'Waanzin: Messi, Suárez, Busquets en Alba naar zelfde club'

813 stemmen
'Waanzin: Messi, Suárez, Busquets en Alba naar zelfde club'

Lionel Messi speelt sinds afgelopen zomer voor Paris Saint-Germain. Daarmee sloot de Argentijn een legendarisch voetbalhoofdstuk af bij FC Barcelona. Inter Miami, de club van David Beckham, wil de superster nu graag naar de MLS halen.


Volgens de Spaanse krant MARCA staat Messi samen met Luis Suárez bovenaan het verlanglijstje van de Engelsman. Om het tweetal te overtuigen, zou de ex-voetballer van Real Madrid ook Sergio Busquets en Jordi Alba binnen willen halen. Zo zou hij bijna een halve ploeg van een succesvol FC Barcelona uit het verleden vastleggen. Het is afwachten of Becks ook in zijn opzet slaagt.

Inter Miami telt met Gonzalo Higuaín al een grote naam in de rangen. De spits liet niet zo lang geleden nog optekenen dat hij Messi met open armen zal verwelkomen. "Ik hoop dat ook Lionel Messi naar de MLS komt. Het zou erg goed zijn voor de competitie en het land. En ik denk dat hij hier veel plezier en geluk zou kunnen vinden", aldus Higuaín.

ONGELUKKIG

Messi ligt nog tot midden volgend jaar vast in Parijs, maar is naar verluidt niet helemaal gelukkig in de Franse hoofdstad. Sportief loopt het niet zoals gewenst. Dat toonde de uitschakeling in de Champions League tegen Real Madrid nog maar eens pijnlijk aan. Ook zijn statistieken komen niet in de buurt van de cijfers die hij liet optekenen in Catalonië. Dat kunnen allemaal factoren zijn die bijdragen aan een overgang naar de MLS. Bovendien liet Messi in het verleden al optekenen dat hij wel iets ziet in een passage in de VS. Ook niet onbelangrijk: de meervoudige Gouden Bal heeft een peperduur appartement in Miami. Hij zal dus al niet op huizenjacht moeten gaan met zijn gezin.    

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

🚀

Zal Beckham daarin slagen?

Meest recent

'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

51
51
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

32
32
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

210
210
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

74
74
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

523
523
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

132
132
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

423
423
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

142
142
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

275
275
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

840
840
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

366
366
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

280
280
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

408
408
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

352
352
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

261
261
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

190
190
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

432
432
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

333
333
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

123
123
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

197
197
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

228
228
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

170
170
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

104
104
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

483
483

Meer sportnieuws