KVO rekent op ex-toptalent: "Premier League is een droom"

122
KVO rekent op ex-toptalent:

Bij KV Oostende hebben ze Indy Boonen terug. Hij keerde terug na langdurige blessureleed. De ex-speler van KRC Genk en Manchester United blikte terug op die periode.


"Het is natuurlijk een lange weg geweest maar al bij al verliep het redelijk vlot. Ik had elke weekdag één à twee trainingen bij Move to Cure (kinepraktijk onder leiding van Lieven Maesschalk). Hier werkte ik vooral aan de versterking van de pees. Nu zit ik al enkele weken terug op de club. In het begin moest ik nog alleen oefeningen doen in de fitnesszaal, nu train ik alweer voltijds mee met de groep. Die eerste weken terug op de club waren mentaal wel moeilijk. Ik zag de jongens elke dag naar buiten gaan, plezier maken, en ik moest binnen blijven. Ik ben blij dat deze periode nu achter me ligt", vertelde hij op de website van KV Oostende.

MAN UTD

Boonen speelde in het verleden in de jeugdopleiding van Manchester United. Doorbreken lukte niet, maar toch heeft hij de ambitie om ooit terug te keren naar Engeland. Meer zelfs, hij droomt van de Premier League. Dan zal er echter nog veel water door de zee moeten stromen.

"Ik zou heel graag ooit terugkeren naar Engeland. Ik heb me daar altijd goed geamuseerd toen ik in de jeugd bij Manchester United speelde. De Premier League is dus zeker en vast een droom. Ik weet dat het allesbehalve makkelijk is om ooit in de Premier League te geraken maar dromen mag”, liet de aanvallende middenvelder alvast weten op de officiële kanalen van de kustploeg.

LEES OOK: "Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

Zal hem dat ooit lukken?

Meest recent

'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

19
19
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

15
15
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

10
10
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

17
17
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

21
21
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

43
43
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

72
72
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

90
90
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

44
44
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

50
50
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

244
244
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

475
475
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

61
61
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

124
124
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

73
73
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

142
142
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

169
169
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

304
304
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

586
586
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

231
231
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

189
189
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

551
551
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

95
95
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

467
467

Meer sportnieuws