'Limbombe doet Nantes bittere pil slikken'

door
'Limbombe doet Nantes bittere pil slikken'

In januari zag het er even naar uit dat Anthony Limbombe zou terugkeren naar de Jupiler Pro League. Timmy Simons en Davy De fauw hadden hun ex-ploegmaat graag naar Zulte Waregem gehaald, maar de West-Vlamingen vonden uiteindelijk geen akkoord omtrent de looneisen van de flankaanvaller. De eenmalige Rode Duivel zit immers op een vet contract bij FC Nantes, al is hij daar sportief helemaal op het achterplan geraakt.


Het is inmiddels al twee jaar geleden dat Limbombe nog eens een officiële match gespeeld heeft. Bij Nantes wordt er niet meer op hem gerekend en werd hij door trainer Antoine Kombouaré naar de B-kern verbannen, maar dat pikte onze landgenoot niet. Hij diende klacht in bij de LFP, de Franse tegenhanger van de Pro League, en die besliste dat Limbombe terug in de A-kern opgenomen moest worden.

De club weigert dat echter en riskeert daardoor stevige financiële én sportieve sancties. Er staan immers stevige boetes op het niet respecteren van de uitspraak van de LFP en Limbombe en zijn makelaar dienden zelfs al een verzoek in tot puntenaftrek. Nantes zal dus op één of andere manier moeten inbinden, waardoor ze volgens L'Equipe een opvallende stap overwegen.

DIK LOON
De toonaangevende Franse sportkrant weet dat Limbombe nog tot de zomer van 2023 zo'n 100.000 euro bruto per maand opstrijkt en dat Nantes graag van dat zware loon af wil. Ze zouden daarom bereid zijn om een soort 'boete' te betalen zodat ze het contract van Limbombe ten laatste na het seizoen al kunnen ontbinden. Op die manier kan de 27-jarige als vrije speler straks op zoek naar een nieuwe werkgever en zijn carrière eindelijk weer lanceren.

LEES OOK: ‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Moet Limbombe zijn contract laten ontbinden?

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

1
1
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

21
21
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

19
19
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

39
39
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

201
201
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

237
237
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

151
151
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

200
200
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

238
238
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

460
460
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

88
88
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

155
155
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

203
203
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

102
102
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

56
56
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

90
90
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

144
144
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

47
47
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

79
79
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

219
219
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

58
58
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

146
146
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

602
602

Meer sportnieuws