AA Gent mogelijk zonder twee sterkhouders tegen Anderlecht

347 stemmen
AA Gent mogelijk zonder twee sterkhouders tegen Anderlecht

AA Gent moét zondag winnen van RSC Anderlecht, anders is Play-Off I wellicht weg. Verliezen is zeker geen optie. Hein Vanhaezebrouck ziet mogelijk twee spelers afhaken.


Julien De Sart was er niet bij tegen PAOK Saloniki en Matisse Samoise liep een lichte blessure op. "Julien heeft de training nog niet kunnen hervatten en dat wordt afwachten, Matisse heeft wat kunnen trainen vandaag. Maar het is nog te vroeg om te zeggen of hij fit geraakt voor zondag." De twee zitten in de wedstrijdkern, maar het is afwachten of zij kunnen starten.

De druk ligt bij AA Gent, dat de top vier moeten halen. Anders dreigt een mislukt seizoen, maar dat wil HVH zeker niet zeggen. "Een mislukt seizoen als we geen top vier halen? Ik ga daar geen oordeel over vellen. Als coach is het mijn bedoeling om de fans naar het stadion te lokken, zo ben ik ook begonnen bij Kortrijk. Daar kwamen gemiddeld 1.000 fans kijken in tweede klasse en in het eerste jaar ben ik daar in geslaagd. Toen ik naar Gent kwam is dat, samen met de spelers, ook heel vaak gelukt. Ik ben blij dat we voor het eerst in drie jaar voor een vol huis spelen, dus dat is een teken dat het goed gaat", aldus de coach. Toch profileert Gent zich als een topclub en dan is het ‘not done’ om voor het tweede jaar op rij geen Play-Off I te halen. De druk is dus zeer groot in de Ghelamco Arena.

Gaan beiden fit geraken?

Meest recent

Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

3
3
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

8
8
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

84
84
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

50
50
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

448
448
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

30
30
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

187
187
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

174
174
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

401
401
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

391
391
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

373
373
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

70
70
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

98
98
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

161
161
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

88
88
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

200
200
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

132
132
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

258
258
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

521
521
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

324
324
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

32
32

Meer sportnieuws