"Club Brugge gaat geen 6 miljoen betalen voor mij"

door

Bij Club Brugge zou het wel eens een drukke transferzomer kunnen worden. Heel wat spelers lijken de club te gaan verlaten. Aan ingaande zijde gaat er dus ook veel bewegen.


De aanval van Club Brugge zal er volgend seizoen helemaal anders gaan uitzien. Bas Dost vertrekt wellicht transfervrij en Noa Lang wil weg. Charles De Ketelaere is dan weer grof wild en lijkt stilaan onhoudbaar. Daarnaast is ook de situatie van Sargis Adamyan nog onduidelijk. Club Brugge haalde met Tajon Buchanan en Andres Skov Olsen twee flankaanvallers en zij zijn zeker een meerwaarde.

Nikola Storm zou graag terugkeren naar de club waar hij zijn debuut maakte in het eerste elftal. In Het Nieuwsblad spreekt hij daarover. Storm zou het leuk vinden om zich deze keer wel door te zetten in het Jan Breydelstadion. Alleen beseft hij dat hij zijn leeftijd niet mee heeft. Storm wordt 28 jaar en KV Mechelen zal een fikse prijs eisen voor zijn smaakmaker. "Ik zie Club alleen nooit zes miljoen betalen voor een speler van bijna 28."

ANTWERP EN GENK

Nochtans is de flankaanvaller zeer sterk bezig bij de Maneblussers. Met 16 goals en 7 assists in 32 wedstrijden is hij dit seizoen één van de beste flankaanvallers in de Belgische competitie. Vorige zomer lonkten Royal Antwerp FC en KRC Genk nog naar hem. Storm wil tijdens de zomermercato een stap hogerop zetten en het buitenland is daarbij zeker een optie. KV Mechelen zit alvast in een goede positie, want hij ligt daar nog tot medio 2025 onder contract. Het beloven dus nog pittige transfergesprekken te worden de komende maanden.

LEES OOK: Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Moet Club Storm proberen terug te halen?

Meest recent

Napoli wipt Milan: uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

10
10
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

26
26
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

200
200
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

328
328
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

146
146
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

196
196
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1062
1062
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

275
275
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

314
314
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

118
118
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

302
302
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

158
158
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

73
73
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

75
75
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

755
755
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

154
154
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

442
442
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

115
115
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

547
547
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

261
261
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

785
785
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

195
195
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

228
228
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

466
466
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

84
84

Meer sportnieuws