Hazard ontkent geruchten: "Waarom zou ik vertrekken?"

door
Hazard ontkent geruchten:

In aanloop naar het oefenduel tegen Ierland, het eerste van een tweeluik met ook nog Burkina Faso op het menu, staat er elke dag een persmomentje met twee Rode Duivels op het programma. Donderdag was het de beurt aan Simon Mignolet en Thorgan Hazard, twee van de meest ervaren spelers in de experimentele groep.


Terwijl de doelman van Club Brugge maar al te graag een leidersrol vervult, voelt Hazard geen druk om die taak bij afwezigheid van een aantal anciens op zich te nemen. Wel geeft de 41-voudig international van Borussia Dortmund aan voortaan titularis te willen blijven bij het nationale elftal, zoals dat op het voorbije EK doorgaans het geval was. Het feit dat de polyvalente winger op meerdere posities uit de voeten kan in het systeem van Roberto Martinez, spreekt alvast in zijn voordeel.

Daarnaast kreeg Hazard tevens enkele vragen omtrent zijn toekomst voorgeschoteld. Net als zijn oudere broer Eden bij Real Madrid is de jongere telg in Duitsland tegenwoordig evenmin onbetwist basisspeler, al komt hij wel nog vaker aan de bak. Dit seizoen zit de 29-jarige aanvaller mede door blessureleed echter aan zes doelpunten en één assist in 28 optredens, niet de cijfers die we van hem gewend zijn. Daarom circuleerde zijn naam de afgelopen weken eveneens in de wandelgangen.

KLINKLARE ONZIN
Geruchten die Hazard zelf afdoet als klinkklare onzin. "Ik heb ook dingen gelezen, valse dingen. Die berichten zijn onjuist. Ik weet niet waarom ik zou moeten vertrekken, ik zit bij een topclub die in de Champions League voetbalt en waar ik regelmatig speel. Dan is het normaal dat er concurrentie is. Bovendien kende ik veel blessureleed. Op dit moment speelt het niet door mijn hoofd om andere oorden op te zoeken", klonk het namelijk. Hazard ligt in Dortmund, waar Axel Witsel straks mogelijk vertrekt en ook Thomas Meunier nog werkzaam is, vast tot medio 2024.

LEES OOK: 'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Denkt u dat Hazard het niveau van Dortmund aankan?

Meest recent

'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

52
52
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

98
98
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

296
296
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

100
100
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

41
41
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

74
74
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

175
175
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

77
77
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

316
316
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

100
100
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

253
253
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

106
106
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

646
646
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

949
949
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

384
384
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

214
214
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

80
80
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

242
242
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

157
157
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

447
447
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

32
32
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

195
195
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

262
262
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

84
84
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

128
128

Meer sportnieuws