Daarmee sloot de Argentijn een legendarisch voetbalhoofdstuk af bij FC Barcelona. Inter Miami, de club van David Beckham, wil de superster nu graag naar de MLS halen.


Volgens de Spaanse krant MARCA staat Messi samen met Luis Suárez bovenaan het verlanglijstje van de Engelsman. Om het tweetal te overtuigen, zou de ex-voetballer van Real Madrid ook Sergio Busquets en Jordi Alba binnen willen halen. Zo zou hij bijna een halve ploeg van een succesvol FC Barcelona uit het verleden vastleggen. Het is afwachten of Becks ook in zijn opzet slaagt.

Inter Miami telt met Gonzalo Higuaín al een grote naam in de rangen. De spits liet niet zo lang geleden nog optekenen dat hij Messi met open armen zal verwelkomen. "Ik hoop dat ook Lionel Messi naar de MLS komt. Het zou erg goed zijn voor de competitie en het land. En ik denk dat hij hier veel plezier en geluk zou kunnen vinden", aldus Higuaín.

ONGELUKKIG

Messi ligt nog tot midden volgend jaar vast in Parijs, maar is naar verluidt niet helemaal gelukkig in de Franse hoofdstad. Sportief loopt het niet zoals gewenst. Dat toonde de uitschakeling in de Champions League tegen Real Madrid nog maar eens pijnlijk aan. Ook zijn statistieken komen niet in de buurt van de cijfers die hij liet optekenen in Catalonië. Dat kunnen allemaal factoren zijn die bijdragen aan een overgang naar de MLS. Bovendien liet Messi in het verleden al optekenen dat hij wel iets ziet in een passage in de VS. Ook niet onbelangrijk: de meervoudige Gouden Bal heeft een peperduur appartement in Miami. Hij zal dus al niet op huizenjacht moeten gaan met zijn gezin.    

LEES OOK: Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Zal Beckham daarin slagen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

70
70
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

58
58
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

52
52
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

47
47
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

176
176
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

29
29
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

45
45
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

204
204
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

161
161
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

98
98
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

165
165
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

239
239
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

140
140
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

180
180
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

306
306
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

216
216
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

570
570
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

302
302
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

347
347
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

308
308
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

352
352
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

167
167
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

230
230

Meer sportnieuws