'Parma wil tweede speler weghalen bij Anderlecht'

door
'Parma wil tweede speler weghalen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht zal de komende dagen of weken mogelijk een bericht krijgen van Parma om te praten over de definitieve transfer van Elias Cobbaut. De Italiaanse tweedeklasser zal mogelijk eens polsen voor een andere speler. Er zou namelijk interesse zijn in een andere verdediger.


Cobbaut doet het goed bij Parma, waar hij na een aanpassingsperiode al weken sterk presteert in een driemansdefensie. De Italiaanse tweedeklasser zal niet promoveren, maar is wel ambitieus en wil daarom volgend seizoen alles op alles zetten om te promoveren naar de Serie A. Het zal ongetwijfeld met Cobbaut praten vooraleer het met Anderlecht aan tafel gaat zitten. De club zal wellicht nog wat van de aankoopprijs van 3 miljoen euro willen afdoen.

UITLEENBEURT?

Parma zou volgens La Gazetta di Parma echter ook belangstelling hebben voor Killian Sardella. De negentienjarige verdediger kwam dit kalenderjaar weer een beetje aan spelen toe en speelde onlangs nog goed tijdens zijn invalbeurt tegen Royal Antwerp FC. Toch wil Sardella in de zomer graag andere oorden opzoeken om wekelijks te spelen. Als Parma in zijn huidig systeem blijft spelen, zou die club wel eens een goede tussenoplossing kunnen zijn. Sardella past als gegoten in een driemansdefensie, waar hij in de voorbereiding rechts goed speelde.

Anderlecht zal Sardella ongetwijfeld niet willen verkopen. Een uitleenbeurt lijkt een slimmere oplossing. De verdediger ligt immers nog tot medio 2025 onder contract en in de Serie B zou hij zijn marktwaarde de hoogte kunnen injagen én veel bijleren. Anderlecht hoopt dan op een verhaal zoals Hannes Delcroix, die na een uitleenbeurt sterker terugkeerde en een sterkhouder werd.

LEES OOK: ‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Zou een uitleenbeurt aan Parma de ideale oplossing zijn?

Meest recent

'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

0
0
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

68
68
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

156
156
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

291
291
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

557
557
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

416
416
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

96
96
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

237
237
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

166
166
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

117
117
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

100
100
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

237
237
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

155
155
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

537
537
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

294
294
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

93
93
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

476
476
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

126
126
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

486
486
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

246
246
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

393
393
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

603
603
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

299
299
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

174
174
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

307
307

Meer sportnieuws