'Gheysens gunt Overmars blanco cheque bij Antwerp'

door
'Gheysens gunt Overmars blanco cheque bij Antwerp'

Groot nieuws maandag op de Bosuil, waar niemand minder dan Marc Overmars werd voorgesteld als directeur voetbalzaken. Een stunt die uiteraard louter mogelijk was dankzij zijn aftocht in mineur bij Ajax, waar de Nederlander anderhalve maand geleden op straat werd gezet wegens grensoverschrijdend gedrag. Een thema dat dan ook druk aan bod kwam op de Bosuil, zonder het sportieve aspect uit het oog te verliezen.


Het mag immers duidelijk wezen dat Paul Gheysens de gecontesteerde vakman aan boord haalt in de hoop zijn torenhoge ambities zo snel mogelijk waar te maken. Overmars leverde voor het schandaal tenslotte jarenlang uitstekend werk in Amsterdam, en moet nu ook Antwerp naar de absolute top zien te loodsen. Daarom krijgt hij, net zoals zijn voorganger Luciano D'Onofrio destijds, de teugels volledig in handen bij het stamnummer één.

Komende zomer wil Overmars alvast meteen zijn stempel drukken op het transferbeleid, zo klonk het tijdens zijn presentatie, al had hij naar eigen zeggen voorlopig geen zicht op het beschikbare budget. Dat mag volgens Het Laatste Nieuws echter geen probleem vormen. "Als directeur voetbalzaken zou hij carte blanche krijgen – en een blanco cheque", aldus de krant, waarbij het niet louter over Overmars zijn wellicht riante loon lijkt te gaan.

GRENZEN VERLEGGEN
Wel ziet het ernaar uit dat Gheysens na de inspanningen van vorige zomer, toen onder andere Radja Nainggolan en recordaankoop Michel-Ange Balikwisha neerstreken bij de Great Old, bereid is om de portefeuille andermaal open te trekken. Vermoedelijk zal de kleedkamer dus nog maar eens een heuse metamorfose ondergaan, waarbij alleen Overmars het voor het zeggen zal hebben. En de eigen grenzen alvast op financieel vlak bijgevolg wederom verlegd zullen worden.

LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

Denkt u dat Antwerp transfer(s) van 10 miljoen of meer zal doen?

Meest recent

Straffe beelden: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

187
187
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

79
79
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

385
385
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

39
39
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

73
73
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

161
161
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

61
61
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

144
144
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

441
441
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

67
67
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

28
28
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

182
182
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

244
244
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

489
489
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

186
186
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

165
165
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

146
146
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

91
91
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

75
75
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

386
386
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

94
94
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179

Meer sportnieuws