'Gheysens gunt Overmars blanco cheque bij Antwerp'

door
'Gheysens gunt Overmars blanco cheque bij Antwerp'

Groot nieuws maandag op de Bosuil, waar niemand minder dan Marc Overmars werd voorgesteld als directeur voetbalzaken. Een stunt die uiteraard louter mogelijk was dankzij zijn aftocht in mineur bij Ajax, waar de Nederlander anderhalve maand geleden op straat werd gezet wegens grensoverschrijdend gedrag. Een thema dat dan ook druk aan bod kwam op de Bosuil, zonder het sportieve aspect uit het oog te verliezen.


Het mag immers duidelijk wezen dat Paul Gheysens de gecontesteerde vakman aan boord haalt in de hoop zijn torenhoge ambities zo snel mogelijk waar te maken. Overmars leverde voor het schandaal tenslotte jarenlang uitstekend werk in Amsterdam, en moet nu ook Antwerp naar de absolute top zien te loodsen. Daarom krijgt hij, net zoals zijn voorganger Luciano D'Onofrio destijds, de teugels volledig in handen bij het stamnummer één.

Komende zomer wil Overmars alvast meteen zijn stempel drukken op het transferbeleid, zo klonk het tijdens zijn presentatie, al had hij naar eigen zeggen voorlopig geen zicht op het beschikbare budget. Dat mag volgens Het Laatste Nieuws echter geen probleem vormen. "Als directeur voetbalzaken zou hij carte blanche krijgen – en een blanco cheque", aldus de krant, waarbij het niet louter over Overmars zijn wellicht riante loon lijkt te gaan.

GRENZEN VERLEGGEN
Wel ziet het ernaar uit dat Gheysens na de inspanningen van vorige zomer, toen onder andere Radja Nainggolan en recordaankoop Michel-Ange Balikwisha neerstreken bij de Great Old, bereid is om de portefeuille andermaal open te trekken. Vermoedelijk zal de kleedkamer dus nog maar eens een heuse metamorfose ondergaan, waarbij alleen Overmars het voor het zeggen zal hebben. En de eigen grenzen alvast op financieel vlak bijgevolg wederom verlegd zullen worden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

Denkt u dat Antwerp transfer(s) van 10 miljoen of meer zal doen?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

55
55
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

8
8
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

48
48
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

343
343
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

286
286
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

251
251
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

75
75
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

586
586
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

564
564
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

298
298
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

105
105
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

152
152
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

420
420
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

140
140
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

378
378
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws