'Real Madrid werkt aan oplossing voor boze Hazard'

487 stemmen
'Real Madrid werkt aan oplossing voor boze Hazard'

De zwanenzang van Eden Hazard bij Real Madrid neemt alsmaar ergere proporties aan. In de pijnlijke 0-4 nederlaag tegen Barcelona bleef de aanvoerder van de Rode Duivels andermaal 90 minuten op de bank gekluisterd. Stilaan is iedereen het er dan over eens dat hij komende zomer best andere oorden opzoekt.


De vraag is echter waar de 31-jarige aanvaller, voor wie Los Blancos tweeënhalf jaar geleden nog meer dan 100 miljoen op tafel legden, dan terecht kan. Een definitieve transfer lijkt momenteel alvast zo goed als uitgesloten. Niet per se omdat Real Madrid haar investering nog wil recupereren, een hopeloze zaak, wel omdat Hazard nog tot 2024 vastligt in Bernabéu. Bovendien geraakte vandaag bekend dat onze landgenoot daar een salaris van ruim twee miljoen per maand opstrijkt.

Hazard verdient zo zelfs meer dan Kylian Mbappé, hét toptarget om hem te vervangen bij zijn huidige werkgever, bij PSG. Gezien zijn matige prestaties de voorbije jaren, waarin de dribbelkont tevens getergd werd voor blessures, een loodzwaar contract dat niemand zomaar wil overnemen. Desalniettemin beseft men in Madrid dat de huidige situatie niet kan blijven duren. Het plan zou daarom zijn om Hazard uit te lenen, waarbij de Spanjaarden een deel van zijn torenhoge loon blijven dekken.

GEFRUSTREERD
Het lijkt zowat de enige manier om de kosten nog enigszins te drukken. Zelf is Hazard volgens Goal trouwens verbijsterd, bedroefd en gefrustreerd dat hij geen kansen meer krijgt van Carlo Ancelotti. De 116-voudig international is ervan overtuigd dat zijn fysieke problemen achter de rug liggen, en zou zelfs van mening zijn dat hij nog nooit zo fit is geweest. Toch laat Ancelotti hem dus echter volledig links liggen. Een al dan niet tijdelijk vertrek, wellicht terug richting Engeland, lijkt de enige uitweg.

LEES OOK: 'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

Hazard moet harder op tafel kloppen

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

105
105
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

21
21
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

40
40
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

78
78
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

167
167
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

647
647
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

114
114
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

206
206
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

161
161
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

145
145
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

261
261
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

169
169
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

509
509
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

248
248
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

232
232
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

469
469
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

343
343
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

149
149
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws