PSV heeft keuze over nieuwe trainer gemaakt

53 stemmen
PSV heeft keuze over nieuwe trainer gemaakt

PSV neemt na het seizoen afscheid van de Duitse trainer Roger Schmidt, die enkele weken geleden zijn afscheid aankondigde. De Nederlandse topclub is op zoek naar een nieuwe trainer en het betrouwbare Eindhovens Dagblad weet dat ze een keuze hebben gemaakt.


Ronald Koeman zal het niet worden. Hij werd al eens benaderd, maar hij had geen trek in een terugkeer naar PSV. De nummer twee uit de Eredivisie gaat voluit voor Ruud van Nistelrooy. De ex-topspits is momenteel trainer van Jong PSV en daar laat hij een zeer goede indruk achter. 

'Van the Man' twijfelde eerder nog, maar PSV wil dat hij de nieuwe T1 gaat worden. Hij zou worden bijgestaan door Fred Rutten. Die was in het verleden al trainer van onder meer PSV en Anderlecht, maar voor velen is hij de ideale T2. Hij wordt geprezen voor zijn veldwerk.

Met Van Nistelrooy zou PSV een grote naam aanstellen als coach, want hij was als voetballer een smaakmaker bij ploegen als PSV, Manchester United en Real Madrid. Johan Bakayoko vertelde onlangs aan onze redactie dat Van Nistelrooy een zeer goede coach is. "Het is een coach die voor aanvallend voetbal staat en als aanvaller is hij nog een extra meerwaarde vanwege zijn verleden als topspits. Het is een coach die weet wat hij wil en hij helpt onze jonge spelersgroep zeer goed. Het is fantastisch om zo iemand als trainer te hebben. De coach heeft mij al heel veel bijgeleerd inzake afwerking. Om een klein voorbeeld te geven: je moet eerst een hoek maken vooraleer je schiet. Het zijn zo van die kleine details, die je zelf niet weet, maar die wel een groot verschil maken."

LEES OOK: 'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Zou dat een goede keuze zijn van PSV?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

49
49
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

88
88
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

48
48
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

213
213
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

111
111
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

205
205
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

108
108
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

144
144
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

816
816
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1096
1096
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

555
555
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

176
176
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

292
292
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

646
646
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

370
370
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

217
217
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

812
812
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws