Hazard ontkent geruchten: "Waarom zou ik vertrekken?"

door
Hazard ontkent geruchten:

In aanloop naar het oefenduel tegen Ierland, het eerste van een tweeluik met ook nog Burkina Faso op het menu, staat er elke dag een persmomentje met twee Rode Duivels op het programma. Donderdag was het de beurt aan Simon Mignolet en Thorgan Hazard, twee van de meest ervaren spelers in de experimentele groep.


Terwijl de doelman van Club Brugge maar al te graag een leidersrol vervult, voelt Hazard geen druk om die taak bij afwezigheid van een aantal anciens op zich te nemen. Wel geeft de 41-voudig international van Borussia Dortmund aan voortaan titularis te willen blijven bij het nationale elftal, zoals dat op het voorbije EK doorgaans het geval was. Het feit dat de polyvalente winger op meerdere posities uit de voeten kan in het systeem van Roberto Martinez, spreekt alvast in zijn voordeel.

Daarnaast kreeg Hazard tevens enkele vragen omtrent zijn toekomst voorgeschoteld. Net als zijn oudere broer Eden bij Real Madrid is de jongere telg in Duitsland tegenwoordig evenmin onbetwist basisspeler, al komt hij wel nog vaker aan de bak. Dit seizoen zit de 29-jarige aanvaller mede door blessureleed echter aan zes doelpunten en één assist in 28 optredens, niet de cijfers die we van hem gewend zijn. Daarom circuleerde zijn naam de afgelopen weken eveneens in de wandelgangen.

KLINKLARE ONZIN
Geruchten die Hazard zelf afdoet als klinkklare onzin. "Ik heb ook dingen gelezen, valse dingen. Die berichten zijn onjuist. Ik weet niet waarom ik zou moeten vertrekken, ik zit bij een topclub die in de Champions League voetbalt en waar ik regelmatig speel. Dan is het normaal dat er concurrentie is. Bovendien kende ik veel blessureleed. Op dit moment speelt het niet door mijn hoofd om andere oorden op te zoeken", klonk het namelijk. Hazard ligt in Dortmund, waar Axel Witsel straks mogelijk vertrekt en ook Thomas Meunier nog werkzaam is, vast tot medio 2024.

LEES OOK: De Cat op weg naar Duivels? Grote verrassing lonkt

Denkt u dat Hazard het niveau van Dortmund aankan?

Meest recent

Goots raadt twee JPL-revelaties aan bij Antwerp

Voor Antwerp staat er komend weekend niets meer op het spel, want de Great Old is al definitief uit ...

7
7
Cercle aangepakt: "Hoeveel keer werkt dat?"

Deze week viel er nog maar eens een trainersontslag te noteren in de Jupiler Pro League. Cercle ...

33
33
De Cat op weg naar Duivels? Grote verrassing lonkt

Het is D-Day voor de Rode Duivels. Om 13u maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de stage in de ...

105
105
Ambities STVV onthult: "Dan zullen we over titel spreken"

Komend weekend kent de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zijn ontknoping. Daarna is het ...

42
42
‘Garcia breekt keihard met afgedankte Rode Duivel’

Hij bleef jarenlang achtervolgd worden door fouten en het label van zondebok in de Belgische ...

119
119
'Witsel krijgt belangrijk nieuws over toekomst'

Vrijdagmiddag zal bondscoach Rudi Garcia zijn selectie vrijgeven voor de komende oefeninterlands ...

39
39
Nieuw hoofdstuk in soap: Pro League stelt DAZN in gebreke

De voorbije maanden leefden de Belgische clubs in grote onzekerheid, nadat DAZN in november ...

87
87
WK en vertrek bij Union: David speelt open kaart

Union lijkt de Champions' Play-Off in te zullen gaan als leider, maar desondanks zijn vele analisten ...

15
15
Rode Duivels stellen nieuw uitshirt voor

Binnen iets minder dan drie maanden staat de start van het WK al op het programma en dat betekent ...

77
77
Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

51
51
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

158
158
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

191
191
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

75
75
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

139
139
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

476
476
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

345
345
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

43
43
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

114
114
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

109
109
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

202
202
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

110
110
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

331
331
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

156
156
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

489
489
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

160
160

Meer sportnieuws