Wedden op JPL: win jij 350 euro met 10 euro inzet op speeldag 32?

20
Wedden op JPL: win jij 350 euro met 10 euro inzet op speeldag 32?

Union liet vrijdag punten liggen tegen KV Oostende, en dus kunnen de achtervolgers op speeldag 32 een goede zaak doen. Ook de rest van het weekend staan er alvast een aantal interessante affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest lucratieve tips en pronostieken.


Op zaterdag openen Eupen en KV Mechelen de debatten. Na hun zeldzame zege tegen OH Leuven van twee weken geleden gingen de Panda’s vorig weekend andermaal stevig onderuit. De goede vorm blijft dus nog steeds zoek Am Kehrweg, Misschien valt er tegen Malinwa echter wel wat te rapen. Per slot van rekening deelden de troepen van Wouter Vrancken in hun afgelopen drie duels telkens de punten. Een gelijkspel levert 3,65x onze inzet op.



Later op de avond neemt Antwerp het op tegen Zulte Waregem. Vooral voorin stokt de machine op de Bosuil. In haar laatste acht wedstrijden deed de Great Old slechts eenmaal meer dan eens de netten trillen. Hoewel de defensie van Essevee niet bepaald de beste reputatie geniet, hield Sammy Bossut afgelopen weekend bovendien voor de tweede keer op drie weken tijd de nul. Hoogstens één goal voor de Great Old is 2,60x onze inleg waard.

Twee toppers op zondag, te beginnen met Club Brugge versus KRC Genk. Een confrontatie tussen de twee meest faire ploegen van het land. Blauw-Zwart incasseerde tot dusver amper 39 gele kaarten, de Limburgers vlogen drie keer meer op de bon. Daarom gokken wij dat scheidsrechter Nicolas Laforge een rustige namiddag beleeft in Jan Breydel, en minder dan vier exemplaren hoeft uit te delen. Goed voor een quotering van 2,75x onze bet.



Vervolgens is het de beurt aan AA Gent en Anderlecht, een cruciale ontmoeting met het oog op de Play-Offs. Een strijd die wel eens kan worden beslist vanaf de stip. Paars-Wit kreeg tot dusver zeven penalty’s, waarmee het samen met Union en Genk de lijst aanvoert. Gent mocht vijf keer aanleggen vanaf 11 meter, én beging zelf al zes overtredingen in de zestien – maar vier teams doen slechter. Een strafschop brengt 3,50x onze inzet op.

Als afsluiter kijken STVV en Beerschot elkaar in de ogen. Voor de degradant staat er niets meer op het spel, de Kanaries maken zowaar nog aanspraak op de top acht. Tegen veruit de slechtste uitploeg van 1A mogen zij dus geen steken laten vallen. Als de Truienaars op weg naar een logische zege tevens meer kaarten slikken, wat men op basis van de fair play ranking wel zou verwachten, is dat dankzij de Bet Builder 6,00x ons inleggeld waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een gelijkspel in de Oostkantons, weinig blikschade in Jan Breydel en een strafschop in het Lotto Park, samen goed voor ruim 35x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Wie wint de topper tussen AA Gent & Anderlecht?

Meest recent

Lommel moet nog hele poos zonder prijsschutter verder

De Jupiler Pro League komt weer op gang na een pauze van drie weken. In de openingsmatch van de ...

1
1
Mannaert met straffe onthulling: “Zij vroegen mij naar Garcia”

Er is de voorbije maanden alweer heel wat veranderd bij de Belgische voetbalbond. Op het WK werd de ...

10
10
Geduld van Leko is op: drastisch besluit rond 5 Club-spelers

Zaterdag rolt de bal weer in La Louvière, dinsdag wacht Inter alweer in San Siro. Na ...

104
104
'Alarm gaat af: Duivels verliezen volgende toptalent'

De Rode Duivels namen tijdens de voorbije interlands een degelijke start onder nieuwe bondscoach ...

43
43
Beerschot slikt enorme domper voor clash met Anderlecht

De extra lange interlandbreak zit erop en dat betekent dat vanaf dit weekend de focus weer kan op ...

44
44
Straf: Westerlo wachtte 3 jaar op nieuwste goudhaantje

Geen Belgische club waar er in de zomer zoveel veranderd is als bij Westerlo. De Kemphanen lieten ...

15
15
Club krijgt stevige waarschuwing voor nieuwe zeperd

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt, maar het is wachten tot zaterdag eer ...

91
91
Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

393
393
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

118
118
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

122
122
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

94
94
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

109
109
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

264
264
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

65
65
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

167
167
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

55
55
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

344
344
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

65
65
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

257
257
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

189
189
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

462
462
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

25
25
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

365
365
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

396
396
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

366
366

Meer sportnieuws