Brys eerlijk in analyse: "Te sterk voor ons"

door
Brys eerlijk in analyse:

OH Leuven speelde vrijdagavond gastheer voor Union SG. De Vlaams-Brabanders leken even te mogen geloven in een stunt, maar Union zette al snel orde op zaken. Het werd uiteindelijk een duidelijke 1-4 aan Den Dreef.


OHL opende de score via Schrijvers. De ex-speler van Club Brugge trof raak vanop de stip. De bezoekers waren niet van plan om met een achterstand de rust in te gaan. Het was - weinig verrassend - Deniz Undav die net voor het halfuur de gelijkmaker op het bord zette. De Brusselaars gingen erop en (in de tweede helft) over. Opnieuw Undav zorgde voor de 1-2. Teuma nam de 1-3 voor zijn rekening. De kers op de Brusselse taart kwam op naam van ... Undav. Een hattrick dus voor de Duitser, die zo Michael Frey voorbijgaat in de topschuttersstand.

Union zet zo de ploegen onder zich onder druk om ook te winnen. Club Brugge volgt op moment van schrijven op tien punten. Blauw-Zwart kan de kloof tot zeven eenheden terugbrengen als het vanavond zegeviert bij KVO. Antwerp volgt op veertien punten, RSC Anderlecht op vijftien. Zij nemen het zondagmiddag tegen elkaar op in de absolute topper van speeldag 31.

BRYS

OHL-coach Marc Brys zag één man het verschil maken voor de bezoekers. "Wat doet de wedstrijd kantelen? Ik denk dat dat maar één naam is en dat is Undav. De 1-1 was een fantastisch doelpunt. Na twee minuten in de tweede helft stond het plots 1-2 en dan werd het moeilijk. Je speelt tegen een team dat zeer goed georganiseerd is. De kracht en de mentaliteit nemen dan af", vertelt hij op de clubwebsite. "Terechte overwinning voor Union en vooral Undav die voor ons te sterk was", sluit hij nuchter af.

LEES OOK: Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

Wordt Union kampioen?

Meest recent

'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

10
10
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

4
4
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

20
20
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

18
18
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

103
103
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

69
69
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

105
105
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

56
56
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

180
180
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

193
193
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

136
136
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

189
189
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

219
219
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

269
269
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

126
126
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

116
116
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

72
72
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

359
359
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

254
254
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

299
299
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

465
465
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

174
174
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

376
376

Meer sportnieuws