Vrancken streng voor spelleiding, Still teleurgesteld

door
Vrancken streng voor spelleiding, Still teleurgesteld

KV Mechelen leek vanmiddag op weg naar een thuiszege tegen Charleroi. De Maneblussers gaven hun dubbele voorsprong echter nog helemaal uit handen. Wouter Vrancken en Edward Still waren beiden niet tevreden na de partij.


De gelijkmaker van Charleroi kwam er na een strafschop die hernomen moest worden, omdat Coucke te snel van zijn lijn zou gekomen zijn. Charleroi-spits Bayo werd eerst gestuit door de KVM-doelman, maar miste niet bij de tweede poging. Wouter Vrancken was achteraf streng voor de spelleiding. "Gaëtan (Coucke, red.) pakte de penalty. Ik heb nog geen close-up van de beelden gezien, maar om als lijnrechter daar zo zeker te zijn dat hij te vroeg weg was, dan heb je toch een arendsoog nodig. Dat arendsoog was er niet toen Ilaimaharitra bij de tweede penalty al een meter in de zestien stond", klinkt het bij Sporza.

Charleroi haalde een dubbele achterstand op. Toch was coach Edward Still achteraf allesbehalve tevreden. Hij hekelde het spel van zijn ploeg in de eerste helft. "Er was toen geen intensiteit in ons spel, dat was een grote ontgoocheling. Het was geen kwestie van tactiek, maar een gebrek aan energie toen we niet in balbezit waren. Het is ook een teleurstelling dat we hier twee keer scoren en toch niet winnen", aldus Still bij hetzelfde medium.

TOP ACHT

KVM en Charleroi houden elkaar voorlopig mooi in evenwicht in het klassement. Beide ploegen tellen 48 punten en lijken daarmee zo goed als op weg naar de top acht. De negende in de stand, Cercle Brugge, heeft een achterstand van acht punten. De Vereniging kan die kloof zaterdagavond op eigen veld tegen KVK wel wat verkleinen. Maar daarna hebben de Bruggelingen amper drie duels om vijf punten op te halen. Dat lijkt moeilijk te gaan worden.     


LEES OOK: Maakte AA Gent een fout? "Heb er graag gewerkt"

Heeft Vrancken gelijk?

Meest recent

Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

0
0
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

17
17
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

36
36
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

166
166
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

113
113
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

158
158
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

149
149
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

111
111
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

106
106
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

336
336
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

378
378
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

345
345
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

83
83
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

383
383
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

230
230
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

318
318
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

106
106
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

669
669
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

362
362
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

376
376
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

581
581
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

322
322
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

173
173
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

541
541

Meer sportnieuws