Advocaat Antwerp wijst Joos terecht omtrent Overmars

door
Advocaat Antwerp wijst Joos terecht omtrent Overmars

Het is intussen vijf dagen geleden dat Antwerp een bommetje dropte met de aanstelling van Marc Overmars als technisch directeur en nog steeds is de storm rond die keuze niet gaan liggen. Een reeks sponsors haakten de voorbije dagen af bij de Great Old omdat ze niet met Overmars en diens gedrag bij Ajax willen geassocieerd worden en vanuit zowat alle hoeken was de kritiek striemend.


Vooral het platte opportunisme van eigenaar Paul Gheysens, die Overmars amper twee weken na zijn oneervolle vertrek bij Ajax al benaderde, en het op het eerste zicht totale gebrek aan schuldbesef of spijt bij Overmars stuitten velen tegen de borst. Die laatste kwam immers niet verder dan de stelling dat het 'spijtig' was wat bij Ajax gebeurd was. Filip Joos was één van de velen die zich zeer kritisch toonde over de aanstelling van Overmars.

De analist krijgt nu echter een stevige veeg uit de pan van Omar Souidi, advocaat van Antwerp en de man die de bal aan het rollen bracht in het dossier-Overmars. Hij verwijt Joos een oordeel te vormen zonder de fijne details van de zaak te kennen, iets wat de analist volgens Souidi ook al eens deed toen Radja Nainggolan vorige zomer 's nachts dronken achter het stuur betrapt werd.

STRAF
Souidi heeft vooral problemen met de stelling van Joos dat Overmars zelf zijn strafmaat bepaald heeft. "Wat dan met het moeten achterlaten van de club waar je als speler en als directeur altijd hart en ziel hebt gewijd? (...) Wat dan met een verhuis met vrouw en kinderen naar een ander land. Is dat helemaal niet ingrijpend dan? Dat gevolg qua impact op een mensenleven onderschatten, lijkt me weinig correct", stelt hij. "Mensen die fouten maken dienen voortaan verplicht weg te kwijnen in een depressie en mogen tijdlang niet werken, ook al hebben de dames die de foto's hebben ontvangen het zelf niet nodig geacht om klacht neer te leggen."


LEES OOK: Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

De kritiek op Antwerp en Overmars de voorbije dagen was...

Meest recent

Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

7
7
Vrancken geeft duiding over pittig transfergerucht

Er duiken steeds meer geruchten op over de toekomst van Wouter Vrancken. Dat is de logica zelve bij ...

23
23
Taraval haalt vergeten transfer terug: "Interessante speler'

Bij RSC Anderlecht hebben ze een heel onevenwichtige spelerskern. Dat zorgt er ook voor dat ...

69
69
'Club gaat voor jackpot: transferwending rond Tzolis'

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

76
76
Historisch! De waanzinnige stats achter superseizoen Beveren

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

59
59
‘Anderlecht pakt uit: Nederland siddert voor toptransfer’

Anderlecht bekijkt opnieuw een profiel dat in Nederland stevig opvalt. Paars-wit ziet in die ...

159
159
Leko moet schuiven: grote verrijzenis bij Club Brugge?

Club Brugge staat zondagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

184
184
'Real grijpt drastisch in: sensationele naam topt trainerslijst'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, dreigt Real Madrid af te stevenen op een ...

110
110
Eindelijk doorbraak: 'Anderlecht heeft zijn nieuwe TD beet'

RSC Anderlecht strijdt momenteel volop voor een top 4-notering in de Champions' Play-Offs en is ...

352
352
Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

34
34
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

73
73
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

72
72
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

195
195
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

170
170
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

76
76
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

357
357
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

168
168
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

329
329
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

275
275
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

298
298
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

204
204
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

64
64
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

221
221
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

155
155
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

191
191

Meer sportnieuws