Neymar ontploft na 'fake news' over PSG-gevecht

334
Neymar ontploft na 'fake news' over PSG-gevecht

Paris Saint-Germain beleefde woensdag nog maar eens een pijnlijke avond in de Champions League. De Franse topclub werd uit het tornooi geknikkerd door een ontketende Karim Benzema. De spits scoorde een hattrick in minder dan twintig minuten.


PSG verloor na de wedstrijd volledig de pedalen. Zo zou voorzitter Nasser Al-Khelaïfi zwaar over de schreef gegaan zijn en zelfs doodsbedreigingen geuit hebben. Ook in de Parijse kleedkamer zelf ging het er naar verluidt stevig aan toe. Volgens MARCA zouden Gianluigi Donnarumma en Neymar zelfs bijna slaags geraakt zijn na de teleurstellende wedstrijd. De Braziliaanse ster was woest op zijn doelman, omdat die in de fout ging bij het eerste Real-doelpunt. De Italiaan voerde dan weer aan dat Neymar aan de basis lag van de tweede tegengoal. Naar verluidt moesten hun ploegmaats tussenbeide komen.

'FAKE NEWS'

Volgens Neymar is er van dat nieuws niets aan. De dribbelaar verklaarde dat op Instagram, in twee verhalen. "Ik haat het om hier te moeten spreken over dit nieuws. Dit is een leugen. Er was geen gevecht in de kleedkamer. Dit komt van incompetente journalisten die zichzelf willen promoten", klonk het. Neymar deelde een screenshot van een WhatsApp-gesprek met Donnarumma. Daarop kunnen we zien dat de twee het (schijnbaar) bijgelegd hebben.

"Ciao Ney, sorry maar dit nieuws is onaanvaardbaar", schrijft Donnarumma op WhatsApp. Waarop Neymar hem kalmeert: "Rustig, zo gaat het in het voetbal. We zijn een team en we staan aan jouw kant." Is alles dan toch opnieuw koek en ei tussen de twee topvoetballers?

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Geloof je hem?

Meest recent

Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

10
10
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

7
7
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

36
36
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

66
66
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

86
86
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

199
199
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

208
208
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

101
101
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

113
113
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

194
194
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

161
161
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

235
235
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

295
295
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

194
194
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

223
223
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

104
104
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

88
88
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

241
241
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

48
48
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

135
135
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

234
234
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

923
923
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

107
107
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

183
183
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

211
211

Meer sportnieuws