Tielemans spreekt zich uit over nakende toptransfer

245
Tielemans spreekt zich uit over nakende toptransfer

Youri Tielemans zal Leicester City komende zomer gaan verlaten. De Belgische middenvelder wordt aan tal van Europese topclubs gelinkt, ook al kent hij geen topseizoen. De middenvelder sprak bij Het Laatste Nieuws over een mogelijke transfer.


Tielemans ligt nog één jaar onder contract en hij gaat niet bijtekenen bij Leicester City. De ex-speler van RSC Anderlecht en AS Monaco wil weer voor de prijzen gaan spelen en gaat de club normaal gezien verlaten. Ploegen als Juventus, Real Madrid, Liverpool, Manchester United en nog een aantal andere clubs worden genoemd. Tielemans zou ongeveer 50 miljoen euro moeten kosten. Dat is vooral voor de Engelse topclubs geen probleem.

PREMIER LEAGUE

Tielemans sprak over de vele geruchten die de ronde doen. "Ik maak mij er niet druk om. Ik wil dit seizoen het maximale uit mezelf halen en zo hoog mogelijk eindigen met de ploeg. Tuurlijk wil ik in de Champions League spelen, zoals elke voetballer. Of ik klaar ben voor een Europese topclub? Ik ben klaar om het beste uit mijn carrière halen. We zullen dan wel zien wat er volgende zomer, of de zomer nadien, zal gebeuren", bleef Tielemans nog wat afzijdig.

Toch staat het vast dat hij in de volgende mercato andere oorden gaat opzoeken. Leicester City betaalde in het verleden 40 miljoen euro voor de speler en het zal hem zeker niet gratis laten gaan in 2024. De kans is ook groot dat Tielemans in de Premier League zal gaan blijven, tenzij de echte wereldtop uit een andere competitie hem een voorstel doet.

Gaat hij naar een Engelse topclub verkassen?

Meest recent

Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

5
5
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

46
46
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

29
29
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

10
10
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

56
56
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

32
32
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

70
70
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

37
37
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

35
35
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

13
13
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

106
106
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

98
98
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

187
187
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

192
192
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

457
457
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

372
372
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

355
355
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

51
51
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

354
354
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

97
97
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

45
45
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

178
178
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

150
150

Meer sportnieuws