Vrancken streng voor spelleiding, Still teleurgesteld

door
Vrancken streng voor spelleiding, Still teleurgesteld

KV Mechelen leek vanmiddag op weg naar een thuiszege tegen Charleroi. De Maneblussers gaven hun dubbele voorsprong echter nog helemaal uit handen. Wouter Vrancken en Edward Still waren beiden niet tevreden na de partij.


De gelijkmaker van Charleroi kwam er na een strafschop die hernomen moest worden, omdat Coucke te snel van zijn lijn zou gekomen zijn. Charleroi-spits Bayo werd eerst gestuit door de KVM-doelman, maar miste niet bij de tweede poging. Wouter Vrancken was achteraf streng voor de spelleiding. "Gaëtan (Coucke, red.) pakte de penalty. Ik heb nog geen close-up van de beelden gezien, maar om als lijnrechter daar zo zeker te zijn dat hij te vroeg weg was, dan heb je toch een arendsoog nodig. Dat arendsoog was er niet toen Ilaimaharitra bij de tweede penalty al een meter in de zestien stond", klinkt het bij Sporza.

Charleroi haalde een dubbele achterstand op. Toch was coach Edward Still achteraf allesbehalve tevreden. Hij hekelde het spel van zijn ploeg in de eerste helft. "Er was toen geen intensiteit in ons spel, dat was een grote ontgoocheling. Het was geen kwestie van tactiek, maar een gebrek aan energie toen we niet in balbezit waren. Het is ook een teleurstelling dat we hier twee keer scoren en toch niet winnen", aldus Still bij hetzelfde medium.

TOP ACHT

KVM en Charleroi houden elkaar voorlopig mooi in evenwicht in het klassement. Beide ploegen tellen 48 punten en lijken daarmee zo goed als op weg naar de top acht. De negende in de stand, Cercle Brugge, heeft een achterstand van acht punten. De Vereniging kan die kloof zaterdagavond op eigen veld tegen KVK wel wat verkleinen. Maar daarna hebben de Bruggelingen amper drie duels om vijf punten op te halen. Dat lijkt moeilijk te gaan worden.     


LEES OOK: Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Heeft Vrancken gelijk?

Meest recent

De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

38
38
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

24
24
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

233
233
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

163
163
Titelfavorieten op de weegschaal: "Momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

69
69
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

239
239
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

90
90
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

370
370
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

199
199
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

545
545
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

331
331
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

120
120
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

544
544
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

58
58
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

157
157
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

755
755
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

51
51
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

119
119
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

180
180
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

262
262
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

236
236
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

133
133
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

204
204
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

149
149
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

234
234

Meer sportnieuws