'Lukaku hangt als een molensteen om de nek van getergd Chelsea'

door
'Lukaku hangt als een molensteen om de nek van getergd Chelsea'

Het zijn nog steeds onzekere tijden voor Chelsea, dat door de sancties tegen eigenaar Roman Abramovich met een enorm probleem zit. De financiën van de club zijn vrijwel volledig aan banden gelegd, een aantal grote sponsor haakten al af en er is nog steeds geen zekerheid of de club wel verkocht kan worden, ondanks interesse van de Britse miljardair Nick Candy.


En dus is elke euro die Chelsea momenteel moet uitgeven er één te veel. Dan wordt er natuurlijk al snel gekeken naar Romelu Lukaku, die in de zomer voor 115 miljoen euro weggekaapt bij Inter. Ondanks die enorme transfersom zit de Rode Duivel momenteel op de bank te verkommeren bij de Blues, omdat Thomas Tuchel geen manier lijkt te kunnen of willen vinden om hem in zijn spelsysteem te integreren.

Daardoor hangt Lukaku momenteel als een molensteen om de nek van de club, zeker omdat Chelsea de komende maanden nog een groot deel van zijn transfersom aan Inter moet ophoesten. In de zomer kwamen de clubs overeen die in termijnen te betalen, waardoor Chelsea volgens 90min maar liefst 85 miljoen nog zal moeten gaan betalen aan Inter. Hoe dat in de huidige situatie moet gaan lukken, is maar de vraag.

GERUCHTEN
De voorbije weken doken daardoor al de nodige geruchten op over een mogelijk vertrek van Lukaku bij Chelsea. In Italië werd gespeculeerd dat Inter hem zou willen terughalen, terwijl onze landgenoot zelfs genoemd werd als mogelijk doelwit voor FC Barcelona. Het lijkt er momenteel echter niet op dat Lukaku zelf veel zin heeft om de Blues alweer te verlaten.

LEES OOK: 'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Zal Chelsea een oplossing vinden voor Lukaku?

Meest recent

Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

1
1
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

2
2
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

11
11
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

67
67
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

55
55
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

160
160
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

82
82
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

35
35
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

204
204
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

33
33
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

200
200
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

370
370
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

131
131
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

380
380
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

205
205
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

85
85
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

502
502
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

622
622
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

118
118
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

200
200
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

222
222
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

377
377
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

474
474

Meer sportnieuws