'Leegloop: Beerschot zwaait sleutelpion uit'

424
'Leegloop: Beerschot zwaait sleutelpion uit'

Afgelopen weekend viel het doek over een dramatisch seizoen voor Beerschot. De Ratten verloren thuis met 0-2 van AA Gent en kunnen RFC Seraing, dat zelf won, niet meer bijbenen in de stand. De degradatie is een feit, tenzij het Disciplinair Comité de club nog een laatste levenslijn toewerpt.


De degradatie naar 1B zal ongetwijfeld grote gevolgen hebben voor de Mannekes, vooral op de spelersgroep. Raphael Holzhauser was in een recent verleden nog de grote smaakmaker op het Kiel, maar is helemaal weggedeemsterd. De Oostenrijker heeft naar verluidt een clausule in zijn contract staan waardoor hij bij degradatie gratis naar een andere club kan. Hetzelfde geldt voor Musashi Suzuki. Het is dus zeker aannemelijk dat beide spelers andere oorden zullen opzoeken en niet mee zullen zakken naar de tweede voetbalklasse. Voorzitter Francis Vrancken wil bij Het Laatste Nieuws het vertrek van Holzhauser niet bevestigen. De club zal de komende periode rond de tafel gaan zitten met de linkerpoot.

Er zijn daarnaast nog Antwerpse pionnen die op vertrekken lijken te staan. Zo loopt het contract van kapitein Ryan Sanusi na dit seizoen af. Gezien zijn leeftijd - 30 - is ook zijn vertrek niet uitgesloten. Al klinkt Vrancken wel positief over de gesprekken die al gevoerd werden met de speler. "Voorts kan ik meegeven dat we al een constructief gesprek hadden met onze kapitein Ryan Sanusi, wiens overeenkomst afloopt. Die gesprekken gaan we nu intensifiëren en hopelijk leidt dat tot iets", klinkt het bij dezelfde krant.

LIJDENSWEG

Het seizoen was een ware lijdensweg voor Beerschot. De Antwerpse club kampeerde zowat de hele tijd helemaal onderaan. En het is nog niet gedaan. Er staan nog drie wedstrijden op het programma in de reguliere competitie, die voor Beerschot eerder vandaag dan morgen afgelopen mag zijn. De club trekt nog naar STVV, ontvangt Club Brugge en sluit af op Union SG. 

LEES OOK: CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen
160

Zal Sanusi vertrekken?

Meest recent

United-insiders doen boekje open: collectieve verbazing over Lammens

In de Premier League wil Manchester United zondag op het veld van Everton zijn eerste uitzege van ...

29
29
Toby Alderweireld en Ruben Van Gucht keihard in de clinch

De spanning liep recent bijzonder hoog op tussen Ruben Van Gucht en Toby Alderweireld. Wat begon als ...

27
27
Standard-Antwerp: supporterssoap kent totale wending

In de Jupiler Pro League staat zaterdagavond het interessante duel tussen Standard en Antwerp FC op ...

66
66
Steun voor zondebok Club: "Zijn shirt weegt 100 kilo"

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

430
430
TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

281
281
Westerlo wrijft zich in de handen met nieuwe aanvalsleider

Westerlo heeft zich deze zomermercato flink geroerd. De Kemphanen haalde bijna een nieuwe selectie ...

43
43
Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Club Brugge kreeg vorige speeldag een mokerslag te verwerken met de nederlaag tegen KAA Gent, maar ...

118
118
Hairemans neemt met pijn in het hart afscheid van Antwerp

Geoffrey Hairemans (35) maakt de overstap van Royal Antwerp FC naar Sporting Hasselt. De ...

90
90
Lille stampt hard na en maakt Meunier compleet af

Thomas Meunier vertrok afgelopen zomer transfervrij van Lille naar Sunderland. De Rode Duivel was ...

157
157
Antwerp-fans kloppen op tafel: dreigende taal voor Standard

Vlak voor de topper tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd plots bekend dat de supporters van ...

118
118
Thorup overweegt drastische Brughmans-keuze

De grote transferverrassing van afgelopen zomermercato was de uitgaande deal van Lucca Brughmans. De ...

291
291
Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

200
200
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

64
64
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

68
68
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

2061
2061
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

696
696
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

615
615
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

580
580
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

58
58
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

142
142
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

163
163
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

501
501
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

217
217
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

220
220
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

160
160

Meer sportnieuws