'Club Brugge komt met de schrik vrij'

door
'Club Brugge komt met de schrik vrij'

Club Brugge heeft in de laatste weken van de reguliere competitie nog werk voor de boeg als het aan de play-offs wil beginnen met geen al te grote achterstand op leider Union. De kloof bedraagt momenteel zeven punten, maar de landskampioen hoopt die ongetwijfeld nog terug te kunnen brengen. Zaterdag kunnen ze alvast een goede zaak doen met een zege in Oostende.


De landskampioen kan tegen de kustploeg zijn vijfde competitiezege op een rij pakken. Alfred Schreuder zal weer een beroep kunnen doen op zijn allersterkste basiself, nadat Charles De Ketelaere vorige week als invaller al zijn wederoptreden kon maken in Seraing. Bovendien komt er nu nog meer goed nieuws uit de ziekenboeg.

Het Nieuwsblad weet dat Club immers ook gewoon zal kunnen rekenen op Clinton Mata. De sterkhouder in de verdediging moest in Seraing nog een kwartier voor tijd vervangen worden omdat hij last had aan de hamstrings, maar kon de voorbije dagen zonde problemen met de groep meetrainen. Schreuder zal uiteindelijk dus toch niet moeten sleutelen aan zijn defensie.

MEESTE MINUTEN
Mata blijkt immers niet zomaar te vervangen bij Club Brugge. De Angolees is de man met de meeste speelminuten bij Club Brugge dit seizoen. In Kortrijk was hij er door een gele schorsing niet bij, maar verder stond de 29-jarige sterkhouder in elke officiële wedstrijd aan de aftrap. In 41 wedstrijden was hij goed voor twee goals en vier assists en pakte hij zes gele kaarten.

LEES OOK: Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Is Mata onmisbaar voor Club Brugge?

Meest recent

Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

37
37
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

115
115
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

222
222
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

75
75
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

182
182
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

243
243
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

95
95
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

253
253
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

92
92
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

44
44
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

428
428
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

395
395
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

73
73
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

258
258
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

182
182
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

49
49
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

307
307
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

61
61
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

678
678
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

643
643
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

244
244
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

201
201
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

238
238
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

367
367
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

316
316

Meer sportnieuws