Advocaat Antwerp wijst Joos terecht omtrent Overmars

door
Advocaat Antwerp wijst Joos terecht omtrent Overmars

Het is intussen vijf dagen geleden dat Antwerp een bommetje dropte met de aanstelling van Marc Overmars als technisch directeur en nog steeds is de storm rond die keuze niet gaan liggen. Een reeks sponsors haakten de voorbije dagen af bij de Great Old omdat ze niet met Overmars en diens gedrag bij Ajax willen geassocieerd worden en vanuit zowat alle hoeken was de kritiek striemend.


Vooral het platte opportunisme van eigenaar Paul Gheysens, die Overmars amper twee weken na zijn oneervolle vertrek bij Ajax al benaderde, en het op het eerste zicht totale gebrek aan schuldbesef of spijt bij Overmars stuitten velen tegen de borst. Die laatste kwam immers niet verder dan de stelling dat het 'spijtig' was wat bij Ajax gebeurd was. Filip Joos was één van de velen die zich zeer kritisch toonde over de aanstelling van Overmars.

De analist krijgt nu echter een stevige veeg uit de pan van Omar Souidi, advocaat van Antwerp en de man die de bal aan het rollen bracht in het dossier-Overmars. Hij verwijt Joos een oordeel te vormen zonder de fijne details van de zaak te kennen, iets wat de analist volgens Souidi ook al eens deed toen Radja Nainggolan vorige zomer 's nachts dronken achter het stuur betrapt werd.

STRAF
Souidi heeft vooral problemen met de stelling van Joos dat Overmars zelf zijn strafmaat bepaald heeft. "Wat dan met het moeten achterlaten van de club waar je als speler en als directeur altijd hart en ziel hebt gewijd? (...) Wat dan met een verhuis met vrouw en kinderen naar een ander land. Is dat helemaal niet ingrijpend dan? Dat gevolg qua impact op een mensenleven onderschatten, lijkt me weinig correct", stelt hij. "Mensen die fouten maken dienen voortaan verplicht weg te kwijnen in een depressie en mogen tijdlang niet werken, ook al hebben de dames die de foto's hebben ontvangen het zelf niet nodig geacht om klacht neer te leggen."


LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De kritiek op Antwerp en Overmars de voorbije dagen was...

Meest recent

Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

35
35
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

103
103
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

76
76
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

41
41
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

13
13
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

428
428
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

243
243
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

348
348
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

97
97
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

494
494
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

877
877
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

269
269
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

571
571
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

295
295
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

223
223
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

119
119
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

90
90
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

56
56
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

239
239
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

36
36
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

194
194
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

243
243
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

50
50
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

142
142

Meer sportnieuws