Inspiratieloze Duivels raken niet voorbij kranig Ierland

136 stemmen
Inspiratieloze Duivels raken niet voorbij kranig Ierland

De Rode Duivels speelden zaterdagavond een oefenduel in en tegen Ierland. Bondscoach Roberto Martínez koos voor een onuitgegeven elftal, met onervaren krachten met minder dan 50 caps op de teller. Beide ploegen hielden het op 2-2, na een knappe late kopbal van Allan Browne.


Voor de aftrap waren er enkele vraagtekens over het basiselftal. Martínez koos uiteindelijk voor Youri Tielemans als aanvoerder. Leander Dendoncker mocht zijn voormalige Anderelcht-maatje vergezellen op het middenveld. Verder zagen we ook Hans Vanaken en Charles De Ketelaere aan de aftrap verschijnen bij de Belgen. Bij de Ieren zagen we met Josh Cullen een bekend gezicht uit de JPL.

De Ieren begonnen vinnig aan de partij. De Duivels moesten even terugplooien tot Michy Bathsuayi zijn klasse toonde. De aanvaller van Besiktas sneed naar binnen en trapte de bal knap in doel. Goed voor al zijn 23ste treffer in het shirt van de nationale ploeg. Daarmee scherpt hij zijn fenomenale cijfers nog wat aan. De Belgen namen daarna de regie over, de Ieren moesten terugplooien. Batshuayi dreigde, maar vond het zijnet. Plots waren daar dan toch de Ieren. Op een hoekschop na een schot van McClean trof Ogbene enig mooi raak met een omhaal: 1-1. Dat was meteen ook de ruststand.

VANAKEN SCOORT MAAR IEREN VECHTEN TERUG

Bij de rust werd Saelemaekers naar de kans gehaald voor Foket. De Ieren staken het neus aan het venster via McClean, maar het waren de Belgen die het net vonden. Vanaken trof net voor het uur raak met een afgeweken kopbal. Ierland bleef echter niet bij de pakken zitten. Robinson dreigde en vond de vuisten van Mignolet. De wedstrijd kabbelde daarna voort en de Belgen leken niet meer in de problemen te komen. Tot Browne vijf minuten voor tijd staalhard binnenkopte: 2-2. Gescoord werd er daarna niet meer.

Scoreverloop:

0-1 (12') Batshuayi
1-1 (35') Ogbene 
1-2 (58') Vanaken
2-2 (85') Browne

LEES OOK: Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Wie verdiende meer?

Meest recent

'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

33
33
Olivier Deschacht pakt uit met daverende privé-onthulling

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

94
94
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

201
201
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

109
109
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

55
55
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

314
314
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

172
172
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

213
213
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

80
80
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

155
155
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

308
308
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

171
171
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

166
166
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

215
215
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

809
809
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

171
171
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

641
641
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

604
604
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

389
389
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

271
271
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

236
236
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

83
83
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

286
286

Meer sportnieuws