Advocaat Antwerp wijst Joos terecht omtrent Overmars

door
Advocaat Antwerp wijst Joos terecht omtrent Overmars

Het is intussen vijf dagen geleden dat Antwerp een bommetje dropte met de aanstelling van Marc Overmars als technisch directeur en nog steeds is de storm rond die keuze niet gaan liggen. Een reeks sponsors haakten de voorbije dagen af bij de Great Old omdat ze niet met Overmars en diens gedrag bij Ajax willen geassocieerd worden en vanuit zowat alle hoeken was de kritiek striemend.


Vooral het platte opportunisme van eigenaar Paul Gheysens, die Overmars amper twee weken na zijn oneervolle vertrek bij Ajax al benaderde, en het op het eerste zicht totale gebrek aan schuldbesef of spijt bij Overmars stuitten velen tegen de borst. Die laatste kwam immers niet verder dan de stelling dat het 'spijtig' was wat bij Ajax gebeurd was. Filip Joos was één van de velen die zich zeer kritisch toonde over de aanstelling van Overmars.

De analist krijgt nu echter een stevige veeg uit de pan van Omar Souidi, advocaat van Antwerp en de man die de bal aan het rollen bracht in het dossier-Overmars. Hij verwijt Joos een oordeel te vormen zonder de fijne details van de zaak te kennen, iets wat de analist volgens Souidi ook al eens deed toen Radja Nainggolan vorige zomer 's nachts dronken achter het stuur betrapt werd.

STRAF
Souidi heeft vooral problemen met de stelling van Joos dat Overmars zelf zijn strafmaat bepaald heeft. "Wat dan met het moeten achterlaten van de club waar je als speler en als directeur altijd hart en ziel hebt gewijd? (...) Wat dan met een verhuis met vrouw en kinderen naar een ander land. Is dat helemaal niet ingrijpend dan? Dat gevolg qua impact op een mensenleven onderschatten, lijkt me weinig correct", stelt hij. "Mensen die fouten maken dienen voortaan verplicht weg te kwijnen in een depressie en mogen tijdlang niet werken, ook al hebben de dames die de foto's hebben ontvangen het zelf niet nodig geacht om klacht neer te leggen."


LEES OOK: Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

De kritiek op Antwerp en Overmars de voorbije dagen was...

Meest recent

Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

13
13
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

103
103
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

161
161
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

170
170
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

40
40
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

92
92
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

177
177
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

108
108
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

102
102
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

94
94
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

140
140
Witsel weet niet wat hij ziet: "Dit was héél emotioneel"

Na ongeveer een uur spelen bracht Rudi Garcia Axel Witsel in het veld. Hij gaf het Luikse publiek zo ...

169
169
Onthuld: 'Mannaert verkoos deze topcoach boven Garcia'

Na het behoud in de A-divisie van de Nations League, heeft Rudi Garcia ook zijn tweede grote target ...

347
347
Garcia vs. De Bilde: is dít de reden voor spanningen?

De Rode Duivels vierden dinsdagavond een uitgebreid feestje na hun kwalificatie voor het WK 2026. ...

495
495
Twee nieuwe WK-sprookjes, opsteker Duivels bij loting

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht geplaatst voor het WK in Canada, Mexico en de ...

219
219
'De Cat grof wild: transferplannen Anderlecht bekend'

Door de vroegtijdige uitschakeling van de Belgische ploeg op het WK U17, is Nathan De Cat ruim op ...

384
384
‘Druk op García stijgt: Belgische topcoach klopt al aan’

De druk op Rudi García wordt met de dag zwaarder: de resultaten vallen nog mee, maar op het ...

336
336
België naar WK: buitenlandse pers smult van één Rode Duivel

Als de balletjes op vijf december in de trommel gaan voor de loting van de groepsfase op het WK ...

425
425
Domper op feestavond: Garcia clasht met Gilles De Bilde

De Rode Duivels gaan naar het WK 2026! Zoals verwacht werd de kwalificatie dinsdagavond verzilverd ...

950
950
Met nieuwe bondscoach naar WK? 'Vincent Mannaert aan zet'

De Rode Duivels zijn sinds dinsdagavond zeker van hun WK-ticket na een mooie gala-avond tegen ...

279
279
Duivel solliciteert meteen naar WK: "Verdien mijn plaats"

De Rode Duivels mogen naar het WK, zoveel is nu ook definitief duidelijk. De kwalificatie kon hen ...

282
282
Kranten unaniem: één Rode Duivel alweer dé uitblinker

De Rode Duivels hebben dinsdagavond uiteindelijk toch hun WK-ticket in stijl weten binnen te halen. ...

341
341
Deze landen mogen al naar WK, zo zien barrages eruit

Dinsdagavond werden de laatste kwalificatiewedstrijden voor het WK afgewerkt. Enkel in Noord-Amerika ...

357
357
Spanje, Zwitserland, Oostenrijk, Schotland naar WK na thrillers

Naast de Rode Duivels wisten nog een aantal Europese landen zich dinsdag van het WK te verzilveren. ...

106
106

Meer sportnieuws