Albert geeft Anderlecht verse hoop

door
Albert geeft Anderlecht verse hoop

Philippe Albert is gecharmeerd door het huidige RSC Anderlecht. Paars-Wit speelt bijwijlen zeer mooi voetbal, maar een match afmaken is o zo moeilijk. De ex-topverdediger denkt dat Anderlecht toch de top vier gaat halen.


In de tweede helft had Anderlecht kansen genoeg om AA Gent af te maken en zich bijna te verzekeren van een plaats in de top vier. RSCA miste zijn kansen, Tarik Tissoudali deed met een klasseflits de boeken dicht. Anderlecht staat plots vijfde. AA Gent heeft evenveel punten, maar meer gewonnen matchen, en Antwerp telt 1 punt meer. Albert ziet het alsnog goed komen met de Belgische recordkampioen.

"Eerlijk gezegd, zelfs als ze hun lot niet langer volledig in eigen handen hebben, kan ik me niet voorstellen dat de Mauves half april uit de top vier worden gegooid. Regelmaat is een garantie voor succes in het voetbal, ik blijf denken dat Sporting inderdaad een van de ploegen in play-off 1 zal zijn", zegt hij aan La Capitale.

REFAELOV & CO

Albert ziet wel dat het Anderlecht aan realisme ontbreekt. Gisteren gaven spelers zoals Joshua Zirkzee, Christian Kouamé en Lior Refaelov niet thuis inzake efficiëntie. Tegen het taaie Sporting Charleroi en het schijnbaar uitgebluste KV Kortrijk moet er twee keer worden gewonnen. Anders moet RSCA via play-off 2 of de bekerfinale een Europees ticket zien af te dwingen. Het beloven dus nog heel spannende weken te worden in Brussel, dat het geld van Europees voetbal heel erg goed kan gebruiken tijdens de volgende zomermercato.

LEES OOK: Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Haalt RSCA de top vier?

Meest recent

‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

1
1
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

31
31
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

110
110
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

224
224
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

12
12
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

121
121
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

33
33
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

260
260
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

307
307
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

44
44
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

301
301
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

353
353
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

598
598
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

619
619
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

929
929
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

159
159
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

46
46
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1059
1059
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

292
292
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

344
344
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

165
165
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

199
199
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

626
626
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

603
603
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

338
338

Meer sportnieuws