'Arsenal laat Lacazette gaan met Londense transfer'

79
'Arsenal laat Lacazette gaan met Londense transfer'

De bestuurskamer van Arsenal heeft niet langer vertrouwen in Alexandre Lacazette als doelpuntenmachine van de club. De Gunners zouden na vijf jaar zijn contract niet verlengen. De Fransman heeft echter diverse opties en kan in Londen blijven, West Ham is geïnteresseerd.


De bonkige Franse spits loopt uit zijn contract aan het einde van het seizoen en zijn toekomst lijkt allerminst bij Arsenal te liggen. Lacazette krijgt volop z'n kans na het verpatsen van Aubameyang aan FC Barcelona. Tot nog toe kent Lacazette een zeer matig seizoen, met amper vier competitiedoelpunten heeft hij nog niet veel winning goals gemaakt voor de Gunners. Op dit moment is er dan ook geen sprake van een contractverlengingsvoorstel aan zijn adres. 

De Franse voetballer zit niet stil en het lijkt erop dat hij zijn carrière volgend jaar in Londen wil voortzetten. Volgens het Engelse 'TeamTalk' staat de Franse voetballer op de radar van West Ham United, die al een aantal seizoenen op zoek is naar een nieuwe aanvaller. Om de concurrentie aan te gaan met Antonio, de enige spits in de selectie, willen de Hammers een topnaam aantrekken. In de winter was al er sprake van Luka Jovic, maar die moest uiteindelijk bij Real Madrid blijven. 

Meer opties buiten Premier League
De afgelopen maanden is er al veel gesproken over de toekomst van Alexandre Lacazette. Door zijn transfervrije status komende zomer, zijn er veel clubs die hun slag willen slaan. Zo is een terugkeer naar het oude nest in de Ligue 1 ook mogelijk. Olympique Lyon is de club die het meest geïnteresseerd is in de Franse aanvaller, omdat de Franse spits er zijn hoogdagen beleefde, toen Arsenal hem kwam wegplukken. 

Ook in Spanje houden met name Atlético Madrid en Sevilla zijn situatie in de gaten, hoewel ze andere namen hoger op de prioriteitenlijst hebben staan. En dan is er nog steeds de mogelijkheid dat Lacazette wél bij Arsenal blijft. Trainer Mikel Arteta wil hem in tegenstelling tot het bestuur wel graag houden.

LEES OOK: Arsenal gooit titelstrijd helemaal open in Premier League

Is Alexandre Lacazette de beste optie voor Arsenal?

Meest recent

Tresoldi schrijft geschiedenis bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi scoorde gisteren nog maar eens tegen Zulte Waregem. De aanvaller is bezig aan een ...

25
25
Anderlecht-fans laten zich horen na woorden Coucke en Bornauw

Anderlecht is al jaren op zoek naar stabiliteit. Onder Marc Coucke kwam die er nog niet. Die vond ...

28
28
Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Relebohile Mofokeng heeft nog maar net zijn strepen verdiend bij Union SG, maar de Zuid-Afrikaan ...

7
7
Exit Carrick: Chelsea duwt Manchester United kopje onder

Manchester United verkeert in een ongezien grote crisis. Ze gingen vandaag ook onderuit op het veld ...

41
41
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

36
36
Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

100
100
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

30
30
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

42
42
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

527
527
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

143
143
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

65
65
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

32
32
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

35
35
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

58
58
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

47
47
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

66
66
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

70
70
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

176
176
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

362
362
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

380
380
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

166
166
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

127
127
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

88
88
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

452
452

Meer sportnieuws