Hazard ontkent geruchten: "Waarom zou ik vertrekken?"

door
Hazard ontkent geruchten:

In aanloop naar het oefenduel tegen Ierland, het eerste van een tweeluik met ook nog Burkina Faso op het menu, staat er elke dag een persmomentje met twee Rode Duivels op het programma. Donderdag was het de beurt aan Simon Mignolet en Thorgan Hazard, twee van de meest ervaren spelers in de experimentele groep.


Terwijl de doelman van Club Brugge maar al te graag een leidersrol vervult, voelt Hazard geen druk om die taak bij afwezigheid van een aantal anciens op zich te nemen. Wel geeft de 41-voudig international van Borussia Dortmund aan voortaan titularis te willen blijven bij het nationale elftal, zoals dat op het voorbije EK doorgaans het geval was. Het feit dat de polyvalente winger op meerdere posities uit de voeten kan in het systeem van Roberto Martinez, spreekt alvast in zijn voordeel.

Daarnaast kreeg Hazard tevens enkele vragen omtrent zijn toekomst voorgeschoteld. Net als zijn oudere broer Eden bij Real Madrid is de jongere telg in Duitsland tegenwoordig evenmin onbetwist basisspeler, al komt hij wel nog vaker aan de bak. Dit seizoen zit de 29-jarige aanvaller mede door blessureleed echter aan zes doelpunten en één assist in 28 optredens, niet de cijfers die we van hem gewend zijn. Daarom circuleerde zijn naam de afgelopen weken eveneens in de wandelgangen.

KLINKLARE ONZIN
Geruchten die Hazard zelf afdoet als klinkklare onzin. "Ik heb ook dingen gelezen, valse dingen. Die berichten zijn onjuist. Ik weet niet waarom ik zou moeten vertrekken, ik zit bij een topclub die in de Champions League voetbalt en waar ik regelmatig speel. Dan is het normaal dat er concurrentie is. Bovendien kende ik veel blessureleed. Op dit moment speelt het niet door mijn hoofd om andere oorden op te zoeken", klonk het namelijk. Hazard ligt in Dortmund, waar Axel Witsel straks mogelijk vertrekt en ook Thomas Meunier nog werkzaam is, vast tot medio 2024.

LEES OOK: Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Denkt u dat Hazard het niveau van Dortmund aankan?

Meest recent

Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

0
0
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

10
10
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

51
51
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

56
56
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

82
82
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

59
59
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

215
215
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

217
217
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

18
18
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

568
568
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

52
52
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

144
144
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

109
109
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

280
280
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

414
414
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

182
182
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

120
120
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

166
166
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

113
113
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

303
303
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

61
61
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

831
831
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

502
502

Meer sportnieuws