Vrancken streng voor spelleiding, Still teleurgesteld

door
Vrancken streng voor spelleiding, Still teleurgesteld

KV Mechelen leek vanmiddag op weg naar een thuiszege tegen Charleroi. De Maneblussers gaven hun dubbele voorsprong echter nog helemaal uit handen. Wouter Vrancken en Edward Still waren beiden niet tevreden na de partij.


De gelijkmaker van Charleroi kwam er na een strafschop die hernomen moest worden, omdat Coucke te snel van zijn lijn zou gekomen zijn. Charleroi-spits Bayo werd eerst gestuit door de KVM-doelman, maar miste niet bij de tweede poging. Wouter Vrancken was achteraf streng voor de spelleiding. "Gaëtan (Coucke, red.) pakte de penalty. Ik heb nog geen close-up van de beelden gezien, maar om als lijnrechter daar zo zeker te zijn dat hij te vroeg weg was, dan heb je toch een arendsoog nodig. Dat arendsoog was er niet toen Ilaimaharitra bij de tweede penalty al een meter in de zestien stond", klinkt het bij Sporza.

Charleroi haalde een dubbele achterstand op. Toch was coach Edward Still achteraf allesbehalve tevreden. Hij hekelde het spel van zijn ploeg in de eerste helft. "Er was toen geen intensiteit in ons spel, dat was een grote ontgoocheling. Het was geen kwestie van tactiek, maar een gebrek aan energie toen we niet in balbezit waren. Het is ook een teleurstelling dat we hier twee keer scoren en toch niet winnen", aldus Still bij hetzelfde medium.

TOP ACHT

KVM en Charleroi houden elkaar voorlopig mooi in evenwicht in het klassement. Beide ploegen tellen 48 punten en lijken daarmee zo goed als op weg naar de top acht. De negende in de stand, Cercle Brugge, heeft een achterstand van acht punten. De Vereniging kan die kloof zaterdagavond op eigen veld tegen KVK wel wat verkleinen. Maar daarna hebben de Bruggelingen amper drie duels om vijf punten op te halen. Dat lijkt moeilijk te gaan worden.     


LEES OOK: Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Heeft Vrancken gelijk?

Meest recent

Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

21
21
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

4
4
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

166
166
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

188
188
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

98
98
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

331
331
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

75
75
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

67
67
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

35
35
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

120
120
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

43
43
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

78
78
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

63
63
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

71
71
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

44
44
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

95
95
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

237
237
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

42
42
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

296
296
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

155
155
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

187
187
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

107
107
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

151
151
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

91
91
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

138
138

Meer sportnieuws