Hazard ontkent geruchten: "Waarom zou ik vertrekken?"

door
Hazard ontkent geruchten:

In aanloop naar het oefenduel tegen Ierland, het eerste van een tweeluik met ook nog Burkina Faso op het menu, staat er elke dag een persmomentje met twee Rode Duivels op het programma. Donderdag was het de beurt aan Simon Mignolet en Thorgan Hazard, twee van de meest ervaren spelers in de experimentele groep.


Terwijl de doelman van Club Brugge maar al te graag een leidersrol vervult, voelt Hazard geen druk om die taak bij afwezigheid van een aantal anciens op zich te nemen. Wel geeft de 41-voudig international van Borussia Dortmund aan voortaan titularis te willen blijven bij het nationale elftal, zoals dat op het voorbije EK doorgaans het geval was. Het feit dat de polyvalente winger op meerdere posities uit de voeten kan in het systeem van Roberto Martinez, spreekt alvast in zijn voordeel.

Daarnaast kreeg Hazard tevens enkele vragen omtrent zijn toekomst voorgeschoteld. Net als zijn oudere broer Eden bij Real Madrid is de jongere telg in Duitsland tegenwoordig evenmin onbetwist basisspeler, al komt hij wel nog vaker aan de bak. Dit seizoen zit de 29-jarige aanvaller mede door blessureleed echter aan zes doelpunten en één assist in 28 optredens, niet de cijfers die we van hem gewend zijn. Daarom circuleerde zijn naam de afgelopen weken eveneens in de wandelgangen.

KLINKLARE ONZIN
Geruchten die Hazard zelf afdoet als klinkklare onzin. "Ik heb ook dingen gelezen, valse dingen. Die berichten zijn onjuist. Ik weet niet waarom ik zou moeten vertrekken, ik zit bij een topclub die in de Champions League voetbalt en waar ik regelmatig speel. Dan is het normaal dat er concurrentie is. Bovendien kende ik veel blessureleed. Op dit moment speelt het niet door mijn hoofd om andere oorden op te zoeken", klonk het namelijk. Hazard ligt in Dortmund, waar Axel Witsel straks mogelijk vertrekt en ook Thomas Meunier nog werkzaam is, vast tot medio 2024.

LEES OOK: De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

Denkt u dat Hazard het niveau van Dortmund aankan?

Meest recent

Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

0
0
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

11
11
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

54
54
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

81
81
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

72
72
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

79
79
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

43
43
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

31
31
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

83
83
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

135
135
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

140
140
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

43
43
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

275
275
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

99
99
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

109
109
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

171
171
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

80
80
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

399
399
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

173
173
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

501
501
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

129
129
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

124
124
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

317
317

Meer sportnieuws