'Limbombe doet Nantes bittere pil slikken'

door
'Limbombe doet Nantes bittere pil slikken'

In januari zag het er even naar uit dat Anthony Limbombe zou terugkeren naar de Jupiler Pro League. Timmy Simons en Davy De fauw hadden hun ex-ploegmaat graag naar Zulte Waregem gehaald, maar de West-Vlamingen vonden uiteindelijk geen akkoord omtrent de looneisen van de flankaanvaller. De eenmalige Rode Duivel zit immers op een vet contract bij FC Nantes, al is hij daar sportief helemaal op het achterplan geraakt.


Het is inmiddels al twee jaar geleden dat Limbombe nog eens een officiële match gespeeld heeft. Bij Nantes wordt er niet meer op hem gerekend en werd hij door trainer Antoine Kombouaré naar de B-kern verbannen, maar dat pikte onze landgenoot niet. Hij diende klacht in bij de LFP, de Franse tegenhanger van de Pro League, en die besliste dat Limbombe terug in de A-kern opgenomen moest worden.

De club weigert dat echter en riskeert daardoor stevige financiële én sportieve sancties. Er staan immers stevige boetes op het niet respecteren van de uitspraak van de LFP en Limbombe en zijn makelaar dienden zelfs al een verzoek in tot puntenaftrek. Nantes zal dus op één of andere manier moeten inbinden, waardoor ze volgens L'Equipe een opvallende stap overwegen.

DIK LOON
De toonaangevende Franse sportkrant weet dat Limbombe nog tot de zomer van 2023 zo'n 100.000 euro bruto per maand opstrijkt en dat Nantes graag van dat zware loon af wil. Ze zouden daarom bereid zijn om een soort 'boete' te betalen zodat ze het contract van Limbombe ten laatste na het seizoen al kunnen ontbinden. Op die manier kan de 27-jarige als vrije speler straks op zoek naar een nieuwe werkgever en zijn carrière eindelijk weer lanceren.

Moet Limbombe zijn contract laten ontbinden?

Meest recent

'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

6
6
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

236
236
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

136
136
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

98
98
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

149
149
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

226
226
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

100
100
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

160
160
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1149
1149
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

378
378
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

468
468
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

678
678
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

50
50
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

241
241
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

399
399
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

15
15
Hasi viseert drie spelers na dramatische prestatie

In november leek Anderlecht zich nog te ontpoppen tot titelkandidaat na zeges in de toppers tegen ...

520
520
Knaltransfer Carrasco: "Hij is een uitstekende speler"

Yannick Carrasco is intussen 2,5 jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Shabab in de zomer ...

102
102
Hazard begrijpt fans: "Niet genoeg wat we laten zien"

Anderlecht beleefde zondag alweer een pijnlijke avond in de competitie. Het bleef in eigen stadion ...

127
127
'Nieuwe wending: na basisplaats vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht liet zondagavond pijnlijke punten liggen tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kon in ...

397
397
Geen goede zaak voor PO1: Mechelen redt pas op valreep punt

De strijd om de top zes is weer een beetje spannender geworden. KV Mechelen liet de concurrentie ...

77
77
Hoogspanning Anderlecht: spelers op matje, ontslag Hasi gevraagd

De motor van RSC Anderlecht blijft voorlopig sputteren in de Jupiler Pro League. Zondagavond raakte ...

704
704
Nieuwe klap Anderlecht: rode lantaarn pakt gouden punt

RSC Anderlecht heeft zondagavond opnieuw averij opgelopen in de Jupiler Pro League. Paars-Wit kon ...

242
242
Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Romelu Lukaku heeft zijn eerste speelminuten van het seizoen gemaakt. Na maanden revalideren maakte ...

59
59
‘Vermeeren schrikt zich rot: OM maakt schokbeslissing’

Marseille wil z’n middenveld komende zomer compleet hertekenen. En dat nieuws komt als een ...

543
543

Meer sportnieuws