Wedden op JPL: win jij 350 euro met 10 euro inzet op speeldag 32?

door
Wedden op JPL: win jij 350 euro met 10 euro inzet op speeldag 32?

Union liet vrijdag punten liggen tegen KV Oostende, en dus kunnen de achtervolgers op speeldag 32 een goede zaak doen. Ook de rest van het weekend staan er alvast een aantal interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest lucratieve tips en pronostieken.


Op zaterdag openen Eupen en KV Mechelen de debatten. Na hun zeldzame zege tegen OH Leuven van twee weken geleden gingen de Panda’s vorig weekend andermaal stevig onderuit. De goede vorm blijft dus nog steeds zoek Am Kehrweg, Misschien valt er tegen Malinwa echter wel wat te rapen. Per slot van rekening deelden de troepen van Wouter Vrancken in hun afgelopen drie duels telkens de punten. Een gelijkspel levert 3,65x onze inzet op.



Later op de avond neemt Antwerp het op tegen Zulte Waregem. Vooral voorin stokt de machine op de Bosuil. In haar laatste acht wedstrijden deed de Great Old slechts eenmaal meer dan eens de netten trillen. Hoewel de defensie van Essevee niet bepaald de beste reputatie geniet, hield Sammy Bossut afgelopen weekend bovendien voor de tweede keer op drie weken tijd de nul. Hoogstens één goal voor de Great Old is 2,60x onze inleg waard.

Twee toppers op zondag, te beginnen met Club Brugge versus KRC Genk. Een confrontatie tussen de twee meest faire ploegen van het land. Blauw-Zwart incasseerde tot dusver amper 39 gele kaarten, de Limburgers vlogen drie keer meer op de bon. Daarom gokken wij dat scheidsrechter Nicolas Laforge een rustige namiddag beleeft in Jan Breydel, en minder dan vier exemplaren hoeft uit te delen. Goed voor een quotering van 2,75x onze bet.



Vervolgens is het de beurt aan AA Gent en Anderlecht, een cruciale ontmoeting met het oog op de Play-Offs. Een strijd die wel eens kan worden beslist vanaf de stip. Paars-Wit kreeg tot dusver zeven penalty’s, waarmee het samen met Union en Genk de lijst aanvoert. Gent mocht vijf keer aanleggen vanaf 11 meter, én beging zelf al zes overtredingen in de zestien – maar vier teams doen slechter. Een strafschop brengt 3,50x onze inzet op.

Als afsluiter kijken STVV en Beerschot elkaar in de ogen. Voor de degradant staat er niets meer op het spel, de Kanaries maken zowaar nog aanspraak op de top acht. Tegen veruit de slechtste uitploeg van 1A mogen zij dus geen steken laten vallen. Als de Truienaars op weg naar een logische zege tevens meer kaarten slikken, wat men op basis van de fair play ranking wel zou verwachten, is dat dankzij de Bet Builder 6,00x ons inleggeld waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een gelijkspel in de Oostkantons, weinig blikschade in Jan Breydel en een strafschop in het Lotto Park, samen goed voor ruim 35x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

Wie wint de topper tussen AA Gent & Anderlecht?

Meest recent

DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

13
13
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

229
229
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

200
200
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

28
28
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

80
80
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

157
157
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

203
203
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

166
166
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

161
161
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

20
20
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

62
62
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

486
486
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

9
9
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

388
388
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

94
94
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

106
106
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

851
851
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

321
321
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

42
42
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

131
131
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

160
160
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

125
125
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

1388
1388
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

304
304

Meer sportnieuws