Tielemans spreekt zich uit over nakende toptransfer

245
Tielemans spreekt zich uit over nakende toptransfer

Youri Tielemans zal Leicester City komende zomer gaan verlaten. De Belgische middenvelder wordt aan tal van Europese topclubs gelinkt, ook al kent hij geen topseizoen. De middenvelder sprak bij Het Laatste Nieuws over een mogelijke transfer.


Tielemans ligt nog één jaar onder contract en hij gaat niet bijtekenen bij Leicester City. De ex-speler van RSC Anderlecht en AS Monaco wil weer voor de prijzen gaan spelen en gaat de club normaal gezien verlaten. Ploegen als Juventus, Real Madrid, Liverpool, Manchester United en nog een aantal andere clubs worden genoemd. Tielemans zou ongeveer 50 miljoen euro moeten kosten. Dat is vooral voor de Engelse topclubs geen probleem.

PREMIER LEAGUE

Tielemans sprak over de vele geruchten die de ronde doen. "Ik maak mij er niet druk om. Ik wil dit seizoen het maximale uit mezelf halen en zo hoog mogelijk eindigen met de ploeg. Tuurlijk wil ik in de Champions League spelen, zoals elke voetballer. Of ik klaar ben voor een Europese topclub? Ik ben klaar om het beste uit mijn carrière halen. We zullen dan wel zien wat er volgende zomer, of de zomer nadien, zal gebeuren", bleef Tielemans nog wat afzijdig.

Toch staat het vast dat hij in de volgende mercato andere oorden gaat opzoeken. Leicester City betaalde in het verleden 40 miljoen euro voor de speler en het zal hem zeker niet gratis laten gaan in 2024. De kans is ook groot dat Tielemans in de Premier League zal gaan blijven, tenzij de echte wereldtop uit een andere competitie hem een voorstel doet.

Gaat hij naar een Engelse topclub verkassen?

Meest recent

'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

20
20
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

27
27
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

10
10
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

19
19
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

26
26
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

43
43
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

73
73
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

91
91
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

45
45
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

50
50
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

249
249
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

489
489
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

61
61
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

125
125
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

74
74
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

142
142
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

171
171
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

307
307
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

591
591
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

232
232
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

190
190
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

558
558
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

96
96
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

467
467

Meer sportnieuws