"Club Brugge gaat geen 6 miljoen betalen voor mij"

door

Bij Club Brugge zou het wel eens een drukke transferzomer kunnen worden. Heel wat spelers lijken de club te gaan verlaten. Aan ingaande zijde gaat er dus ook veel bewegen.


De aanval van Club Brugge zal er volgend seizoen helemaal anders gaan uitzien. Bas Dost vertrekt wellicht transfervrij en Noa Lang wil weg. Charles De Ketelaere is dan weer grof wild en lijkt stilaan onhoudbaar. Daarnaast is ook de situatie van Sargis Adamyan nog onduidelijk. Club Brugge haalde met Tajon Buchanan en Andres Skov Olsen twee flankaanvallers en zij zijn zeker een meerwaarde.

Nikola Storm zou graag terugkeren naar de club waar hij zijn debuut maakte in het eerste elftal. In Het Nieuwsblad spreekt hij daarover. Storm zou het leuk vinden om zich deze keer wel door te zetten in het Jan Breydelstadion. Alleen beseft hij dat hij zijn leeftijd niet mee heeft. Storm wordt 28 jaar en KV Mechelen zal een fikse prijs eisen voor zijn smaakmaker. "Ik zie Club alleen nooit zes miljoen betalen voor een speler van bijna 28."

ANTWERP EN GENK

Nochtans is de flankaanvaller zeer sterk bezig bij de Maneblussers. Met 16 goals en 7 assists in 32 wedstrijden is hij dit seizoen één van de beste flankaanvallers in de Belgische competitie. Vorige zomer lonkten Royal Antwerp FC en KRC Genk nog naar hem. Storm wil tijdens de zomermercato een stap hogerop zetten en het buitenland is daarbij zeker een optie. KV Mechelen zit alvast in een goede positie, want hij ligt daar nog tot medio 2025 onder contract. Het beloven dus nog pittige transfergesprekken te worden de komende maanden.

LEES OOK: 'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Moet Club Storm proberen terug te halen?

Meest recent

'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

46
46
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

229
229
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

38
38
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

106
106
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

271
271
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

75
75
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

120
120
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

254
254
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

98
98
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

475
475
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

599
599
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

183
183
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

480
480
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

67
67
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

188
188
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

764
764
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

50
50
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

702
702
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

972
972
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

283
283
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

76
76
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

45
45
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

203
203
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

201
201

Meer sportnieuws