'Limbombe doet Nantes bittere pil slikken'

door
'Limbombe doet Nantes bittere pil slikken'

In januari zag het er even naar uit dat Anthony Limbombe zou terugkeren naar de Jupiler Pro League. Timmy Simons en Davy De fauw hadden hun ex-ploegmaat graag naar Zulte Waregem gehaald, maar de West-Vlamingen vonden uiteindelijk geen akkoord omtrent de looneisen van de flankaanvaller. De eenmalige Rode Duivel zit immers op een vet contract bij FC Nantes, al is hij daar sportief helemaal op het achterplan geraakt.


Het is inmiddels al twee jaar geleden dat Limbombe nog eens een officiële match gespeeld heeft. Bij Nantes wordt er niet meer op hem gerekend en werd hij door trainer Antoine Kombouaré naar de B-kern verbannen, maar dat pikte onze landgenoot niet. Hij diende klacht in bij de LFP, de Franse tegenhanger van de Pro League, en die besliste dat Limbombe terug in de A-kern opgenomen moest worden.

De club weigert dat echter en riskeert daardoor stevige financiële én sportieve sancties. Er staan immers stevige boetes op het niet respecteren van de uitspraak van de LFP en Limbombe en zijn makelaar dienden zelfs al een verzoek in tot puntenaftrek. Nantes zal dus op één of andere manier moeten inbinden, waardoor ze volgens L'Equipe een opvallende stap overwegen.

DIK LOON
De toonaangevende Franse sportkrant weet dat Limbombe nog tot de zomer van 2023 zo'n 100.000 euro bruto per maand opstrijkt en dat Nantes graag van dat zware loon af wil. Ze zouden daarom bereid zijn om een soort 'boete' te betalen zodat ze het contract van Limbombe ten laatste na het seizoen al kunnen ontbinden. Op die manier kan de 27-jarige als vrije speler straks op zoek naar een nieuwe werkgever en zijn carrière eindelijk weer lanceren.

Moet Limbombe zijn contract laten ontbinden?

Meest recent

Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

23
23
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

109
109
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

15
15
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

70
70
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

33
33
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

428
428
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

106
106
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

176
176
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

195
195
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

201
201
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

148
148
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

83
83
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

61
61
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

99
99
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

407
407
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

217
217
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

321
321
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

153
153
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

224
224
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

278
278
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

653
653
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

245
245
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

277
277
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

125
125
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

445
445

Meer sportnieuws