'Leegloop: Beerschot zwaait sleutelpion uit'

424
'Leegloop: Beerschot zwaait sleutelpion uit'

Afgelopen weekend viel het doek over een dramatisch seizoen voor Beerschot. De Ratten verloren thuis met 0-2 van AA Gent en kunnen RFC Seraing, dat zelf won, niet meer bijbenen in de stand. De degradatie is een feit, tenzij het Disciplinair Comité de club nog een laatste levenslijn toewerpt.


De degradatie naar 1B zal ongetwijfeld grote gevolgen hebben voor de Mannekes, vooral op de spelersgroep. Raphael Holzhauser was in een recent verleden nog de grote smaakmaker op het Kiel, maar is helemaal weggedeemsterd. De Oostenrijker heeft naar verluidt een clausule in zijn contract staan waardoor hij bij degradatie gratis naar een andere club kan. Hetzelfde geldt voor Musashi Suzuki. Het is dus zeker aannemelijk dat beide spelers andere oorden zullen opzoeken en niet mee zullen zakken naar de tweede voetbalklasse. Voorzitter Francis Vrancken wil bij Het Laatste Nieuws het vertrek van Holzhauser niet bevestigen. De club zal de komende periode rond de tafel gaan zitten met de linkerpoot.

Er zijn daarnaast nog Antwerpse pionnen die op vertrekken lijken te staan. Zo loopt het contract van kapitein Ryan Sanusi na dit seizoen af. Gezien zijn leeftijd - 30 - is ook zijn vertrek niet uitgesloten. Al klinkt Vrancken wel positief over de gesprekken die al gevoerd werden met de speler. "Voorts kan ik meegeven dat we al een constructief gesprek hadden met onze kapitein Ryan Sanusi, wiens overeenkomst afloopt. Die gesprekken gaan we nu intensifiëren en hopelijk leidt dat tot iets", klinkt het bij dezelfde krant.

LIJDENSWEG

Het seizoen was een ware lijdensweg voor Beerschot. De Antwerpse club kampeerde zowat de hele tijd helemaal onderaan. En het is nog niet gedaan. Er staan nog drie wedstrijden op het programma in de reguliere competitie, die voor Beerschot eerder vandaag dan morgen afgelopen mag zijn. De club trekt nog naar STVV, ontvangt Club Brugge en sluit af op Union SG. 

LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Zal Sanusi vertrekken?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

30
30
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

34
34
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

434
434
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

136
136
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

137
137
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

151
151
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

52
52
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

143
143
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

166
166
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

74
74
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

59
59
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

26
26
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

97
97
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

256
256
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

182
182
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

412
412
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

338
338
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

139
139
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

151
151
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

247
247
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

221
221
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

290
290
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

333
333
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

246
246
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

236
236

Meer sportnieuws