'Newcastle beslist over topdeal Neymar'

796 stemmen
'Newcastle beslist over topdeal Neymar'

De passage van Neymar bij PSG is tot op heden geen geweldig succes geweest. De man van 222 miljoen euro overtuigt dit seizoen niet en de clubleiding lijkt van plan om de Braziliaan in de zomer van de hand te doen.


Het Qatarese bestuur is alvast helemaal klaar met de Braziliaanse superster. Zo meldde de bekende journalist Romain Molina via zijn Youtube-kanaal dat de eigenaars komende zomer van Neymar af willen. Daarnaast schreef Foot Mercato eerder dat PSG de speler in de afgelopen weken heeft aangeboden bij heel wat Europese topclubs, waaronder ook FC Barcelona.

Neymar heeft het helemaal verkorven in de spelersgroep én bij de supporters. Zo zouden er kliekjes zijn in de PSG-kleedkamer en zou Neymar Jr. er stevig met zijn pet naar smijten op training, tot ergernis van het Franse kamp. Volgens verslaggever Daniel Riolo is de sfeer daardoor sterk verziekt en zou vooral de Braziliaan de rotte appel zijn. "Neymar traint nauwelijks nog. En met wat voor air dan nog. Hij lijkt wel dronken", aldus Riolo.

Ook de relatie tussen de fans en de Braziliaanse vedette is gedaald onder nul. In het duel met Bordeaux werd Neymar bijvoorbeeld uitgefloten door de eigen fans. Maar de grote vraag is echter welke club bereid zal zijn om te investeren in Neymars komst. Gezien zijn lopend contract tot 2025 en zijn commerciële waarde, zal er sowieso een flink bedrag op tafel moeten komen.

GEEN NEWCASTLE

Maar zijn blessuregeschiedenis en het feit dat hij inmiddels weer 30 jaar is geworden, maken dat Neymar op dit moment niet bepaald een interessante investering is. The Telegraph stelt alvast dat Newcastle United zich niet zal mengen in de strijd om Neymar. Volgens de Engelse krant zal Newcastle in de komende zomer minder kapitaal te besteden hebben dan de 108 miljoen euro van tijdens de voorbije winter.

LEES OOK: 'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Zou Neymar kunnen aarden in de Premier League?

Meest recent

'Gesprekken lopen: grote JPL-comeback Carl Hoefkens'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

44
44
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

162
162
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

340
340
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

105
105
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

23
23
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

215
215
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

80
80
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

67
67
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

47
47
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

362
362
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

199
199
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

241
241
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

122
122
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

157
157
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

416
416
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

287
287
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

252
252
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

213
213
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

303
303
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

237
237
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

97
97
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

572
572
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

250
250
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

416
416

Meer sportnieuws