'Gheysens gunt Overmars blanco cheque bij Antwerp'

433
'Gheysens gunt Overmars blanco cheque bij Antwerp'

Groot nieuws maandag op de Bosuil, waar niemand minder dan Marc Overmars werd voorgesteld als directeur voetbalzaken. Een stunt die uiteraard louter mogelijk was dankzij zijn aftocht in mineur bij Ajax, waar de Nederlander anderhalve maand geleden op straat werd gezet wegens grensoverschrijdend gedrag. Een thema dat dan ook druk aan bod kwam op de Bosuil, zonder het sportieve aspect uit het oog te verliezen.


Het mag immers duidelijk wezen dat Paul Gheysens de gecontesteerde vakman aan boord haalt in de hoop zijn torenhoge ambities zo snel mogelijk waar te maken. Overmars leverde voor het schandaal tenslotte jarenlang uitstekend werk in Amsterdam, en moet nu ook Antwerp naar de absolute top zien te loodsen. Daarom krijgt hij, net zoals zijn voorganger Luciano D'Onofrio destijds, de teugels volledig in handen bij het stamnummer één.

Komende zomer wil Overmars alvast meteen zijn stempel drukken op het transferbeleid, zo klonk het tijdens zijn presentatie, al had hij naar eigen zeggen voorlopig geen zicht op het beschikbare budget. Dat mag volgens Het Laatste Nieuws echter geen probleem vormen. "Als directeur voetbalzaken zou hij carte blanche krijgen – en een blanco cheque", aldus de krant, waarbij het niet louter over Overmars zijn wellicht riante loon lijkt te gaan.

GRENZEN VERLEGGEN
Wel ziet het ernaar uit dat Gheysens na de inspanningen van vorige zomer, toen onder andere Radja Nainggolan en recordaankoop Michel-Ange Balikwisha neerstreken bij de Great Old, bereid is om de portefeuille andermaal open te trekken. Vermoedelijk zal de kleedkamer dus nog maar eens een heuse metamorfose ondergaan, waarbij alleen Overmars het voor het zeggen zal hebben. En de eigen grenzen alvast op financieel vlak bijgevolg wederom verlegd zullen worden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht niet klaar, stunts Antwerp en OHL’

Denkt u dat Antwerp transfer(s) van 10 miljoen of meer zal doen?

Meest recent

Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

116
116
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

133
133
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

24
24
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

84
84
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

85
85
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

455
455
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

179
179
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

168
168
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

120
120
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

147
147
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

89
89
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

265
265
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

590
590
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

57
57
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

213
213
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

135
135
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

123
123
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

189
189
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

128
128
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

48
48
Van der Elst vol lof: "Misschien wel beste transfer in JPL"

Franky Van der Elst volgt het Belgische voetbal op de voet. Als analist bekijkt hij zeer veel ...

256
256
'Transferitis bij Club Brugge: meer details lekken uit'

In het absolute slot van de mercato was het nog alle hens aan dek bij Club Brugge, waar enkele ...

476
476
Coucke in shock: doodsbedreigingen raken heel hard

Marc Coucke staat opnieuw volop in de belangstelling, al gaat het deze keer niet alleen over wat er ...

88
88
'Leko hakt knoop door: vervanger Forbs al bekend'

De voorbije weken was er al sprake van een duidelijke typeploeg bij Club Brugge, maar voor de ...

260
260
'Frisse wind in Anderlecht: volgend trio bij grof huisvuil'

Met maar liefst 11 nieuwkomers ging RSC Anderlecht met de grove borstel door de kleedkamer. Hoewel ...

969
969

Meer sportnieuws