'Real Madrid werkt aan oplossing voor boze Hazard'

487 stemmen
'Real Madrid werkt aan oplossing voor boze Hazard'

De zwanenzang van Eden Hazard bij Real Madrid neemt alsmaar ergere proporties aan. In de pijnlijke 0-4 nederlaag tegen Barcelona bleef de aanvoerder van de Rode Duivels andermaal 90 minuten op de bank gekluisterd. Stilaan is iedereen het er dan over eens dat hij komende zomer best andere oorden opzoekt.


De vraag is echter waar de 31-jarige aanvaller, voor wie Los Blancos tweeënhalf jaar geleden nog meer dan 100 miljoen op tafel legden, dan terecht kan. Een definitieve transfer lijkt momenteel alvast zo goed als uitgesloten. Niet per se omdat Real Madrid haar investering nog wil recupereren, een hopeloze zaak, wel omdat Hazard nog tot 2024 vastligt in Bernabéu. Bovendien geraakte vandaag bekend dat onze landgenoot daar een salaris van ruim twee miljoen per maand opstrijkt.

Hazard verdient zo zelfs meer dan Kylian Mbappé, hét toptarget om hem te vervangen bij zijn huidige werkgever, bij PSG. Gezien zijn matige prestaties de voorbije jaren, waarin de dribbelkont tevens getergd werd voor blessures, een loodzwaar contract dat niemand zomaar wil overnemen. Desalniettemin beseft men in Madrid dat de huidige situatie niet kan blijven duren. Het plan zou daarom zijn om Hazard uit te lenen, waarbij de Spanjaarden een deel van zijn torenhoge loon blijven dekken.

GEFRUSTREERD
Het lijkt zowat de enige manier om de kosten nog enigszins te drukken. Zelf is Hazard volgens Goal trouwens verbijsterd, bedroefd en gefrustreerd dat hij geen kansen meer krijgt van Carlo Ancelotti. De 116-voudig international is ervan overtuigd dat zijn fysieke problemen achter de rug liggen, en zou zelfs van mening zijn dat hij nog nooit zo fit is geweest. Toch laat Ancelotti hem dus echter volledig links liggen. Een al dan niet tijdelijk vertrek, wellicht terug richting Engeland, lijkt de enige uitweg.

LEES OOK: 'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

Hazard moet harder op tafel kloppen

Meest recent

Basisploeg Rode Duivels: wisselt Garcia drie keer?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

1
1
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

24
24
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

33
33
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

82
82
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

145
145
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

30
30
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

41
41
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

53
53
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

102
102
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

84
84
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

34
34
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

174
174
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

211
211
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

459
459
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

219
219
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

331
331
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

187
187
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

220
220
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

29
29
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

516
516
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

191
191
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

48
48
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45

Meer sportnieuws