"Club Brugge gaat geen 6 miljoen betalen voor mij"

988 stemmen

Bij Club Brugge zou het wel eens een drukke transferzomer kunnen worden. Heel wat spelers lijken de club te gaan verlaten. Aan ingaande zijde gaat er dus ook veel bewegen.


De aanval van Club Brugge zal er volgend seizoen helemaal anders gaan uitzien. Bas Dost vertrekt wellicht transfervrij en Noa Lang wil weg. Charles De Ketelaere is dan weer grof wild en lijkt stilaan onhoudbaar. Daarnaast is ook de situatie van Sargis Adamyan nog onduidelijk. Club Brugge haalde met Tajon Buchanan en Andres Skov Olsen twee flankaanvallers en zij zijn zeker een meerwaarde.

Nikola Storm zou graag terugkeren naar de club waar hij zijn debuut maakte in het eerste elftal. In Het Nieuwsblad spreekt hij daarover. Storm zou het leuk vinden om zich deze keer wel door te zetten in het Jan Breydelstadion. Alleen beseft hij dat hij zijn leeftijd niet mee heeft. Storm wordt 28 jaar en KV Mechelen zal een fikse prijs eisen voor zijn smaakmaker. "Ik zie Club alleen nooit zes miljoen betalen voor een speler van bijna 28."

ANTWERP EN GENK

Nochtans is de flankaanvaller zeer sterk bezig bij de Maneblussers. Met 16 goals en 7 assists in 32 wedstrijden is hij dit seizoen één van de beste flankaanvallers in de Belgische competitie. Vorige zomer lonkten Royal Antwerp FC en KRC Genk nog naar hem. Storm wil tijdens de zomermercato een stap hogerop zetten en het buitenland is daarbij zeker een optie. KV Mechelen zit alvast in een goede positie, want hij ligt daar nog tot medio 2025 onder contract. Het beloven dus nog pittige transfergesprekken te worden de komende maanden.

LEES OOK: Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Moet Club Storm proberen terug te halen?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

22
22
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

197
197
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

80
80
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

109
109
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

160
160
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

94
94
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

148
148
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

51
51
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

314
314
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

110
110
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

663
663
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

70
70
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

271
271
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

292
292
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

586
586
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

477
477
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

786
786
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

246
246
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

168
168

Meer sportnieuws