Wedden op JPL: win jij 350 euro met 10 euro inzet op speeldag 32?

20
Wedden op JPL: win jij 350 euro met 10 euro inzet op speeldag 32?

Union liet vrijdag punten liggen tegen KV Oostende, en dus kunnen de achtervolgers op speeldag 32 een goede zaak doen. Ook de rest van het weekend staan er alvast een aantal interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest lucratieve tips en pronostieken.


Op zaterdag openen Eupen en KV Mechelen de debatten. Na hun zeldzame zege tegen OH Leuven van twee weken geleden gingen de Panda’s vorig weekend andermaal stevig onderuit. De goede vorm blijft dus nog steeds zoek Am Kehrweg, Misschien valt er tegen Malinwa echter wel wat te rapen. Per slot van rekening deelden de troepen van Wouter Vrancken in hun afgelopen drie duels telkens de punten. Een gelijkspel levert 3,65x onze inzet op.



Later op de avond neemt Antwerp het op tegen Zulte Waregem. Vooral voorin stokt de machine op de Bosuil. In haar laatste acht wedstrijden deed de Great Old slechts eenmaal meer dan eens de netten trillen. Hoewel de defensie van Essevee niet bepaald de beste reputatie geniet, hield Sammy Bossut afgelopen weekend bovendien voor de tweede keer op drie weken tijd de nul. Hoogstens één goal voor de Great Old is 2,60x onze inleg waard.

Twee toppers op zondag, te beginnen met Club Brugge versus KRC Genk. Een confrontatie tussen de twee meest faire ploegen van het land. Blauw-Zwart incasseerde tot dusver amper 39 gele kaarten, de Limburgers vlogen drie keer meer op de bon. Daarom gokken wij dat scheidsrechter Nicolas Laforge een rustige namiddag beleeft in Jan Breydel, en minder dan vier exemplaren hoeft uit te delen. Goed voor een quotering van 2,75x onze bet.



Vervolgens is het de beurt aan AA Gent en Anderlecht, een cruciale ontmoeting met het oog op de Play-Offs. Een strijd die wel eens kan worden beslist vanaf de stip. Paars-Wit kreeg tot dusver zeven penalty’s, waarmee het samen met Union en Genk de lijst aanvoert. Gent mocht vijf keer aanleggen vanaf 11 meter, én beging zelf al zes overtredingen in de zestien – maar vier teams doen slechter. Een strafschop brengt 3,50x onze inzet op.

Als afsluiter kijken STVV en Beerschot elkaar in de ogen. Voor de degradant staat er niets meer op het spel, de Kanaries maken zowaar nog aanspraak op de top acht. Tegen veruit de slechtste uitploeg van 1A mogen zij dus geen steken laten vallen. Als de Truienaars op weg naar een logische zege tevens meer kaarten slikken, wat men op basis van de fair play ranking wel zou verwachten, is dat dankzij de Bet Builder 6,00x ons inleggeld waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een gelijkspel in de Oostkantons, weinig blikschade in Jan Breydel en een strafschop in het Lotto Park, samen goed voor ruim 35x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Sensationele comeback: twee trainers ruiken bloed in CPL

Wie wint de topper tussen AA Gent & Anderlecht?

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

1
1
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

12
12
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

61
61
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

60
60
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

53
53
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

418
418
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

241
241
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

164
164
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

468
468
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

694
694
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

142
142
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

95
95
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

92
92
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

486
486
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

411
411
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

69
69
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

104
104
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

128
128
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

235
235
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

516
516
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

506
506
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

474
474
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

167
167
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

408
408

Meer sportnieuws