Neymar ontploft na 'fake news' over PSG-gevecht

door
Neymar ontploft na 'fake news' over PSG-gevecht

Paris Saint-Germain beleefde woensdag nog maar eens een pijnlijke avond in de Champions League. De Franse topclub werd uit het tornooi geknikkerd door een ontketende Karim Benzema. De spits scoorde een hattrick in minder dan twintig minuten.


PSG verloor na de wedstrijd volledig de pedalen. Zo zou voorzitter Nasser Al-Khelaïfi zwaar over de schreef gegaan zijn en zelfs doodsbedreigingen geuit hebben. Ook in de Parijse kleedkamer zelf ging het er naar verluidt stevig aan toe. Volgens MARCA zouden Gianluigi Donnarumma en Neymar zelfs bijna slaags geraakt zijn na de teleurstellende wedstrijd. De Braziliaanse ster was woest op zijn doelman, omdat die in de fout ging bij het eerste Real-doelpunt. De Italiaan voerde dan weer aan dat Neymar aan de basis lag van de tweede tegengoal. Naar verluidt moesten hun ploegmaats tussenbeide komen.

'FAKE NEWS'

Volgens Neymar is er van dat nieuws niets aan. De dribbelaar verklaarde dat op Instagram, in twee verhalen. "Ik haat het om hier te moeten spreken over dit nieuws. Dit is een leugen. Er was geen gevecht in de kleedkamer. Dit komt van incompetente journalisten die zichzelf willen promoten", klonk het. Neymar deelde een screenshot van een WhatsApp-gesprek met Donnarumma. Daarop kunnen we zien dat de twee het (schijnbaar) bijgelegd hebben.

"Ciao Ney, sorry maar dit nieuws is onaanvaardbaar", schrijft Donnarumma op WhatsApp. Waarop Neymar hem kalmeert: "Rustig, zo gaat het in het voetbal. We zijn een team en we staan aan jouw kant." Is alles dan toch opnieuw koek en ei tussen de twee topvoetballers?

LEES OOK: 'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Geloof je hem?

Meest recent

'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

5
5
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

7
7
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

21
21
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

194
194
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

94
94
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

60
60
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

343
343
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

141
141
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

27
27
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

56
56
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

297
297
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

338
338
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

99
99
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

278
278
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

352
352
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

450
450
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

349
349
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

120
120
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

663
663
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

779
779
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

250
250
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

336
336
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

74
74

Meer sportnieuws