'Praet krijgt uitsluitsel over transfer'

door
'Praet krijgt uitsluitsel over transfer'

Binnen een week maakt Roberto Martinez zijn selectie bekend voor de komende interlands van de Rode Duivels, waarbij hij zijn ervaren sterkhouders rust zal gunnen. Doordat er geen spelers met meer dan 50 caps opgeroepen zullen worden, zullen enkele bankzitters kansen krijgen. Dennis Praet leek daardoor te mogen hopen op speelminuten, maar de middenvelder zal er ook niet bij zijn.


De 27-jarige staat immers al een maand aan de kant met een gebroken middenvoetsbeentje en door die blessure zal hij ook de rest van het seizoen niet meer in actie komen. Daardoor klokt hij dit seizoen bij Torino af op twee doelpunten en één assist in achttien wedstrijden en is het de vraag waar zijn toekomst zal liggen. De Italianen huren hem immers slechts van Leicester City, maar beschikken ook over een aankoopoptie.

Die zou rond de 15 miljoen euro bedragen en volgens Tuttosport zijn ze bij Torino niet van plan om een dergelijke som op tafel te leggen. Dat betekent echter niet dat Praet sowieso terug zal keren naar Leicester, want trainer Ivan Juric wil onze landgenoot desondanks zeer graag in Turijn houden. De clubs zullen de komende weken of maanden dus wellicht rond de tafel gaan zitten.

OPTIE BIJSTELLEN
Een optie die daarbij op tafel ligt, is om de uitleenbeurt van Praet nog met een jaar te verlengen. In dat geval zou Torino een deal kunnen proberen te sluiten waarbij het wel een iets hogere huursom op tafel legt dan de 1 miljoen die ze deze jaargang betaalden, maar dat in ruil daarvoor wel de aankoopoptie naar beneden bijgesteld zal worden. Praet lijkt dus snel uitsluitsel over zijn toekomst te gaan krijgen.

Moet Praet bij Torino blijven?

Meest recent

Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

15
15
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

26
26
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

11
11
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

110
110
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

51
51
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

37
37
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

174
174
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

118
118
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

205
205
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

122
122
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

342
342
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

223
223
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

376
376
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

101
101
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

29
29
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

271
271
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

372
372
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

289
289
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

115
115
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

776
776
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

147
147
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

475
475
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

101
101
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

471
471
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

489
489

Meer sportnieuws