PSV heeft keuze over nieuwe trainer gemaakt

53 stemmen
PSV heeft keuze over nieuwe trainer gemaakt

PSV neemt na het seizoen afscheid van de Duitse trainer Roger Schmidt, die enkele weken geleden zijn afscheid aankondigde. De Nederlandse topclub is op zoek naar een nieuwe trainer en het betrouwbare Eindhovens Dagblad weet dat ze een keuze hebben gemaakt.


Ronald Koeman zal het niet worden. Hij werd al eens benaderd, maar hij had geen trek in een terugkeer naar PSV. De nummer twee uit de Eredivisie gaat voluit voor Ruud van Nistelrooy. De ex-topspits is momenteel trainer van Jong PSV en daar laat hij een zeer goede indruk achter. 

'Van the Man' twijfelde eerder nog, maar PSV wil dat hij de nieuwe T1 gaat worden. Hij zou worden bijgestaan door Fred Rutten. Die was in het verleden al trainer van onder meer PSV en Anderlecht, maar voor velen is hij de ideale T2. Hij wordt geprezen voor zijn veldwerk.

Met Van Nistelrooy zou PSV een grote naam aanstellen als coach, want hij was als voetballer een smaakmaker bij ploegen als PSV, Manchester United en Real Madrid. Johan Bakayoko vertelde onlangs aan onze redactie dat Van Nistelrooy een zeer goede coach is. "Het is een coach die voor aanvallend voetbal staat en als aanvaller is hij nog een extra meerwaarde vanwege zijn verleden als topspits. Het is een coach die weet wat hij wil en hij helpt onze jonge spelersgroep zeer goed. Het is fantastisch om zo iemand als trainer te hebben. De coach heeft mij al heel veel bijgeleerd inzake afwerking. Om een klein voorbeeld te geven: je moet eerst een hoek maken vooraleer je schiet. Het zijn zo van die kleine details, die je zelf niet weet, maar die wel een groot verschil maken."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Zou dat een goede keuze zijn van PSV?

Meest recent

'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

125
125
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

182
182
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

216
216
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

52
52
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

80
80
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

149
149
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

38
38
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

46
46
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

438
438
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

111
111
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

148
148
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

167
167
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

866
866
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

87
87
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

233
233
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

115
115
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

77
77
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

34
34
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

345
345
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

93
93
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

252
252
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

345
345
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

106
106
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

200
200

Meer sportnieuws