'Lukaku hangt als een molensteen om de nek van getergd Chelsea'

287 stemmen
'Lukaku hangt als een molensteen om de nek van getergd Chelsea'

Het zijn nog steeds onzekere tijden voor Chelsea, dat door de sancties tegen eigenaar Roman Abramovich met een enorm probleem zit. De financiën van de club zijn vrijwel volledig aan banden gelegd, een aantal grote sponsor haakten al af en er is nog steeds geen zekerheid of de club wel verkocht kan worden, ondanks interesse van de Britse miljardair Nick Candy.


En dus is elke euro die Chelsea momenteel moet uitgeven er één te veel. Dan wordt er natuurlijk al snel gekeken naar Romelu Lukaku, die in de zomer voor 115 miljoen euro weggekaapt bij Inter. Ondanks die enorme transfersom zit de Rode Duivel momenteel op de bank te verkommeren bij de Blues, omdat Thomas Tuchel geen manier lijkt te kunnen of willen vinden om hem in zijn spelsysteem te integreren.

Daardoor hangt Lukaku momenteel als een molensteen om de nek van de club, zeker omdat Chelsea de komende maanden nog een groot deel van zijn transfersom aan Inter moet ophoesten. In de zomer kwamen de clubs overeen die in termijnen te betalen, waardoor Chelsea volgens 90min maar liefst 85 miljoen nog zal moeten gaan betalen aan Inter. Hoe dat in de huidige situatie moet gaan lukken, is maar de vraag.

GERUCHTEN
De voorbije weken doken daardoor al de nodige geruchten op over een mogelijk vertrek van Lukaku bij Chelsea. In Italië werd gespeculeerd dat Inter hem zou willen terughalen, terwijl onze landgenoot zelfs genoemd werd als mogelijk doelwit voor FC Barcelona. Het lijkt er momenteel echter niet op dat Lukaku zelf veel zin heeft om de Blues alweer te verlaten.

LEES OOK: Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Zal Chelsea een oplossing vinden voor Lukaku?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

10
10
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

77
77
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

32
32
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

16
16
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

100
100
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

181
181
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

334
334
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

19
19
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

102
102
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

77
77
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

532
532
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

600
600
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

79
79
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

648
648
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

296
296
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

113
113
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

990
990
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

915
915
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

159
159
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

337
337
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

646
646
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

207
207
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

144
144
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

951
951

Meer sportnieuws