Anderlecht versterkt zijn bestuursploeg met bekende naam

door
Anderlecht versterkt zijn bestuursploeg met bekende naam

Bij Anderlecht hebben ze woelige jaren gekend na de overname door Marc Coucke, maar sinds een jaar of twee lijkt de rust in de tent teruggekeerd te zijn. Sinds Coucke zich in de lente van 2020 op de achtergrond terugtrok en de voorzitterssjerp doorgaf aan Wouter Vandenhaute, is er minder verloop aan de top. Vandenhaute zet tegenwoordig samen met CEO Peter Verbeke de lijnen uit en zij krijgen nu gezelschap.


Anderlecht laat weten dat het nu ook een nieuwe COO gevonden heeft. "Kenneth Bornauw zal als COO/CCO de leiding nemen over het operationele en commerciële departement", klinkt het. "Kenneth Bornauw komt aan boord met een uitgebreid palmares in leidinggevende functies in marketing en sales bij onder meer Unilever en Microsoft. Hij zal als COO/CCO zowel het commerciële, operationele departement alsook de sales & marketing teams van de club aansturen."

Verbeke is alvast blij dat er met Bornauw een man gevonden werd voor de dagelijkse leiding. "Om de positieve evolutie van deze club verder kracht bij te zetten is het noodzakelijk om ook in het commercieel en operationeel kader te blijven investeren. Kenneth zal als ervaren COO/CCO een team van zeer talentvolle mensen aansturen", reageert hij.

SEBASTIAAN
De band met Anderlecht moet voor Bornauw niet ver gezocht worden, want hij is de vader van Sebastiaan Bornauw. Die doorliep vrijwel de hele jeugdopleiding bij Paars-Wit en brak ook door in de A-kern, waar hij in het seizoen 2018/19 deel van uitmaakte. Na een passage bij FC Köln speelt de 22-jarige tegenwoordig bij Wolfsburg en heeft hij ook al twee caps voor de Rode Duivels achter zijn naam.


LEES OOK: 'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

Goede zet van Anderlecht?

Meest recent

'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

58
58
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

142
142
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

63
63
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

349
349
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

46
46
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

235
235
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

486
486
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

144
144
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

189
189
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

287
287
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

291
291
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

353
353
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

524
524
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

173
173
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

295
295
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

490
490
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

381
381
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

195
195
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

429
429
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

338
338
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

197
197
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

731
731
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

283
283
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

366
366

Meer sportnieuws