AC Milan lacht in vuistje en breidt voorsprong uit

door
AC Milan lacht in vuistje en breidt voorsprong uit

AC Milan maakt jacht op een eerste landstitel sinds 2011 en de Rossoneri zien die droom alsmaar dichterbij komen. Zaterdag hebben ze alweer een uitstekende zaak gedaan, want ze hebben optimaal geprofiteerd van het puntenverlies van stadsrivaal en achtervolger Inter. De Rossoneri boekten zelf een nipte zege in Cagliari en staan zo weer een beetje steviger aan de leiding.


Makkelijk had Milan het echter niet op Sardinië. Ze creëerden wel een aantal kansjes, maar de afwerking volgde niet en daardoor was het tot de tweede helft wachten op een opening. Die kwam er wel op fraaie wijze. Een voorzet van Giroud werd door Bennacer met een knappe volley omgezet in een doelpunt. Het zou meteen de enige goal van de wedstrijd blijken.

Ander goed nieuws voor Milan was wel dat in de slotfase Zlatan Ibrahimovic zijn wederoptreden na blessuretijd kon maken. De Zweed viel drie minuten voor tijd nog in. Voor Alexis Saelemaekers waren twaalf speelminuten weggelegd. De Rode Duivel lijkt zijn basisplaats definitief kwijt aan Junior Messias en moet het alsmaar vaker stellen met korte invalbeurten.

VOORSPRONG
Door de overwinning staat Milan weer wat steviger aan de leiding in de Serie A. Het heeft nog steeds drie punten voorsprong op eerste achtervolger Napoli, terwijl het Inter nu al op zes punten zet. De stadsgenoot heeft wel nog een wedstrijd minder gespeeld, al is het gezien hun recente vorm absoluut geen zekerheid dat ze die ook zullen winnen.

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Zal AC Milan dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

30
30
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

128
128
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

91
91
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

40
40
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

203
203
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

257
257
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

295
295
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

72
72
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

391
391
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

326
326
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

423
423
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

203
203
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

96
96
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

200
200
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

75
75
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

401
401
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

606
606
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

90
90
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

303
303
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

252
252
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

540
540
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

466
466
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

745
745
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

608
608

Meer sportnieuws