'Real Madrid werkt aan oplossing voor boze Hazard'

door
'Real Madrid werkt aan oplossing voor boze Hazard'

De zwanenzang van Eden Hazard bij Real Madrid neemt alsmaar ergere proporties aan. In de pijnlijke 0-4 nederlaag tegen Barcelona bleef de aanvoerder van de Rode Duivels andermaal 90 minuten op de bank gekluisterd. Stilaan is iedereen het er dan over eens dat hij komende zomer best andere oorden opzoekt.


De vraag is echter waar de 31-jarige aanvaller, voor wie Los Blancos tweeënhalf jaar geleden nog meer dan 100 miljoen op tafel legden, dan terecht kan. Een definitieve transfer lijkt momenteel alvast zo goed als uitgesloten. Niet per se omdat Real Madrid haar investering nog wil recupereren, een hopeloze zaak, wel omdat Hazard nog tot 2024 vastligt in Bernabéu. Bovendien geraakte vandaag bekend dat onze landgenoot daar een salaris van ruim twee miljoen per maand opstrijkt.

Hazard verdient zo zelfs meer dan Kylian Mbappé, hét toptarget om hem te vervangen bij zijn huidige werkgever, bij PSG. Gezien zijn matige prestaties de voorbije jaren, waarin de dribbelkont tevens getergd werd voor blessures, een loodzwaar contract dat niemand zomaar wil overnemen. Desalniettemin beseft men in Madrid dat de huidige situatie niet kan blijven duren. Het plan zou daarom zijn om Hazard uit te lenen, waarbij de Spanjaarden een deel van zijn torenhoge loon blijven dekken.

GEFRUSTREERD
Het lijkt zowat de enige manier om de kosten nog enigszins te drukken. Zelf is Hazard volgens Goal trouwens verbijsterd, bedroefd en gefrustreerd dat hij geen kansen meer krijgt van Carlo Ancelotti. De 116-voudig international is ervan overtuigd dat zijn fysieke problemen achter de rug liggen, en zou zelfs van mening zijn dat hij nog nooit zo fit is geweest. Toch laat Ancelotti hem dus echter volledig links liggen. Een al dan niet tijdelijk vertrek, wellicht terug richting Engeland, lijkt de enige uitweg.

LEES OOK: Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

Hazard moet harder op tafel kloppen

Meest recent

Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

0
0
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

1
1
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

48
48
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

121
121
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

203
203
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

243
243
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

240
240
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

214
214
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

88
88
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

121
121
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

206
206
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

88
88
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

945
945
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

65
65
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

30
30
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

92
92
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

509
509
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

129
129
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

42
42
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

439
439
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

157
157
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

213
213
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

334
334
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

103
103
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

129
129

Meer sportnieuws