'Parma wil tweede speler weghalen bij Anderlecht'

door
'Parma wil tweede speler weghalen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht zal de komende dagen of weken mogelijk een bericht krijgen van Parma om te praten over de definitieve transfer van Elias Cobbaut. De Italiaanse tweedeklasser zal mogelijk eens polsen voor een andere speler. Er zou namelijk interesse zijn in een andere verdediger.


Cobbaut doet het goed bij Parma, waar hij na een aanpassingsperiode al weken sterk presteert in een driemansdefensie. De Italiaanse tweedeklasser zal niet promoveren, maar is wel ambitieus en wil daarom volgend seizoen alles op alles zetten om te promoveren naar de Serie A. Het zal ongetwijfeld met Cobbaut praten vooraleer het met Anderlecht aan tafel gaat zitten. De club zal wellicht nog wat van de aankoopprijs van 3 miljoen euro willen afdoen.

UITLEENBEURT?

Parma zou volgens La Gazetta di Parma echter ook belangstelling hebben voor Killian Sardella. De negentienjarige verdediger kwam dit kalenderjaar weer een beetje aan spelen toe en speelde onlangs nog goed tijdens zijn invalbeurt tegen Royal Antwerp FC. Toch wil Sardella in de zomer graag andere oorden opzoeken om wekelijks te spelen. Als Parma in zijn huidig systeem blijft spelen, zou die club wel eens een goede tussenoplossing kunnen zijn. Sardella past als gegoten in een driemansdefensie, waar hij in de voorbereiding rechts goed speelde.

Anderlecht zal Sardella ongetwijfeld niet willen verkopen. Een uitleenbeurt lijkt een slimmere oplossing. De verdediger ligt immers nog tot medio 2025 onder contract en in de Serie B zou hij zijn marktwaarde de hoogte kunnen injagen én veel bijleren. Anderlecht hoopt dan op een verhaal zoals Hannes Delcroix, die na een uitleenbeurt sterker terugkeerde en een sterkhouder werd.

LEES OOK: Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Zou een uitleenbeurt aan Parma de ideale oplossing zijn?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

18
18
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

8
8
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

31
31
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

20
20
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

127
127
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

15
15
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

95
95
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

171
171
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

37
37
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

100
100
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

199
199
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

83
83
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

52
52
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

137
137
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

286
286
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

276
276
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

187
187
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

490
490
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

229
229
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

174
174
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

247
247
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

362
362
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

331
331

Meer sportnieuws