'Waanzin: Messi, Suárez, Busquets en Alba naar zelfde club'

813 stemmen
'Waanzin: Messi, Suárez, Busquets en Alba naar zelfde club'

Lionel Messi speelt sinds afgelopen zomer voor Paris Saint-Germain. Daarmee sloot de Argentijn een legendarisch voetbalhoofdstuk af bij FC Barcelona. Inter Miami, de club van David Beckham, wil de superster nu graag naar de MLS halen.


Volgens de Spaanse krant MARCA staat Messi samen met Luis Suárez bovenaan het verlanglijstje van de Engelsman. Om het tweetal te overtuigen, zou de ex-voetballer van Real Madrid ook Sergio Busquets en Jordi Alba binnen willen halen. Zo zou hij bijna een halve ploeg van een succesvol FC Barcelona uit het verleden vastleggen. Het is afwachten of Becks ook in zijn opzet slaagt.

Inter Miami telt met Gonzalo Higuaín al een grote naam in de rangen. De spits liet niet zo lang geleden nog optekenen dat hij Messi met open armen zal verwelkomen. "Ik hoop dat ook Lionel Messi naar de MLS komt. Het zou erg goed zijn voor de competitie en het land. En ik denk dat hij hier veel plezier en geluk zou kunnen vinden", aldus Higuaín.

ONGELUKKIG

Messi ligt nog tot midden volgend jaar vast in Parijs, maar is naar verluidt niet helemaal gelukkig in de Franse hoofdstad. Sportief loopt het niet zoals gewenst. Dat toonde de uitschakeling in de Champions League tegen Real Madrid nog maar eens pijnlijk aan. Ook zijn statistieken komen niet in de buurt van de cijfers die hij liet optekenen in Catalonië. Dat kunnen allemaal factoren zijn die bijdragen aan een overgang naar de MLS. Bovendien liet Messi in het verleden al optekenen dat hij wel iets ziet in een passage in de VS. Ook niet onbelangrijk: de meervoudige Gouden Bal heeft een peperduur appartement in Miami. Hij zal dus al niet op huizenjacht moeten gaan met zijn gezin.    

LEES OOK: Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Zal Beckham daarin slagen?

Meest recent

Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

1
1
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

4
4
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

40
40
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

127
127
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

84
84
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

222
222
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

259
259
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

23
23
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

880
880
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

34
34
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

36
36
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

92
92
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

359
359
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

137
137
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

148
148
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

68
68
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

105
105
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

63
63
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

61
61
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

240
240
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

146
146
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

42
42
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

309
309
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

201
201

Meer sportnieuws