Gaat KV Oostende voor transfer van 10 miljoen euro?

261 stemmen
Gaat KV Oostende voor transfer van 10 miljoen euro?

KV Oostende zal komende zomer wellicht weer de nodige spelers laten gaan. Dat is het lot van elke Belgische club. Toch zal CEO Gauthier Ganaye eens stevig vloeken.


Makhtar Gueye zat weken op de bank en komt onder Yves Vanderhaeghe weer aan de bak. De sterke spits zal komende zomer van de hand moeten worden gedaan als ze er nog een zeer mooie som geld voor willen krijgen. De Senegalese aanvaller ligt nog tot medio 2024 onder contract. Hij heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 3,4 miljoen euro.

KVO betaalde in het verleden 1 miljoen euro om hem aan te trekken. Hij wist tot op heden in 65 wedstrijden 24 keer te scoren en 2 assists uit te delen. Dit seizoen staat de teller desondanks ook knap op 11 goals in 30 wedstrijden. Ganaye hoopte in het verleden op 10 miljoen euro. De spits sprak in de Krant van West-Vlaanderen over een mogelijk zomers vertrek.

NOG EEN JAAR

"Ik lig nog tot 2024 onder contract maar ik weet echt niet of ik hier volgend jaar nog voetbal. Natuurlijk wil ik nog eens een stap hogerop zetten. Iedereen zegt dat het Engelse voetbal mij op het lijf is geschreven. Maar als ik nog een jaar in Oostende moet blijven, is het ook oké”, aldus de spits. KVO kan wellicht hopen op een mooie som, maar de kans dat ze aan de kust 10 miljoen euro gaan vangen, lijkt toch zeer klein te zijn. Ofwel moet Gueye de komende weken nog zéér zwaar gaan uithalen in de Jupiler Pro League.

Kan hij een hoger niveau aan?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

9
9
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

11
11
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

11
11
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

49
49
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

51
51
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

46
46
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

85
85
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

36
36
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

120
120
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

94
94
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

19
19
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

147
147
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

340
340
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

220
220
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

68
68
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

702
702
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

468
468
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

478
478
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

357
357
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

655
655
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

327
327
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

487
487
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

135
135
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2119
2119
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

180
180

Meer sportnieuws