'Gheysens gunt Overmars blanco cheque bij Antwerp'

433 stemmen
'Gheysens gunt Overmars blanco cheque bij Antwerp'

Groot nieuws maandag op de Bosuil, waar niemand minder dan Marc Overmars werd voorgesteld als directeur voetbalzaken. Een stunt die uiteraard louter mogelijk was dankzij zijn aftocht in mineur bij Ajax, waar de Nederlander anderhalve maand geleden op straat werd gezet wegens grensoverschrijdend gedrag. Een thema dat dan ook druk aan bod kwam op de Bosuil, zonder het sportieve aspect uit het oog te verliezen.


Het mag immers duidelijk wezen dat Paul Gheysens de gecontesteerde vakman aan boord haalt in de hoop zijn torenhoge ambities zo snel mogelijk waar te maken. Overmars leverde voor het schandaal tenslotte jarenlang uitstekend werk in Amsterdam, en moet nu ook Antwerp naar de absolute top zien te loodsen. Daarom krijgt hij, net zoals zijn voorganger Luciano D'Onofrio destijds, de teugels volledig in handen bij het stamnummer één.

Komende zomer wil Overmars alvast meteen zijn stempel drukken op het transferbeleid, zo klonk het tijdens zijn presentatie, al had hij naar eigen zeggen voorlopig geen zicht op het beschikbare budget. Dat mag volgens Het Laatste Nieuws echter geen probleem vormen. "Als directeur voetbalzaken zou hij carte blanche krijgen – en een blanco cheque", aldus de krant, waarbij het niet louter over Overmars zijn wellicht riante loon lijkt te gaan.

GRENZEN VERLEGGEN
Wel ziet het ernaar uit dat Gheysens na de inspanningen van vorige zomer, toen onder andere Radja Nainggolan en recordaankoop Michel-Ange Balikwisha neerstreken bij de Great Old, bereid is om de portefeuille andermaal open te trekken. Vermoedelijk zal de kleedkamer dus nog maar eens een heuse metamorfose ondergaan, waarbij alleen Overmars het voor het zeggen zal hebben. En de eigen grenzen alvast op financieel vlak bijgevolg wederom verlegd zullen worden.

LEES OOK: Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen
170

Denkt u dat Antwerp transfer(s) van 10 miljoen of meer zal doen?

Meest recent

Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

17
17
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

133
133
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

274
274
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

101
101
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

523
523
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

54
54
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

123
123
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

113
113
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

688
688
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

295
295
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

198
198
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

153
153
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

166
166
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

249
249
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

156
156
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

494
494
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

85
85
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

149
149
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

38
38
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

593
593
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

131
131
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1638
1638
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

301
301
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

695
695
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

296
296

Meer sportnieuws