PSV heeft keuze over nieuwe trainer gemaakt

door
PSV heeft keuze over nieuwe trainer gemaakt

PSV neemt na het seizoen afscheid van de Duitse trainer Roger Schmidt, die enkele weken geleden zijn afscheid aankondigde. De Nederlandse topclub is op zoek naar een nieuwe trainer en het betrouwbare Eindhovens Dagblad weet dat ze een keuze hebben gemaakt.


Ronald Koeman zal het niet worden. Hij werd al eens benaderd, maar hij had geen trek in een terugkeer naar PSV. De nummer twee uit de Eredivisie gaat voluit voor Ruud van Nistelrooy. De ex-topspits is momenteel trainer van Jong PSV en daar laat hij een zeer goede indruk achter. 

'Van the Man' twijfelde eerder nog, maar PSV wil dat hij de nieuwe T1 gaat worden. Hij zou worden bijgestaan door Fred Rutten. Die was in het verleden al trainer van onder meer PSV en Anderlecht, maar voor velen is hij de ideale T2. Hij wordt geprezen voor zijn veldwerk.

Met Van Nistelrooy zou PSV een grote naam aanstellen als coach, want hij was als voetballer een smaakmaker bij ploegen als PSV, Manchester United en Real Madrid. Johan Bakayoko vertelde onlangs aan onze redactie dat Van Nistelrooy een zeer goede coach is. "Het is een coach die voor aanvallend voetbal staat en als aanvaller is hij nog een extra meerwaarde vanwege zijn verleden als topspits. Het is een coach die weet wat hij wil en hij helpt onze jonge spelersgroep zeer goed. Het is fantastisch om zo iemand als trainer te hebben. De coach heeft mij al heel veel bijgeleerd inzake afwerking. Om een klein voorbeeld te geven: je moet eerst een hoek maken vooraleer je schiet. Het zijn zo van die kleine details, die je zelf niet weet, maar die wel een groot verschil maken."

LEES OOK: Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Zou dat een goede keuze zijn van PSV?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

95
95
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

23
23
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

97
97
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

91
91
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

63
63
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

222
222
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

99
99
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

513
513
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

391
391
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

441
441
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

115
115
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

597
597
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

211
211
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

267
267
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

327
327
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

233
233
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

210
210
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

89
89
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

105
105
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

318
318
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

305
305
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

275
275

Meer sportnieuws