Inspiratieloze Duivels raken niet voorbij kranig Ierland

door
Inspiratieloze Duivels raken niet voorbij kranig Ierland

De Rode Duivels speelden zaterdagavond een oefenduel in en tegen Ierland. Bondscoach Roberto Martínez koos voor een onuitgegeven elftal, met onervaren krachten met minder dan 50 caps op de teller. Beide ploegen hielden het op 2-2, na een knappe late kopbal van Allan Browne.


Voor de aftrap waren er enkele vraagtekens over het basiselftal. Martínez koos uiteindelijk voor Youri Tielemans als aanvoerder. Leander Dendoncker mocht zijn voormalige Anderelcht-maatje vergezellen op het middenveld. Verder zagen we ook Hans Vanaken en Charles De Ketelaere aan de aftrap verschijnen bij de Belgen. Bij de Ieren zagen we met Josh Cullen een bekend gezicht uit de JPL.

De Ieren begonnen vinnig aan de partij. De Duivels moesten even terugplooien tot Michy Bathsuayi zijn klasse toonde. De aanvaller van Besiktas sneed naar binnen en trapte de bal knap in doel. Goed voor al zijn 23ste treffer in het shirt van de nationale ploeg. Daarmee scherpt hij zijn fenomenale cijfers nog wat aan. De Belgen namen daarna de regie over, de Ieren moesten terugplooien. Batshuayi dreigde, maar vond het zijnet. Plots waren daar dan toch de Ieren. Op een hoekschop na een schot van McClean trof Ogbene enig mooi raak met een omhaal: 1-1. Dat was meteen ook de ruststand.

VANAKEN SCOORT MAAR IEREN VECHTEN TERUG

Bij de rust werd Saelemaekers naar de kans gehaald voor Foket. De Ieren staken het neus aan het venster via McClean, maar het waren de Belgen die het net vonden. Vanaken trof net voor het uur raak met een afgeweken kopbal. Ierland bleef echter niet bij de pakken zitten. Robinson dreigde en vond de vuisten van Mignolet. De wedstrijd kabbelde daarna voort en de Belgen leken niet meer in de problemen te komen. Tot Browne vijf minuten voor tijd staalhard binnenkopte: 2-2. Gescoord werd er daarna niet meer.

Scoreverloop:

0-1 (12') Batshuayi
1-1 (35') Ogbene 
1-2 (58') Vanaken
2-2 (85') Browne

LEES OOK: Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Wie verdiende meer?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

61
61
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

15
15
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

160
160
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

10
10
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

93
93
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

384
384
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

200
200
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

319
319
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

266
266
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

640
640
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

600
600
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

84
84
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

94
94
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

227
227
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

85
85
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

168
168
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

95
95
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

112
112
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

325
325
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

392
392

Meer sportnieuws