'Parma wil tweede speler weghalen bij Anderlecht'

243
'Parma wil tweede speler weghalen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht zal de komende dagen of weken mogelijk een bericht krijgen van Parma om te praten over de definitieve transfer van Elias Cobbaut. De Italiaanse tweedeklasser zal mogelijk eens polsen voor een andere speler. Er zou namelijk interesse zijn in een andere verdediger.


Cobbaut doet het goed bij Parma, waar hij na een aanpassingsperiode al weken sterk presteert in een driemansdefensie. De Italiaanse tweedeklasser zal niet promoveren, maar is wel ambitieus en wil daarom volgend seizoen alles op alles zetten om te promoveren naar de Serie A. Het zal ongetwijfeld met Cobbaut praten vooraleer het met Anderlecht aan tafel gaat zitten. De club zal wellicht nog wat van de aankoopprijs van 3 miljoen euro willen afdoen.

UITLEENBEURT?

Parma zou volgens La Gazetta di Parma echter ook belangstelling hebben voor Killian Sardella. De negentienjarige verdediger kwam dit kalenderjaar weer een beetje aan spelen toe en speelde onlangs nog goed tijdens zijn invalbeurt tegen Royal Antwerp FC. Toch wil Sardella in de zomer graag andere oorden opzoeken om wekelijks te spelen. Als Parma in zijn huidig systeem blijft spelen, zou die club wel eens een goede tussenoplossing kunnen zijn. Sardella past als gegoten in een driemansdefensie, waar hij in de voorbereiding rechts goed speelde.

Anderlecht zal Sardella ongetwijfeld niet willen verkopen. Een uitleenbeurt lijkt een slimmere oplossing. De verdediger ligt immers nog tot medio 2025 onder contract en in de Serie B zou hij zijn marktwaarde de hoogte kunnen injagen én veel bijleren. Anderlecht hoopt dan op een verhaal zoals Hannes Delcroix, die na een uitleenbeurt sterker terugkeerde en een sterkhouder werd.

LEES OOK: Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

Zou een uitleenbeurt aan Parma de ideale oplossing zijn?

Meest recent

Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

18
18
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

9
9
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

290
290
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

153
153
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

829
829
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

141
141
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

15
15
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

190
190
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

10
10
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

75
75
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

266
266
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

202
202
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

263
263
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

121
121
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

56
56
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

130
130
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

431
431
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

125
125
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

49
49
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

534
534
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

116
116
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

129
129
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184

Meer sportnieuws