'Club Brugge komt met de schrik vrij'

565 stemmen
'Club Brugge komt met de schrik vrij'

Club Brugge heeft in de laatste weken van de reguliere competitie nog werk voor de boeg als het aan de play-offs wil beginnen met geen al te grote achterstand op leider Union. De kloof bedraagt momenteel zeven punten, maar de landskampioen hoopt die ongetwijfeld nog terug te kunnen brengen. Zaterdag kunnen ze alvast een goede zaak doen met een zege in Oostende.


De landskampioen kan tegen de kustploeg zijn vijfde competitiezege op een rij pakken. Alfred Schreuder zal weer een beroep kunnen doen op zijn allersterkste basiself, nadat Charles De Ketelaere vorige week als invaller al zijn wederoptreden kon maken in Seraing. Bovendien komt er nu nog meer goed nieuws uit de ziekenboeg.

Het Nieuwsblad weet dat Club immers ook gewoon zal kunnen rekenen op Clinton Mata. De sterkhouder in de verdediging moest in Seraing nog een kwartier voor tijd vervangen worden omdat hij last had aan de hamstrings, maar kon de voorbije dagen zonde problemen met de groep meetrainen. Schreuder zal uiteindelijk dus toch niet moeten sleutelen aan zijn defensie.

MEESTE MINUTEN
Mata blijkt immers niet zomaar te vervangen bij Club Brugge. De Angolees is de man met de meeste speelminuten bij Club Brugge dit seizoen. In Kortrijk was hij er door een gele schorsing niet bij, maar verder stond de 29-jarige sterkhouder in elke officiële wedstrijd aan de aftrap. In 41 wedstrijden was hij goed voor twee goals en vier assists en pakte hij zes gele kaarten.

LEES OOK: 'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Is Mata onmisbaar voor Club Brugge?

Meest recent

Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

2
2
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

27
27
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

21
21
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

33
33
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

233
233
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

82
82
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

213
213
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

123
123
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

292
292
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

171
171
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

138
138
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

400
400
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

126
126
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

303
303
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

128
128
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

287
287
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

234
234
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

321
321
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

128
128
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

251
251
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1297
1297
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

563
563
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

279
279

Meer sportnieuws