Advocaat Antwerp wijst Joos terecht omtrent Overmars

door
Advocaat Antwerp wijst Joos terecht omtrent Overmars

Het is intussen vijf dagen geleden dat Antwerp een bommetje dropte met de aanstelling van Marc Overmars als technisch directeur en nog steeds is de storm rond die keuze niet gaan liggen. Een reeks sponsors haakten de voorbije dagen af bij de Great Old omdat ze niet met Overmars en diens gedrag bij Ajax willen geassocieerd worden en vanuit zowat alle hoeken was de kritiek striemend.


Vooral het platte opportunisme van eigenaar Paul Gheysens, die Overmars amper twee weken na zijn oneervolle vertrek bij Ajax al benaderde, en het op het eerste zicht totale gebrek aan schuldbesef of spijt bij Overmars stuitten velen tegen de borst. Die laatste kwam immers niet verder dan de stelling dat het 'spijtig' was wat bij Ajax gebeurd was. Filip Joos was één van de velen die zich zeer kritisch toonde over de aanstelling van Overmars.

De analist krijgt nu echter een stevige veeg uit de pan van Omar Souidi, advocaat van Antwerp en de man die de bal aan het rollen bracht in het dossier-Overmars. Hij verwijt Joos een oordeel te vormen zonder de fijne details van de zaak te kennen, iets wat de analist volgens Souidi ook al eens deed toen Radja Nainggolan vorige zomer 's nachts dronken achter het stuur betrapt werd.

STRAF
Souidi heeft vooral problemen met de stelling van Joos dat Overmars zelf zijn strafmaat bepaald heeft. "Wat dan met het moeten achterlaten van de club waar je als speler en als directeur altijd hart en ziel hebt gewijd? (...) Wat dan met een verhuis met vrouw en kinderen naar een ander land. Is dat helemaal niet ingrijpend dan? Dat gevolg qua impact op een mensenleven onderschatten, lijkt me weinig correct", stelt hij. "Mensen die fouten maken dienen voortaan verplicht weg te kwijnen in een depressie en mogen tijdlang niet werken, ook al hebben de dames die de foto's hebben ontvangen het zelf niet nodig geacht om klacht neer te leggen."


LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

De kritiek op Antwerp en Overmars de voorbije dagen was...

Meest recent

Kompany maakt grootste indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

9
9
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

93
93
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

115
115
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

20
20
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

61
61
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

126
126
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

72
72
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

132
132
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

143
143
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

336
336
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

316
316
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

142
142
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

119
119
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

211
211
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

73
73
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

377
377
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

121
121
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

402
402
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

176
176
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

275
275
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

702
702
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

219
219
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

360
360

Meer sportnieuws