Rits verrast: "We waren 90 minuten dominant"

272
Rits verrast:

Club Brugge won verdiend met 3-1 van KRC Genk. De Bruggelingen speelden zeker niet groots, maar Racing Genk was zonder Paul Onuachu aanvallend onmondig. Mats Rits was uiteraard tevreden met de zesde zege op rij.


Club Brugge opende snel de score, maar nadien volgde het grote niets in de eerste helft. Racing Genk was de dominante ploeg, maar gevaarlijk waren ze amper. Een 1-1 was logisch bij de rust. Rits was echter van mening dat Blauw-Zwart de match volledig heeft gedomineerd.

"Het was een andere wedstrijd in de eerste helft dan in de tweede helft. We waren negentig minuten wel de dominante ploeg. In de eerste helft hadden we het moeilijk door te laat druk te zetten. Lucumi kwam aan de bal en dribbelde in. Hij heeft de kwaliteiten om de bal te wisselen van kant en kan goed inspelen. Met de rust hebben we daarop gehamerd. In de tweede helft kwamen er dan meer kansen in vergelijking met voor de rust. We kregen meer ruimte, zeker na die rode kaart. Al bij al was het een verdiende driepunter voor ons", aldus Rits op de website van Club Brugge.

Zonder echt indrukwekkend te voetballen is Club Brugge wel weer op vijf punten gekomen van Union SG. Dat zijn er in de Play-Offs nog maar drie. Club Brugge boekte knap een 18 op 18 en het vindt de afgelopen weken vlot de weg naar de netten. Toch zijn er nog fases in een match waarin Club Brugge het even helemaal kwijt lijkt te zijn. Dat moet beter in de Champions' Play-Offs.

LEES OOK: Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Eens met Rits?

Meest recent

Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

0
0
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

14
14
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

58
58
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

22
22
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

30
30
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

161
161
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

151
151
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

96
96
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

697
697
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

255
255
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

91
91
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

179
179
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

74
74
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

202
202
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

251
251
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

511
511
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

257
257
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

253
253
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

73
73
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

327
327
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

183
183
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

52
52
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

56
56
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41

Meer sportnieuws