Ook Vadis Odjidja veegt woorden Louwagie van tafel

door
Ook Vadis Odjidja veegt woorden Louwagie van tafel

AA Gent komt vanavond in actie in de achtste finales van de Conference League. De Buffalo's kijken PAOK Saloniki in de ogen, in het eerste van twee duels. Kan Gent terug koers zetten naar Belgische bodem met een goede uitgangspositie?


Gent staat de komende periode voor een goed gevuld programma. De Oost-Vlamingen komen in actie in de Conference League en strijden nog volop voor een ticket voor de Champions' play-offs. Daarnaast bereikte Gent ook de bekerfinale. Het klopte Club Brugge in een dubbele confrontatie en mag daardoor op paasmaandag RSC Anderlecht in de ogen kijken. Het worden dus cruciale weken in de Arteveldestad.

Maar Hein Vanhaezebrouck en co zullen het ongetwijfeld stap per stap bekijken. Vanavond begint de money time van het seizoen met een belangrijke Europese afspraak. Al vindt niet iedereen Europa even belangrijk. Zo gaf manager Michel Louwagie eerder deze week bij Sporza de indruk dat hij de bekerfinale voorrang geeft op de Europese campagne. Vanhaezebrouck was het daar niet mee eens en wordt nu bijgetreden door Vadis Odjidja.

NIET KIEZEN

De Gentse kapitein denk bij Het Nieuwsblad dat Gent op alle fronten kan scoren. "We hebben genoeg kwaliteit in onze rangen om ook hier een goed resultaat neer te zetten", klinkt het bij de krant. "De kwartfinale? We beseffen dat we een druk programma hebben maar we zijn er klaar voor, dat vertelt onze coach ons ook. We willen dan ook heel graag doorstoten naar de volgende ronde. De bekerfinale is natuurlijk ook belangrijk maar eerst focussen we nu op deze partij", is hij nuchter. 

LEES OOK: Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Wint Gent vanavond?

Meest recent

Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

46
46
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

225
225
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

253
253
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

166
166
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

95
95
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

178
178
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

358
358
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

50
50
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

100
100
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

48
48
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

221
221
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

161
161
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

57
57
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

55
55
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

88
88
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

187
187
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

125
125
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

115
115
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

391
391
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

93
93
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

100
100
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

765
765
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

243
243
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

289
289
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168

Meer sportnieuws