Ook Vadis Odjidja veegt woorden Louwagie van tafel

door
Ook Vadis Odjidja veegt woorden Louwagie van tafel

AA Gent komt vanavond in actie in de achtste finales van de Conference League. De Buffalo's kijken PAOK Saloniki in de ogen, in het eerste van twee duels. Kan Gent terug koers zetten naar Belgische bodem met een goede uitgangspositie?


Gent staat de komende periode voor een goed gevuld programma. De Oost-Vlamingen komen in actie in de Conference League en strijden nog volop voor een ticket voor de Champions' play-offs. Daarnaast bereikte Gent ook de bekerfinale. Het klopte Club Brugge in een dubbele confrontatie en mag daardoor op paasmaandag RSC Anderlecht in de ogen kijken. Het worden dus cruciale weken in de Arteveldestad.

Maar Hein Vanhaezebrouck en co zullen het ongetwijfeld stap per stap bekijken. Vanavond begint de money time van het seizoen met een belangrijke Europese afspraak. Al vindt niet iedereen Europa even belangrijk. Zo gaf manager Michel Louwagie eerder deze week bij Sporza de indruk dat hij de bekerfinale voorrang geeft op de Europese campagne. Vanhaezebrouck was het daar niet mee eens en wordt nu bijgetreden door Vadis Odjidja.

NIET KIEZEN

De Gentse kapitein denk bij Het Nieuwsblad dat Gent op alle fronten kan scoren. "We hebben genoeg kwaliteit in onze rangen om ook hier een goed resultaat neer te zetten", klinkt het bij de krant. "De kwartfinale? We beseffen dat we een druk programma hebben maar we zijn er klaar voor, dat vertelt onze coach ons ook. We willen dan ook heel graag doorstoten naar de volgende ronde. De bekerfinale is natuurlijk ook belangrijk maar eerst focussen we nu op deze partij", is hij nuchter. 

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

Wint Gent vanavond?

Meest recent

Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

28
28
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

181
181
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

43
43
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

110
110
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

26
26
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

96
96
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

193
193
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

172
172
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

69
69
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

141
141
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

62
62
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

52
52
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

107
107
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

305
305
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

260
260
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

147
147
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

523
523
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

406
406
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1383
1383
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

715
715
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

257
257
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

189
189
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

397
397
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

181
181

Meer sportnieuws