'Real Madrid werkt aan oplossing voor boze Hazard'

door
'Real Madrid werkt aan oplossing voor boze Hazard'

De zwanenzang van Eden Hazard bij Real Madrid neemt alsmaar ergere proporties aan. In de pijnlijke 0-4 nederlaag tegen Barcelona bleef de aanvoerder van de Rode Duivels andermaal 90 minuten op de bank gekluisterd. Stilaan is iedereen het er dan over eens dat hij komende zomer best andere oorden opzoekt.


De vraag is echter waar de 31-jarige aanvaller, voor wie Los Blancos tweeënhalf jaar geleden nog meer dan 100 miljoen op tafel legden, dan terecht kan. Een definitieve transfer lijkt momenteel alvast zo goed als uitgesloten. Niet per se omdat Real Madrid haar investering nog wil recupereren, een hopeloze zaak, wel omdat Hazard nog tot 2024 vastligt in Bernabéu. Bovendien geraakte vandaag bekend dat onze landgenoot daar een salaris van ruim twee miljoen per maand opstrijkt.

Hazard verdient zo zelfs meer dan Kylian Mbappé, hét toptarget om hem te vervangen bij zijn huidige werkgever, bij PSG. Gezien zijn matige prestaties de voorbije jaren, waarin de dribbelkont tevens getergd werd voor blessures, een loodzwaar contract dat niemand zomaar wil overnemen. Desalniettemin beseft men in Madrid dat de huidige situatie niet kan blijven duren. Het plan zou daarom zijn om Hazard uit te lenen, waarbij de Spanjaarden een deel van zijn torenhoge loon blijven dekken.

GEFRUSTREERD
Het lijkt zowat de enige manier om de kosten nog enigszins te drukken. Zelf is Hazard volgens Goal trouwens verbijsterd, bedroefd en gefrustreerd dat hij geen kansen meer krijgt van Carlo Ancelotti. De 116-voudig international is ervan overtuigd dat zijn fysieke problemen achter de rug liggen, en zou zelfs van mening zijn dat hij nog nooit zo fit is geweest. Toch laat Ancelotti hem dus echter volledig links liggen. Een al dan niet tijdelijk vertrek, wellicht terug richting Engeland, lijkt de enige uitweg.

LEES OOK: Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Hazard moet harder op tafel kloppen

Meest recent

Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

13
13
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

41
41
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

34
34
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

49
49
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

30
30
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

130
130
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

63
63
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

569
569
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

70
70
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

364
364
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

135
135
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

203
203
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

232
232
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

189
189
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

174
174
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

438
438
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

323
323
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

94
94
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

172
172
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

344
344
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

311
311
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

278
278
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

218
218

Meer sportnieuws