Pochettino spreekt over speelkansen Mbappé

door
Pochettino spreekt over speelkansen Mbappé

Het wordt morgen opnieuw smullen voor voetballiefhebbers. Dan staat namelijk de terugwedstrijd tussen Real Madrid en Paris Saint-Germain op het programma in de achtste finale van de Champions League. In aanloop naar die clash was er onzekerheid over de paraatheid van Kylian Mbappé.


De Franse superster kreeg maandag op training namelijk een stevige tik van ploegmaat Idrissa Gueye. Er werd zelfs even gevreesd voor een voetbreuk, maar onder meer L'Équipe veegde dat van tafel. De eerste onderzoeken zouden PSG geruststellen. Vandaag zal Mauricio Pochettino ongetwijfeld met meer duidelijkheid komen op zijn perspraatje in aanloop naar het topduel.

IN ORDE

Dat heeft de Argentijnse coach ondertussen gedaan. Hij klonk optimistisch over zijn ster. "We hebben met hem gepraat, hij is in orde. Op het moment van de klap schreeuwde hij het uit van de pijn en hij had pijn. Hij kon twee uur later rustig lopen. Ik hoop dat hij na de persconferentie goed zal kunnen trainen", citeert Foot Mercato de oefenmeester.

Mbappé is dit jaar aan een uitstekend seizoen bezig. In de 34 duels die hij tot nog toe speelde, scoorde hij 24 keer en gaf hij 17 assists. Een van die goals maakte hij in de thuiswedstrijd tegen Real. Iedereen leek zich neer te leggen bij een 0-0, maar niet Mbappé. Hij dribbelde zich een weg door de Madrileense defensie en werkte het dan koeltjes af. Onze landgenoot Thibaut Courtois baalde daarna als een stekker. Morgenavond kijken de twee elkaar mogelijk opnieuw in de ogen. Wie zal dan aan het langste eind trekken en doorstoten?  


LEES OOK: Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Zal Mbappé aan de aftrap komen?

Meest recent

Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

88
88
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

62
62
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

41
41
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

384
384
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

536
536
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

52
52
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

259
259
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

27
27
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

450
450
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

84
84
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

385
385
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

475
475
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

580
580
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

314
314
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

570
570
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

434
434
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

217
217
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

516
516
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

630
630
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

543
543
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

129
129
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

233
233
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

309
309
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

352
352
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

501
501

Meer sportnieuws