PAOK-coach ziet dé reden waarom het Gent kan kloppen

146
PAOK-coach ziet dé reden waarom het Gent kan kloppen

Woensdagavond is het opnieuw smullen geblazen van de Champions League, donderdag zijn talloze ploegen alweer aan zet in de Conference League. Ook AA Gent komt dan in actie. De Buffalo's gaan op bezoek bij PAOK Saloniki en hopen er met een goed resultaat weer op het vliegtuig te stappen.


Gent is nog op drie fronten actief en wil overal scoren. In de JPL wil de club de top vier halen. Daarnaast mogen ze in de Arteveldestad hopen op nieuwe bekerwinst. Tegenstander in de finale wordt RSC Anderlecht. PAOK uitschakelen over twee duels lijkt dan misschien wel de minst moeilijke opdracht van de drie, maar onderschat de club uit de havenstad in de regio Centraal-Macedonië niet. De tweede plaats in de Griekse competitie toont namelijk aan dat er kwaliteit schuilt in de kern van coach Razvan Lucescu.

De Roemeen denkt dat de kansen fifty-fifty zijn. Toch ziet hij een belangrijke reden waarom hij zijn ploeg het ziet halen. Volgens hem verkeren zijn troepen namelijk in een uitstekende vorm. Dat liet hij vandaag verstaan op zijn persbabbel. "We spelen momenteel op een zeer hoog niveau. We hebben zeker veel vooruitgang geboekt, vergeleken met de eerste dag dat ik hier begon te werken", vertelde Lucescu.

OOK GENT IN VORM

PAOK is echter niet de enige ploeg in vorm, want ook Gent is de laatste tijd in goede doen. Afgelopen weekend werd er in eigen stadion - zij het op de valreep - nog gewonnen van Zulte Waregem met 2-1. De Oost-Vlamingen hielden daarmee hun kansen op de top vier gaaf. Op 20 maart staat er een cruciaal duel tegen Anderlecht op het programma.     

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Wie haalt het over twee duels?

Meest recent

'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

2
2
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

22
22
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

15
15
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

85
85
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

28
28
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

155
155
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

99
99
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

63
63
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

184
184
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

170
170
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

232
232
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

131
131
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

219
219
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

224
224
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

289
289
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

243
243
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

314
314
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

483
483
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

225
225
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

207
207
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

185
185
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

167
167
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

81
81

Meer sportnieuws