Ook Vadis Odjidja veegt woorden Louwagie van tafel

213 stemmen
Ook Vadis Odjidja veegt woorden Louwagie van tafel

AA Gent komt vanavond in actie in de achtste finales van de Conference League. De Buffalo's kijken PAOK Saloniki in de ogen, in het eerste van twee duels. Kan Gent terug koers zetten naar Belgische bodem met een goede uitgangspositie?


Gent staat de komende periode voor een goed gevuld programma. De Oost-Vlamingen komen in actie in de Conference League en strijden nog volop voor een ticket voor de Champions' play-offs. Daarnaast bereikte Gent ook de bekerfinale. Het klopte Club Brugge in een dubbele confrontatie en mag daardoor op paasmaandag RSC Anderlecht in de ogen kijken. Het worden dus cruciale weken in de Arteveldestad.

Maar Hein Vanhaezebrouck en co zullen het ongetwijfeld stap per stap bekijken. Vanavond begint de money time van het seizoen met een belangrijke Europese afspraak. Al vindt niet iedereen Europa even belangrijk. Zo gaf manager Michel Louwagie eerder deze week bij Sporza de indruk dat hij de bekerfinale voorrang geeft op de Europese campagne. Vanhaezebrouck was het daar niet mee eens en wordt nu bijgetreden door Vadis Odjidja.

NIET KIEZEN

De Gentse kapitein denk bij Het Nieuwsblad dat Gent op alle fronten kan scoren. "We hebben genoeg kwaliteit in onze rangen om ook hier een goed resultaat neer te zetten", klinkt het bij de krant. "De kwartfinale? We beseffen dat we een druk programma hebben maar we zijn er klaar voor, dat vertelt onze coach ons ook. We willen dan ook heel graag doorstoten naar de volgende ronde. De bekerfinale is natuurlijk ook belangrijk maar eerst focussen we nu op deze partij", is hij nuchter. 

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Wint Gent vanavond?

Meest recent

KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

4
4
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

3
3
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

37
37
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

30
30
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

46
46
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

34
34
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

63
63
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

17
17
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

74
74
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

118
118
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

209
209
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

446
446
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

51
51
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

162
162
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

387
387
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

816
816
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

117
117
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

340
340
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

168
168
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

656
656
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

567
567
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

168
168
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

357
357
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52

Meer sportnieuws