Wedden op JPL: win jij 350 euro met 10 euro inzet op speeldag 32?

door
Wedden op JPL: win jij 350 euro met 10 euro inzet op speeldag 32?

Union liet vrijdag punten liggen tegen KV Oostende, en dus kunnen de achtervolgers op speeldag 32 een goede zaak doen. Ook de rest van het weekend staan er alvast een aantal interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest lucratieve tips en pronostieken.


Op zaterdag openen Eupen en KV Mechelen de debatten. Na hun zeldzame zege tegen OH Leuven van twee weken geleden gingen de Panda’s vorig weekend andermaal stevig onderuit. De goede vorm blijft dus nog steeds zoek Am Kehrweg, Misschien valt er tegen Malinwa echter wel wat te rapen. Per slot van rekening deelden de troepen van Wouter Vrancken in hun afgelopen drie duels telkens de punten. Een gelijkspel levert 3,65x onze inzet op.



Later op de avond neemt Antwerp het op tegen Zulte Waregem. Vooral voorin stokt de machine op de Bosuil. In haar laatste acht wedstrijden deed de Great Old slechts eenmaal meer dan eens de netten trillen. Hoewel de defensie van Essevee niet bepaald de beste reputatie geniet, hield Sammy Bossut afgelopen weekend bovendien voor de tweede keer op drie weken tijd de nul. Hoogstens één goal voor de Great Old is 2,60x onze inleg waard.

Twee toppers op zondag, te beginnen met Club Brugge versus KRC Genk. Een confrontatie tussen de twee meest faire ploegen van het land. Blauw-Zwart incasseerde tot dusver amper 39 gele kaarten, de Limburgers vlogen drie keer meer op de bon. Daarom gokken wij dat scheidsrechter Nicolas Laforge een rustige namiddag beleeft in Jan Breydel, en minder dan vier exemplaren hoeft uit te delen. Goed voor een quotering van 2,75x onze bet.



Vervolgens is het de beurt aan AA Gent en Anderlecht, een cruciale ontmoeting met het oog op de Play-Offs. Een strijd die wel eens kan worden beslist vanaf de stip. Paars-Wit kreeg tot dusver zeven penalty’s, waarmee het samen met Union en Genk de lijst aanvoert. Gent mocht vijf keer aanleggen vanaf 11 meter, én beging zelf al zes overtredingen in de zestien – maar vier teams doen slechter. Een strafschop brengt 3,50x onze inzet op.

Als afsluiter kijken STVV en Beerschot elkaar in de ogen. Voor de degradant staat er niets meer op het spel, de Kanaries maken zowaar nog aanspraak op de top acht. Tegen veruit de slechtste uitploeg van 1A mogen zij dus geen steken laten vallen. Als de Truienaars op weg naar een logische zege tevens meer kaarten slikken, wat men op basis van de fair play ranking wel zou verwachten, is dat dankzij de Bet Builder 6,00x ons inleggeld waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een gelijkspel in de Oostkantons, weinig blikschade in Jan Breydel en een strafschop in het Lotto Park, samen goed voor ruim 35x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

Wie wint de topper tussen AA Gent & Anderlecht?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

43
43
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

52
52
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

107
107
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

194
194
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

194
194
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

60
60
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

409
409
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

51
51
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

116
116
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

427
427
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

135
135
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

216
216
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

156
156
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

161
161
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

352
352
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

491
491
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

123
123
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

668
668
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

219
219
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

337
337
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

280
280
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1060
1060
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

482
482
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

334
334

Meer sportnieuws