'Gheysens gunt Overmars blanco cheque bij Antwerp'

door
'Gheysens gunt Overmars blanco cheque bij Antwerp'

Groot nieuws maandag op de Bosuil, waar niemand minder dan Marc Overmars werd voorgesteld als directeur voetbalzaken. Een stunt die uiteraard louter mogelijk was dankzij zijn aftocht in mineur bij Ajax, waar de Nederlander anderhalve maand geleden op straat werd gezet wegens grensoverschrijdend gedrag. Een thema dat dan ook druk aan bod kwam op de Bosuil, zonder het sportieve aspect uit het oog te verliezen.


Het mag immers duidelijk wezen dat Paul Gheysens de gecontesteerde vakman aan boord haalt in de hoop zijn torenhoge ambities zo snel mogelijk waar te maken. Overmars leverde voor het schandaal tenslotte jarenlang uitstekend werk in Amsterdam, en moet nu ook Antwerp naar de absolute top zien te loodsen. Daarom krijgt hij, net zoals zijn voorganger Luciano D'Onofrio destijds, de teugels volledig in handen bij het stamnummer één.

Komende zomer wil Overmars alvast meteen zijn stempel drukken op het transferbeleid, zo klonk het tijdens zijn presentatie, al had hij naar eigen zeggen voorlopig geen zicht op het beschikbare budget. Dat mag volgens Het Laatste Nieuws echter geen probleem vormen. "Als directeur voetbalzaken zou hij carte blanche krijgen – en een blanco cheque", aldus de krant, waarbij het niet louter over Overmars zijn wellicht riante loon lijkt te gaan.

GRENZEN VERLEGGEN
Wel ziet het ernaar uit dat Gheysens na de inspanningen van vorige zomer, toen onder andere Radja Nainggolan en recordaankoop Michel-Ange Balikwisha neerstreken bij de Great Old, bereid is om de portefeuille andermaal open te trekken. Vermoedelijk zal de kleedkamer dus nog maar eens een heuse metamorfose ondergaan, waarbij alleen Overmars het voor het zeggen zal hebben. En de eigen grenzen alvast op financieel vlak bijgevolg wederom verlegd zullen worden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht beslist over spits, fiasco Club’

Denkt u dat Antwerp transfer(s) van 10 miljoen of meer zal doen?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

32
32
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

93
93
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

196
196
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

65
65
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

322
322
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

82
82
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

587
587
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

209
209
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

179
179
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

405
405
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

63
63
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

241
241
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

69
69
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

118
118
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

470
470
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

272
272
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

361
361
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

825
825
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

665
665
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

375
375

Meer sportnieuws