TRANSFERUURTJE: 'Rode Duivel voor Sevilla, PL-terugkeer Depay'

door
TRANSFERUURTJE: 'Rode Duivel voor Sevilla, PL-terugkeer Depay'

In verschillende andere continenten is de transferperiode nog steeds geopend, waardoor ook de Europese ploegen nog spelers kunnen zien vertrekken. Daarnaast wordt er achter de schermen ook al volop gewerkt aan transfers voor volgend seizoen. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste nieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het merendeel van het huurlingenleger van Anderlecht lijkt geen toekomst meer te hebben bij Paars-Wit. Michel Vlap rekent zelf op een nieuwe kans, maar voorlopig komt hij niet in de plannen van Kompany voor. De Nederlandse spelmaker wordt dit seizoen uitgeleend aan FC Twente en daar zien ze hem graag blijven. De ploeg uit Enschede is echter niet bij machte om het nodige geld op tafel te leggen, dus lijkt een nieuwe huurbeurt het hoogst haalbare. Terwijl ze in het Lotto Park natuurlijk liever cash op tafel zien.

Sporting Charleroi is voorlopig de laatste ploeg die zich per direct nog weet te versterken. Isaac Mbenza wordt door de Carolo's verrassend weer naar België gehaald. Mbenza tekent een contract voor drie maanden, met optie. De speler zat zonder club nadat hij zijn contract bij Qatar SC liet ontbinden. Eerder voetbalde de Belgische flankspeler vooral in Frankrijk, Engeland en een jaartje bij Standard.


Op de Bosuil verwelkomden ze opnieuw Didier Lamkel Zé, die zijn huurbeurt bij Khimki stopzette vanwege de politieke situatie in Rusland. Op een nieuwe kans bij Antwerp FC hoeft Zé niet te rekenen. Een nieuwe huurbeurt dringt zich op. Momenteel is er uit België nog geen weet van interesse. Waarschijnlijk wenkt opnieuw het oostblok voor de Kameroener die in 2018 voor 1 miljoen euro werd weggehaald bij Niort.

BUITENLAND

Barça-watcher Gerard Moreno liet via Twitch weten dat Tottenham Hotspur interesse toont in Memphis Depay. De Spurs zouden hem al een officieel voorstel hebben gedaan. Welke cijfertjes daar precies tegenover staan, is niet bekend. Met de gesprekken met Depay anticipeert de Londense club op een vertrek van Harry Kane. Die bleef deze winter ondanks grote interesse van Manchester City aan boord. 


De spoeling achterin bij Sevilla is erg dun en daarom zou Jason Denayer in beeld zijn. De 26-jarige Rode Duivel is na dit seizoen einde contract bij Olympique Lyon, waar hij de voorbije vier jaar uitgroeide tot een vaste waarde. Sevilla zal snel moeten handelen, want de laatste maanden werd Denayer ook al aan Napoli, Juventus en Newcastle en zelfs even Barcelona gelinkt.

Bij welke club zie jij Denayer het best passen?

Meest recent

'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

16
16
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

25
25
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

20
20
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

57
57
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

168
168
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

130
130
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

195
195
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

137
137
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

299
299
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

79
79
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

57
57
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

116
116
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

293
293
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

209
209
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

76
76
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

183
183
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

125
125
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

62
62
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

785
785
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

938
938
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

469
469
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

135
135
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

44
44
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

741
741

Meer sportnieuws