'Juventus en Inter weigeren transfervrije Rode Duivel'

172 stemmen
'Juventus en Inter weigeren transfervrije Rode Duivel'

De zomermercato begint nu al op gang te komen. Heel wat clubs leggen de eerste contacten en Divock Origi is één van de spelers die op zoek gaat naar een nieuwe werkgever. Een stand van zaken.


De transfer van Origi naar AC Milan is hangende, maar er zal nog heel wat moeten gesproken worden om tot een akkoord te komen. Italiaanse media melden dat de entourage van de spits van Liverpool inderdaad samenzaten met AC Milan, maar er is zeker nog geen akkoord. Binnen een tweetal weken staan er mogelijk nieuwe gesprekken op het programma.

De makelaars van Origi zijn volop bezig om hem in Italië te slijten. De ex-jeugdspeler van KRC Genk werd ook aangeboden bij Internazionale en Juventus, maar daar lieten ze verstaan dat ze geen interesse hebben in de Rode Duivel. AC Milan is dat wel, net als Atalanta.

INLEVEREN

Origi is einde contract bij Liverpool, waar hij de afgelopen jaren amper in actie kwam. Hij kreeg vaak lof van trainer Jürgen Klopp, maar dat waren zoethoudertjes. Origi speelde amper en voor een coach is het uiteraard handig om een goede speler achter de hand te hebben én die nooit klaagt. Een zegen. Origi beseft (eindelijk) dat hij moet gaan spelen. De Serie A zou een goede stap zijn, maar dan moet er wel de juiste club worden gekozen. Het is nog afwachten of Origi daar daadwerkelijk zal belanden, want het staat nu al vast dat hij inzake loon stevig zal moeten inleveren.

LEES OOK: Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

Zal hij in de Serie A belanden?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

5
5
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

115
115
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

62
62
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

80
80
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

117
117
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

68
68
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

112
112
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

43
43
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

278
278
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

100
100
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

623
623
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

59
59
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

259
259
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

271
271
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

554
554
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

461
461
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

693
693
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

77
77
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

112
112
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

183
183
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

95
95
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

234
234
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

169
169
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

159
159

Meer sportnieuws