Antwerp verrast: "Titel dit seizoen verwachten is niet fair"

door
Antwerp verrast:

Het heeft de voorbije dagen redelijk gestormd bij Antwerp, na de nipte zege tegen Beerschot in de derby en de aanvaring tussen voorzitter Paul Gheysens en trainer Brian Priske tijdens de rust. Die eerste verwacht duidelijk een grotere return op zijn enorme investeringen, nadat hij de voorbije jaren miljoenen in de Great Old pompte om hen weer naar de top te loodsen.


Met resultaat, want Antwerp groeide in geen tijd uit van tweedeklasser tot aanstaand lid van de G5, waar ze Standard zullen wegduwen. In 2020 sleepten ze ook de Croky Cup in de wacht, waardoor Gheysens nu zijn pijlen richt op de landstitel. Alleen lijkt die niet voor dit seizoen te zijn, want Antwerp staat voorlopig pas derde en heeft al elf punten achterstand op leider Union.

Nochtans investeerde Gheysens in de zomer extra zwaar. Er werd in totaal net geen 30 miljoen euro uitgegeven aan transfersommen, met als uitschieters de 5 miljoen euro voor Balikwisha en de 3,5 miljoen voor Engels. Daarnaast werd ook Radja Nainggolan binnengehaald aan een stevig jaarloon van 2 miljoen euro én kwam er met Brian Priske ook een nieuwe trainer.

TIJD GEVEN
Maar net die vele veranderingen zijn volgens algemeen manager Sven Jaecques de reden waarom Antwerp dit seizoen nog geen kampioen moet worden. "Als je verwacht dat je in datzelfde seizoen zomaar kampioen kan spelen, dat is niet fair. We spelen er wel voor, maar we willen Play-off 1 bereiken en zo hoog mogelijk eindigen", stelt hij bij Sporza. "De eerste doelstelling is en blijft Play-off 1 halen. Een andere doelstelling was het afdwingen van de poule in de Europa League en dat is ons gelukt."

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

🚀

Ben je het eens met hem?

Meest recent

'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

15
15
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

20
20
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

101
101
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

24
24
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

79
79
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

96
96
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

164
164
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

55
55
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

386
386
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

305
305
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

240
240
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

257
257
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

204
204
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

40
40
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

63
63
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

44
44
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

169
169
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

113
113
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

29
29
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

226
226
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

267
267
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

64
64
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

147
147
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

476
476
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

68
68

Meer sportnieuws