Barça krijgt slecht nieuws over Coutinho

door
Barça krijgt slecht nieuws over Coutinho

FC Barcelona moest in januari creatief zijn om ruimte te maken voor aanwinsten Ferran Torres, Adama Traoré en Pierre-Emerick Aubameyang. Het moest vooral van zoveel mogelijk spelers verlost zien te raken en daarbij vond het zowaar een oplossing voor Philippe Coutinho. De volledig geflopte topaankoop kreeg onderdak bij het Aston Villa van ex-ploegmaat Steven Gerrard.


Onder de vleugels van zijn gewezen aanvoerder van bij Liverpool komt de Braziliaanse offensieve middenvelder zowaar weer helemaal tot ontbolstering. In acht wedstrijden was hij al goed voor vier doelpunten en drie assists en stilaan lijkt de 29-jarige weer naar zijn beste niveau toe te groeien. Bij Barça kregen ze zelfs al hoop dat Aston Villa de aankoopoptie zal lichten.

De Engelsen kunnen Coutinho voor 40 miljoen euro overnemen, maar Gerrard heeft slecht nieuws. "Het is niet zo makkelijk als de mensen denken", verklaart hij immers aan de Britse pers. "De optie is er zeker. Als het mijn geld zou zijn, denk ik dat jullie het antwoord al zouden kennen."

MAN VAN 135 MILJOEN
Als het van Gerrard  afhangt blijft Coutinho dus bij Villa, maar evident zal dat niet worden. De waarde van de Braziliaan is de voorbije jaren immers volledig gekelderd, nadat Barça begin 2018 nog 135 miljoen euro neergeteld had om hem bij Liverpool weg te kapen. Een aantal volledig mislukte seizoenen in Camp Nou en een ook al niet echt geslaagde uitleenbeurt aan Bayern München zorgen ervoor dat ze bij Barça hun prijs wellicht nog wat meer zullen moeten laten zakken.

LEES OOK: PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

Zal Barça Coutinho nog kwijt raken?

Meest recent

Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

2
2
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

11
11
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

72
72
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

189
189
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

129
129
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

254
254
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

150
150
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

183
183
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

31
31
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

39
39
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

604
604
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

714
714
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

114
114
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

297
297
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

366
366
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

457
457
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

390
390
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

369
369
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

555
555
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

401
401
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

455
455
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

229
229
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

127
127
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

357
357

Meer sportnieuws